Skocz do zawartości

Na dobre i na złe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Na dobre i na złe'' jest to serial emitowany przez 13 lata w TVP2, opowiada o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze w woj. mazowieckim. W latach 1999-2009 czołowymi postaciami byli dr Zosia i dr Jakub Burscy, ale w 2009r. głównymi bohaterami byli już dr Zosia i rezydenci szpitala. W najnowszym sezonie wciąż pozostanie Michał Żebrowski, który według plotek wobec odejścia z serialu aktor oświadczył że będzie jeszcze grał w serialu:

http://superseriale.se.pl/seriale/na-do ... 74485.html

http://superseriale.se.pl/seriale/na-do ... 73443.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

We wczorajszym odcinku ''Na dobre i na złe'' gościnnie wystąpiła Alicja Węgorzewska, która zagrała rolę pacjentki-śpiewaczki operowej, to nie pierwszy występ pani Alicji w serialu, gdyż kilka lat temu pani Alicja zagrała gościnnie w serialu ''Dom nad rozlewiskiem''. Także do obsady serialu dołączył Grzegorz Daukszewicz (syn satyryka Krzysztofa Daukszewicza), który wciela się w postać chirurga Adama Krajewskiego, przyjaciela dr. Falkowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Obecne odcinki ''Na dobre i na złe'' są teraz nawiązaniem m.in do ''Dr House'a'' czy ''Chirurgów'' m.in z tego że szpital przypomina szpitale w USA lub w Niemczech oraz to że rezydenci zastąpiły starą obsadę serialu. Jako ciekawostkę podam że scenariusz do pierwszych odcinków ''Na dobre i na złe'' został zaadaptowany scenariuszem jakiegoś niemieckiego serialu o lekarzach, a serial miał całkowicie zakończyć się ślubem Kuby i Zosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio mam wiele uwag na temat serialu. Przez kilka odcinków pojawia się postać młodej lekarki, która zachodzi w niespodziewaną ciążę (gdzie ten wątek trwa ponad 20 odcinków) i... nie widać wciąż ciążowego brzuszka u tej postaci. Także zauważyłem, że do obsady serialu dołączyła ''Brzydula'', czyli Julia Kamińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to robią spin-off serialu zatytułowany Na Sygnale który ma szansę sie stać hitem wiosennej ramówki TV.

Apropo Julii Kamińskiej która gra w tym serialu to ta bohaterka która gra tam rolę kobiety która jest żądna przygód, emocji a nawet seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Julii Kamińskiej która gra w tym serialu to ta bohaterka która gra tam rolę kobiety która jest żądna przygód, emocji a nawet seksu.

Potwierdzam twoje słowa @Telewizja Urbanski. Kilka dni temat postać graną przez Julię Kamińską w serialu ''Na dobre i na złe'' skrytykowałem na moim blogu pt. ''Telepilot''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niektòre wątki w tym serialu są naprawdę absurdalne.Postać Falkowicza naciągnięta do granic możliwości. Facet dawno powinien siedzieć a robi co tylko chce.Z drugiej strony gdyby zabrakło Michała Żebrowskiego to serial straciłby zdecydowanie najlepszego aktora. Irytuje mnie wątek Hany.Uparła się na to dziecko,straciła zupełnie rozum a na koniec winny będzie pewnie mąż. Nagle wszystkie dzieci w Polsce,czekające na adopcje przestały istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Z obsady serialu ''Na dobre i na złe'' odchodzi Kamila Baar, czyli serialowa Hana Goldberg która wyjedzie do Izraela. Kamila Baar z serialem była związana 4 lata.

 

Z obsady serialu także odchodzi Marek Bukowski, czyli serialowy Piotr Gawryło który z serialem był związany 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dla mnie i mojej mamy ten serial już zszedł na psy, więc od dawna nie oglądam tej szmiry.

Niektòre wątki w tym serialu są naprawdę absurdalne.Postać Falkowicza naciągnięta do granic możliwości. Facet dawno powinien siedzieć a robi co tylko chce.Z drugiej strony gdyby zabrakło Michała Żebrowskiego to serial straciłby zdecydowanie najlepszego aktora. Irytuje mnie wątek Hany.Uparła się na to dziecko,straciła zupełnie rozum a na koniec winny będzie pewnie mąż. Nagle wszystkie dzieci w Polsce,czekające na adopcje przestały istnieć.

Dla mnie ten Falkowicz to nasz polski odpowiednik doktora House'a. Ja tak uważam, ale nie wiem, co inni sądzą o tej postaci. Edytowane przez PatrykZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dla mnie ''Na dobre i na złe'' popsuło się od czasu, kiedy ograniczono a następnie zrezygnowano z postaci Jakuba i Zosi Burskich. Szpital w Leśnej Górze, który jest pokazywany w tym serialu też odbiega się od rzeczywistości, w której Polskie szpitale w 90% nie są takie nowoczesne jak w Leśnej Górze.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...