Skocz do zawartości

Kropek


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kropek była to akcja TVN-u w latach 2002-2003, ''Kropek'' to było tekturowe kółeczko, które można było dostać w McDonaldzie, Kodaku, Super Expressie czy w ''Domestosie'', gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam. Później ''Kropki'' które były bardziej naświetlone wysyłano do siedziby TVN-u, gdzie było wytypowane losowanie, w którym można było wygrać nagrody min 20 tysięcy Złotych, sprzęt RTV czy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka Kropków naświetlałem, raz mi się udało naświetlić Kropka i wysłałem, nic nie wygrałem. Sama akcja Kropek była w tamtych latach dobra ze względu na to że ludzie miały tv kineskopowe, teraz by to się nie udało bo są TV Plazmowe, LED i teraz kto by przyklejał do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
... gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam ...

 

A nie było to tak, że kropka naklejało się na telewizor w miejsce gdy pokazywał się niebieski kropek? Przez prawie 16 lat nigdy nie widziałem, żeby logo TVN pulsowało :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

kropek był świetny. naświetlałam nie jednego, potem pilnowałam, żeby nikt go nie dotknął ;D

do dziś brat się ze mnie nabija, że w takie bzdury wierzyłam, ale i tak było fajnie i chciałabym jeszcze chociaż raz przykleić kropka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ja tego "Kropka" nigdy nie miałem. Ale pamiętam te jego reklamy w TVN i informacje, aby nie zmieniać kanału itp. I ten znaczek "Kropka" pojawiający się na ekranie. :)
Heh, niezły sposób na "podbijanie" oglądalności wymyślił sobie wówczas TVN... :roll::>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 lata później...
On 7/21/2015 at 10:07 AM, SzYcHa_2012 said:

Co do Kropka: Akcja była prosta i genialna, w dzisiejszych czasach mało który odważyłby się przyklejać kawałek tektury na płaski telewizor

Jak ludzie są zbyt przewrażliwieni na punkcie telewizorów, że aż kawałek tektury im przeszkadza, to co się dziwić. 

 

Sama akcja była naprawdę spoko. Nie rozumiem czemu dzisiaj takich nie ma, i co w tym niby było żałosnego. Zawsze to była jakaś zabawa, coś nowego. A dzisiaj? Dzisiaj to co najwyżej można wysyłać SMS-y. Jakie czasy, taka interakcja z widownią. 

 

JohnyBravo97, ojeju, po co Ci taki stary Domestos? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...