Jump to content

Recommended Posts

Kropek była to akcja TVN-u w latach 2002-2003, ''Kropek'' to było tekturowe kółeczko, które można było dostać w McDonaldzie, Kodaku, Super Expressie czy w ''Domestosie'', gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam. Później ''Kropki'' które były bardziej naświetlone wysyłano do siedziby TVN-u, gdzie było wytypowane losowanie, w którym można było wygrać nagrody min 20 tysięcy Złotych, sprzęt RTV czy samochód.

Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Ja kilka Kropków naświetlałem, raz mi się udało naświetlić Kropka i wysłałem, nic nie wygrałem. Sama akcja Kropek była w tamtych latach dobra ze względu na to że ludzie miały tv kineskopowe, teraz by to się nie udało bo są TV Plazmowe, LED i teraz kto by przyklejał do tego.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
... gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam ...

 

A nie było to tak, że kropka naklejało się na telewizor w miejsce gdy pokazywał się niebieski kropek? Przez prawie 16 lat nigdy nie widziałem, żeby logo TVN pulsowało :shock:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Szkoda że takich akcji już się nie robi. ;) No, ale jak ktoś wyżej zauważył, mało kto by teraz przyklejał do swoich telewizorów cokolwiek, a już na pewno nie kropka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest Anonymous

kropek był świetny. naświetlałam nie jednego, potem pilnowałam, żeby nikt go nie dotknął ;D

do dziś brat się ze mnie nabija, że w takie bzdury wierzyłam, ale i tak było fajnie i chciałabym jeszcze chociaż raz przykleić kropka :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Oto jak akcje z Kropkiem ocenia autor internetowego programu "Gimby nie znajo":

Przyznam że to jest nawet bardzo celny komentarz - ta akcja była chyba tak żenująca że nawet dobrze że wówczas TVN mi w telewizji naziemnej nie szedł.

Link to post
Share on other sites

Ów autor nagadał również pier...głupot nt. programu "Hugo" , gdzie twierdził że postacią w grze sterował jakiś gostek w studio

 

Co do Kropka: Akcja była prosta i genialna, w dzisiejszych czasach mało który odważyłby się przyklejać kawałek tektury na płaski telewizor

Link to post
Share on other sites

Ja tego "Kropka" nigdy nie miałem. Ale pamiętam te jego reklamy w TVN i informacje, aby nie zmieniać kanału itp. I ten znaczek "Kropka" pojawiający się na ekranie. :)
Heh, niezły sposób na "podbijanie" oglądalności wymyślił sobie wówczas TVN... :roll::>

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...