Jump to content
Frontowiec

Kropek

Recommended Posts

Kropek była to akcja TVN-u w latach 2002-2003, ''Kropek'' to było tekturowe kółeczko, które można było dostać w McDonaldzie, Kodaku, Super Expressie czy w ''Domestosie'', gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam. Później ''Kropki'' które były bardziej naświetlone wysyłano do siedziby TVN-u, gdzie było wytypowane losowanie, w którym można było wygrać nagrody min 20 tysięcy Złotych, sprzęt RTV czy samochód.

Guest Anonymous

To było genialne nabijanie ludzi z tym naświetlaniem. Sam naświetlałem kilka, ale nici z tego. Ogólnie podobało mi się to.

Guest Anonymous

Ja kilka Kropków naświetlałem, raz mi się udało naświetlić Kropka i wysłałem, nic nie wygrałem. Sama akcja Kropek była w tamtych latach dobra ze względu na to że ludzie miały tv kineskopowe, teraz by to się nie udało bo są TV Plazmowe, LED i teraz kto by przyklejał do tego.

czy ten kropek zmieniał się tzn. zmieniał kolor, świecił się po naświetlaniu itp? ja miałam jednego kropka, ale żadnych "reakcji" po przyklejeniu na tv nie było u mnie, po odklejeniu był taki sam jak przyklejeniu...

... gdzie trzeba to było przykleić do loga TVN-u w czasie gdy logo pulsowało, gdzie nawet nie można by było odklejać ''Kropka'' w czasie trwania programu a nawet nie można by było przełączyć kanału w czasie reklam ...

A nie było to tak, że kropka naklejało się na telewizor w miejsce gdy pokazywał się niebieski kropek? Przez prawie 16 lat nigdy nie widziałem, żeby logo TVN pulsowało :shock:

Oto właśnie chodziło, dziękuję kolego Karolu za link potwierdzający właśnie jak to było.

Szkoda że takich akcji już się nie robi. ;) No, ale jak ktoś wyżej zauważył, mało kto by teraz przyklejał do swoich telewizorów cokolwiek, a już na pewno nie kropka.

Guest Anonymous

kropek był świetny. naświetlałam nie jednego, potem pilnowałam, żeby nikt go nie dotknął ;D

do dziś brat się ze mnie nabija, że w takie bzdury wierzyłam, ale i tak było fajnie i chciałabym jeszcze chociaż raz przykleić kropka :)

"Pewnego dnia zgasło słońce.. Kropki uciekły przed ciemnością w poszukiwaniu światła" :lol2:

I to HASŁO: p[beep]rnij Kropka! :jupi:

Ja tylko raz oglądałem program z naświetlonym Kropkiem i to było tak:

Musiałem szybko isć do kiosku kupić Super Express i w tym wydaniu SE był Kropek i od razu kiedy zaczął się program musiałem go przypiąć.

A zdarzyło się to w 2003 roku.

Oto jak akcje z Kropkiem ocenia autor internetowego programu "Gimby nie znajo":

Przyznam że to jest nawet bardzo celny komentarz - ta akcja była chyba tak żenująca że nawet dobrze że wówczas TVN mi w telewizji naziemnej nie szedł.

Ów autor nagadał również pier...głupot nt. programu "Hugo" , gdzie twierdził że postacią w grze sterował jakiś gostek w studio

Co do Kropka: Akcja była prosta i genialna, w dzisiejszych czasach mało który odważyłby się przyklejać kawałek tektury na płaski telewizor

Pamiętam też jak Bielelinik losował zwycięzce z takiej wielkiej sterty tych kropków. CO ciekawe często zdarzało się, że kropek był źle naświetlony i nagroda przepadała. :mrgreen:

W ogóle wygrał ktoś kiedyś coś w tym czymś? Oczywiście, sam pamiętam jak coś takiego było i też próbowałem przykleić i coś z tym zrobić.

Ja tego "Kropka" nigdy nie miałem. Ale pamiętam te jego reklamy w TVN i informacje, aby nie zmieniać kanału itp. I ten znaczek "Kropka" pojawiający się na ekranie. :)
Heh, niezły sposób na "podbijanie" oglądalności wymyślił sobie wówczas TVN... :roll: :>