Skocz do zawartości

Ojom TV


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojom TV (dawniej Jamba TV). Dla niektórych to nadal Jamba TV, ale dla mnie całkowicie to odrębna stacja, ponieważ w Jamba TV emitowano piosenki z gatunku trance, techno, dance (2007-2009), których nie uświadczyliśmy w żadnych innych kanałach muzycznych. Obecnie Ojom TV składa się z ogólnodostępnych kawałków i nie wyróżnia się muzycznie. W Jamba TV były m. in. pasma: "Clipclash" i "Love Me". Ojom TV nadaje w formacie 4:3, ponadto wszystkie teledyski są obcinane do 4:3 (bez kaszety). Do dziś stacja skupia się na aplikacjach SMS.

ojom1.png&action=rotate

 

ojom2.png&action=rotate

 

ojom3.png&action=rotate

 

ojom4.png&action=rotate

 

ojom9.png&action=rotate

 

ojom10.png&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po ponownej (dluzszej) obserwacji musze przyznac, ze Ojom TV znacznie sie poprawil muzycznie. Nie ma juz tego osmieszajacego sie prezentera ze swoim psem. Duzo nieznanego dance'u i klubowych kawalkow. Jak za czasow swietnosci, a nie sadzilem, ze ta stacja wyjdzie z dolka. Jak widac - mozna. W E4me TV ostatnio juz nic ciekawego nie leci, wiec trza szukac nowych perelek. Wkrotce bede mial urlop i postaram sie wrzucic tytuly piosenek. Od godziny leca fajne klipy (bez przerw reklamowych), az szkoda odejsc od tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się przyjrzeć bliżej temu kanałowi i faktycznie: obecnie emitują muzykę nieznaną Naszym stacjom muzycznym,ale brak jest belki z wykonawcą i tytułem.Przynajmniej nie zauważyłem,bo tych smsów,czatów na ekranie jest strasznie dużo.Gorzej niż na Vivie, 4 FUN TV,czy TV Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana lista utworów:

1. Crystal Lake - Handzup Mother[beep]ers ( http://www.youtube.com/watch?v=9n0i6kkfwtg )

2. Sasha Dith Ft. Steve Modana - Radio Loves You (

)

3. Hitmakers Ft. KNA Connected - Fire, Fuego (

)

4. Gaz027 Ft. DJ Gollum feat. DJ Cap - Don't Look Back ( http://www.youtube.com/watch?v=y6jqSXaeVBI )

5. Scooter - It's A Biz [Ain't Nobody] (

)

6. Martin Solveig - Big in Japan (

)

7. Bob Sinclar Ft. Pitbull - Rock The Boat (

)

8. Ferry Corsten Ft. Ben Hague - Ain't No Stoppin' (

)

9. Milk & Sugar Ft. Neri Per Caso - Via Con Me [it´s Wonderful] (

)

10. Slazy - Hollywood (

)

11. Bombs Away - Super Soaker (

)

12. 2-4 Grooves - Rockset (

)

13. Afrojack Ft. Steve Aoki - No Beef (

)

 

brak jest belki z wykonawcą i tytułem.

Są belki.

 

Nie zawsze lecą nieznane teledyski, czasami leci coś takiego jak w Esce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Najwidoczniej Niemcy nie lubią słuchać muzyki dlatego ich stacje upadają

Niemcy LUBIĄ słuchać muzyki, ale niekoniecznie takiej, jaka leciała w Ojom TV.

 

Reklam nie było od dłuższego czasu, więc można było się domyślić likwidacji. Akurat zakończyli nadawanie, kiedy wzbogacili swoją ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...