Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale to żaden pomysł - to się stosuje we wszystkich urządzeniach, gdzie nie potrzebna jest karta dostepu (w telewizji ta karta zupełnie jest zbędna - zresztą nie wiem po co N-ka ją stosuje jak i tak jest sparowana z urządzeniem:) )

 

tam gdzie urządzenie koduje dostęp wykorzystuje się architekturę klucza prywatnego i to wystarcza. IRDETO potrzebuje klucz - podejrzewam ze PSK plus deszyfrowane kluczem prywatnym i gotowe.

tam gdzie urządzenie tylko szyfruje kluczem - kartę (na karcie jest chip deszyfrujący klucz).

 

żaden pomysł - tak to wygląda.

 

zaś to co się dzieje na TVP1 i TVP2 po podłączeniu dysku wyglada na celowy bug programisty, który nie dostał podwyżki i się zwolnił:) Ale ewidentnie funkcjonalności PVR nie ma i mam nadzieje, że jak więcej ludzi w biedronce to kupi, Polsat się za to zabierze (a dekodery znikają baardzo szybko). Co się zaś tyczy opinii wygłaszanych na różnych forach to typowy "hate" albo kampania dezinformacji - mimo wszystko wolę t-hd 1000 niż inne (mam ariva t65) - szkoda tylko tego PVR i odtwarzania multimediów.

 

A wie ktoś może czy w Krakowskich Biedronkach jest jeszcze gdzieś dostępny. Dziś sprawdziłem na Powstańców, ale nie znalazłem.

 

Próbuj Worcela 6 i ostatnia biedronka na południu okolice borku fałęckiego (zobacz na mapie). Szukaj mniej uczęszczanych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś to co się dzieje na TVP1 i TVP2 po podłączeniu dysku wyglada na celowy bug programisty, który nie dostał podwyżki i się zwolnił:)

 

heh... bomba z opóźnionym zapłonem, bo wszystko było ok od momentu aktualizacji aż do mniej więcej końcówki grudnia, kiedy to u wszystkich ten problem się pojawił jednocześnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden pomysł - tak to wygląda.

Nie będę się upierał (bo i tak grosza za to nie dostanę :wink: ) ale pomysł to jest np. propozycja zrobienia czegoś w konkretny sposób a niekoniecznie wynalezienie nowego algorytmu czy jakiejś bomby... Sam stwierdziłeś że N stosuje karty nie wiadomo po co, tak samo jest z CP (także jest parowanie). Pomysł był więc taki żeby zrobić dekoder bez karty. IRDETO nawet uknuło sobie na to jakąś super-hiper nazwę a CP ogłosiło współpracę z IRDETO w tym zakresie, chwaląc się że jest to jakiś tam kosmiczny mega-czadzior-inowacyjny-system zabezpieczenia przed piractwem o którym trzeba wspomnieć w notce prasowej (tego, że cały ten system opiera się po prostu na braku karty w dekoderze nie wspomniano - to by brzmiało zbyt banalnie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy CP zrobi nowy soft i ewentualnie poprzez np podłączony do dekodera internet, lub za pomocą pendriva wgra nowe klucze dekodujące.

 

PS. Czy wam też dekoder zawiesza się na ipli? Internet mam 10mb więc to nie od małej prędkości neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży kolejny nastepca tego tunera a właściwie wersji T-HD 200

 

To model T- HD 210:

 

T-HD 210 w porównaniu do T-HD 200 pozbawiony jest portu USB na przednim panelu oraz drugiego wejścia antenowego na tylnym panelu. Oczywiście nie posiada też wejścia Ethernet,ipli.

 

Cena: od 89 zł

 

Także nowe zasady darmowych miesięcy w pre-paid

 

Więcej: http://naziemna.info/news.php?readmore=615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki oszczędny próbuje siać zamęt w komentarzach dotyczących m.in oferty z biedronki

https://satkurier.pl/news/83694/100- ... bilna.html

pisze coś takiego :

@krzytwed19.Rejestracja to inaczej umowa na 3 lata.Rok za darmo a póżniej dwa lata opłat.Pan z CP pierwsze co nas informuje to numer konta na które będziemy bulić kasę po okresie promocji.Regulamin mówi,że aktywację dekoderów z biedronki można przeprowadzić w autoryzowanych punktach CP.A te punkty wymigują się z tego i podają nr telefonu do CP.Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.3 m-ce mobilnej za darmo po aktywacji i to wszystko po zakupie w biedronce.

 

Trochę mnie to zdenerwowało bo sam rejestrowałem sobie dekoder, więc spojrzałem w regulamin tej oferty

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 013-v2.pdf

a tam jak byk

Dalsze korzystanie z Usługi TV Mobilna, po upływie Promocyjnego Dostępu, będzie możliwe pod warunkiem

zasilenia konta w formie przedpłaty na wskazany rachunek bankowy albo zawarcia pisemnej umowy

abonenckiej, zgodnie z warunkami dostępnej oferty. Informacje o aktualnej ofercie TV Mobilna są dostępne na http://www.cyfrowypolsat.pl , dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta oraz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

Napisałem mu kilka głębszych słów, lecz to raczej nie przejdzie przez cenzurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejterzy - nic ponadto - Polsat ich wróg. Nie wiem czy jest sens z nimi mówić - jak ktoś płaci za C++ ponad 100PLN to chce słyszeć że jest bogaty... albo że kupił luksus. Dla niego darmocha na rok od Polsatu to jak plask w policzek.

Chcialbym tylko zeby poprawili soft w THD1000 bo mi pasi ten dekoderek. Nagrywanie naprawde jest juz podstawa w tunerach DVB-T (aczkolwiek auto-timeshift jest bonusem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś płaci za dekoder 100pln i ewentualnie abo za 10pln to nie oczekuje cudów na 42'' TV tylko dokodera, który będzie działał a przełaczenie kanału nie bedzie trwalo dłużej niż 2s. - Przekonany jestem że gdy TV mobilna rozrośnie się do 100% obszaru to rozwiązanie CP będzie miału wielu zwolenników - w chwili obecnej użytkownik TV cyfrowej myślący o jakości usług i opłacający abo np. za 55pln w każdej platformie otrzymuje troche sportu kilka kanałów z paczki discovery tvn24 i kilkadziesiąt kanałów przez ktore przelatuje po liscie aby na końcu właczyc program nadawany najczęściej również przez TV ogólno dostępną w cyfrowej tv naziemnej....

 

Co innego z klientam bioroącymu TV dla lansu, którzy niczym Chuck Norris jest w stanie oglądać 200kanałów jednocześnie a PVR i podwójny lbn traktują jako standard podobnie jak tv w 3d ... ta grupa klientow nigdy nie zrozumie wyborów konsumenckich użytkowników T-HD 1000, podobnie jak klient delikatesów Alma nie robi zakupów w Biedronce (2 światy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że udostępnione zostało nowe oprogramowanie dla dekoderów CP:

 

- T-HD 1000

 

- T-HD 200

 

- T-HD 210

 

Nowa wersja oprogramowania tj. 1.38.1.0 wprowadza poprawkę do instalacji kanałów ze „słabym sygnałem” oraz kilka innych drobnych usprawnień.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy:

 

1. Przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera pod warunkiem, że:

 

– dekoder znajduje się w zasięgu usługi TV Mobilna,

 

– i/lub dekoder jest podłączony do Internetu.

 

2. Pobrać oprogramowanie z Internetu przez stronę www za pomocą USB oraz postępować zgodnie z instrukcją, którą można pobrać TUTAJ (zakładka „Więcej o dekoderze T- HD 1000”).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysk i tvp - działają:) najlepsze ze wczoraj rozmawialem z jegomosciem technicznym na infolinii i po... sprawdzeniu powiedzial ze wiedza o problemie, trzeba poczekac na aktualizacje:)

mój soft był 1.28.1 - kupowałem w biedronie

 

faktycznie większa stabilność, w menu pojawiły się poprawki oraz dodatkowa opcja autowyłączenia oraz audio po USB (ciekawe co to oznacza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)audio po USB (ciekawe co to oznacza)

Czyżby analogowe wyjście audio potrzebne do zgodności z wytycznymi dla dekoderów NTC?

Zresztą w instrukcji tylne USB jest opisane "Gniazdo USB/Audio".

I w opisie na oficjalnej stronie też widnieje "Analogowe wyjścia audio: SCART, USB".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...