Jump to content
Ficiek

Dekoder T-HD 1000

Recommended Posts

Choćby po numerze seryjnym dekodera, przeciez wiedzą jakie i ile dostarczyli do sprzedaży w Biedronce.

Ja akurat też mam szczęście że odbieram wszystko na jednej antenie tylko w życiu bym się nie spodziewał że CP zrobi taką promocje - 12 miesięcy Pakietu Ekstra bez opłat. Ciekawe że skoro tak zachęcają i kuszą darmowymi programami to może zdołają jeszcze w MUX-4 upchnąć jakiś kanał lub dwa ;)

Powiedzcie mi ropsze jak jest ze stabilnościa tego dekodera czy miewa problemy z zawieszaniem się???

Chce go kupic babci ale chce uniknąc ciagle telefonów, wnusiu przyjedź bo mi Familiada nie działa :D

Zasuwaj później przez całe miasto do babci wyłaczyć jej dekoder z prądu i podłączyć

Po ok 5 dniach testowania nie zauwazyłem zawieszania sie tego dekoderka. Zawsze odłaczam na noc prąd od niego i wstaje bezproblemowo. Natomisat na kanałach kodowanych po odłaczeniu prądu na listwie nieraz trzeba przełaczyc na inny kanał (może byc tez z listy kodowanych) aby obraz wyswietlił, na niekodowanych nie ma problemu. Nigdy go jeszcze nie było potrzeby resetowania.

Dla bezpieczeństwa to babci kup dużą listwę zasilajaca z świecącym wyłacznikiem prądu i sama sobie w razie problemu zresetuje.

Mi się przy łażeniu po menu ipli wiesza. Wariuje też po podłączeniu dysku (chociaż mój dysk to złom więc to pewnie od tego). Do tego pilot ma dziwne kąty działania.

I takie mam wrażenie po 12h użytkowania.

I kupiłem ten sprzęcik w Biedronce. Wieczorem przetestuję. Ledwo go znalazłem. Była jedna sztuka w gablocie. Przy kasie poprosiłem - ochroniarz musiał udać się na zaplecze po pudełko...:)

Panowie jak jest z aktywacją tego dekodera z Biedronki. Czy jak go kupię to muszę go od razu aktywować :?: czy mogę dopiero za miesiąc. Chcę go kupić na działkę i dopiero jak tam pojadę to chcę go aktywować. Więc jak go aktywuje za miesiąc to do kiedy będzie ważność pakietu dodatkowego :?:

W Warunkach promocji dla dekoderów z Biedronki jest napisane że ta promocja trwa aż do konca roku 2014, wynika z tego że dekodery powinny być w ciągłej sprzedaż w Biedronkach przez cały czas obowiazywania tej promocji, chyba że zostanie wcześiej odwołana.

A ja mam takie pytanko... Czy można zarejestrować ten dekoderek przez Internet? Dodam, że został zakupiony w Auchan tydzień przed jego premierą w Biedronce. Podobno bez rejestracji są kanały Extra przez 3 miesiące, ale w/w kanały nie świecą :(

Ponieważ dekoder należy aktywować w celu odbioru pakietu Ekstra. Telefonicznie w CP lub w APS. Poczytaj temat, a później pytaj.

Zgodnie z PROMOCYJNE WARUNKI AKTYWACJI TV MOBILNA DLA KLIENTÓW SIECI SPRZEDAŻY BIEDRONKA

§1.4 Okres Promocyjnego Dostępu do Usługi TV Mobilna obejmuje określoną ilość miesięcy kalendarzowych, liczonych od daty aktywacji Promocji.

3 miesiące 1)))) nie wymaga Rejestracji

12 miesięcy 2)))) wymaga Rejestracji przy aktywacji

1) Aktywacja Promocji dostępna w dowolnym momencie w terminie do 31.12.2014 r.

2) Aktywacja Promocji dostępna w dowolnym momencie w terminie do 31.12.2014 r. wraz z aktywacją należy dokonać Rejestracji.

A jak to wygląda z zamówieniem ze strony internetowej CP? Bo na stronie piszą o darmowej półrocznej aktywacji pakietu ekstra.

Chciałbym w razie czego móc oddać dekoder gdybym nie miał zasięgu w swoim domu. Niby w zasięgu średnim według mapy jestem ale mam antenę siatkową.

W Biedronkach totalny brak tych dekoderów, chciałem kupic 1 egzemparz i w okolicznych 3 slepach brak.

W jednej otrzymałem informację że dostali ok 60 szt. i poszły w jednym dniu, z tym że kilka do dziasiaj już klienci zwrócili z powodu "nie działania".

Na Ślasku w Biedronkach nie ma problemu z dekoderami, są dostępne.

Zdziwiony jestem dlaczego ten dekoder nie odbiera mi eske, polo, ttv, atm rozrywke? znacie powód?

a mam mante i wszystko jest ...

nadajnik mux 1 mam za blokiem, jeśli mam mantę 02 i mam mux 1 i 2 wszystko śmiga to czemu nie na tym polsatowskim?

Napalacie się na ten dekoder jak szczerbaty na suchary a właściwie to nic specjalnego,żaden szczyt techniki.

Nie jest to szcyt techniki, ale jedyny na rynku produkt na którym mozna odbierac mux-4, lepszym rozwiazaniem by było aby CP wprowadził CAM-y do odbioru sowich kodowanych kanałów z pakietu ekstra, a wtedy w wiekszości telewizorów by można było odbierać bez dodatkowej skrzynki i pilota.

nadajnik mux 1 mam za blokiem, jeśli mam mantę 02 i mam mux 1 i 2 wszystko śmiga to czemu nie na tym polsatowskim?

jak masz tak blisko nadajnik to zapewne masz sygnał za mocny, manata ma zamontowany słabszy tuner DVB-T i śmiga, zastosuj tłumik sygnału kilku lub kilkunasto -decybelowy i powinno grać.

Może ktoś wie w której Biedronce w Łodzi można aktualnie kupić ten dekoder ?

Czy ktokolwiek poradził sobie z problemem podłączenia dysku i braku TVP1 i TVP2 na dekoderze T-HD 1000 Polsatu?

Pozdrawiam

Ten typ tak ma. Polsat podobno wie o problemie ale ma go w poważaniu.

Ma ktoś zdjęcia tego dekodera od środka. Zastanawiałem się, czy w środku jest jakaś karta sim (taka jak w telefonie), czy uprawnienia są zapisane na normalnym chipie.

nie bedzie zadnego chipa - bedzie tylko klucz wgrany PSK w oprogramowaniu - taniej i prościej (generujesz klucz na podstawie numeru seryjnego sprzętu i kodujesz kluczem prywatnym swojego lokalnego CA). Stwierdzenie ten typ tak ma jest mało budujące - ogólnie sprzęcik bez HDD chodzi miło, brakuje mi jednak timeshiftu (który jest automatyczny, co jest rzadkością wśród urządzeń za 3 grosze)

nie bedzie zadnego chipa - bedzie tylko klucz wgrany PSK w oprogramowaniu

Miałem ten pomysł od dawien dawna i nawet wyraziłem go na forum w dziale CP :D powinienem się teraz upomnieć o honorarium za wykorzystany pomysł 8)