Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być to antena do odbioru sygnału z zakresie częstotliwości 470-790Mhz. Jeśli korzystamy z tylko jednej anteny do odbioru NTC, to możemy nic nie robić. Jeśli kupiliśmy drugą antenę specjalnie do DVB-T (najlepiej logarytmiczną) to ustawiamy ją prętami do pionu i podłączamy pod ANT2.

 

Anteny satelitarne nie nadają się do odbioru NTC i TV Mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale na chwilę obecną w ogóle nie odbierałem DVB-T tylko analog. Mieszkam w Halinowie koło Warszawy więc DVB-T wyłączą mi 17 marca i chciałem kupić dekoder. A że normalny dekoder też kosztuje koło 100 zł to wolę kupić ten z kanałami polsat sport. Na mapie na stronie polsatu mapka mówi, że powinienem być w zasięgu czwartego MUXa.

Mam na dachu antenę siatkową ze wzmacniaczem, telewizor z wyjściem EURO. Da radę na tym odbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Mam na dachu antenę siatkową ze wzmacniaczem, telewizor z wyjściem EURO. Da radę na tym odbierać?

Jak kupisz ten dekoderek, to podłącz antene siatkową do jednego z wejść antenowych powinien ci wyszukac wszystkie kanały, które posiadasz w zasiegu nawet te kodowane z mux-4.

W przypadku braku wyszukanych kanałów kodowanych tych polsatowskich z pakietu Ekstara musisz tą antena obrócic do pionu o 90 stopni. Jak masz inną dodatkową to odpowiednio ustawiona w pionie podpinasz ją pod wejście 2 w dekoderze. To wszystko.

 

PS. Dodam jeszcze że po obróceniu anteny tej co masz teraz zamontowaną mogą wtedy nieodbierać wszystkie kanały niekodowane mux-1 do mux-3 i wtedy bez 2 anten się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu obniżenia ceny za dekoder kabel HDMI nie jest już dołączany, odpowiedni aneks do instrukcji powinien być w pudełku (ja taki miałem)

 

Do tego dekodera CP nigdy nie dodawał kabla HDMI, w pierwszych partiach był błąd w wyposażeniu dekodera w instrukcji obsługi, ale w pudełku była stosowna karteczka z erratą.

 

Właśnie żadnej erraty nie miałem jedynie w instrukcji zaznaczone że konfiguracja dodatków może być inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat było do przewidzenia że obniżą cenę dekodera bo jak mi Pani z infolinii powiedziała, cytuje: "W związku z wyłączeniem telewizji analogowej na terenie Warszawy i okolic Cyfrowy Polsat zdecydował się na obniżenie ceny dekodera T-HD 1000 ze 119 na 99 zł w APS oraz na sprzedaż tych dekoderów w dyskontach sieci Biedronka". Tylko żałuje że nie poczekałem 3 tygodni to 20 złotych bym zaoszczędził. Pani z infolinii powiedziała mi także że zasięg Tv Mobilnej po wyłączeniu analogu będzie stopniowo zwiększany więc jest szansa na lepszy odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten dekoder i pytanko dlaczego w siła sygnału mam 2 kreski na zero a kanały są? i dlaczego aktywowały się kodowane i nie chciałem ich z początku były że mam zadzwonić ale po z 10min pojawiły się a nie życzyłem sobie aktywacji , i co w kxxxiełm się teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie go dzisiaj i tak:

Wszyscy piszą o 6 miesiącach za darmo, a wg warunków promocji za darmo jest cały rok, i nie widzę tam żadnych kruczków.

Jak ma się szczęście (ja tak mam) to odbieram wszystko z jednej anteny.

I kilka pytań :

1. Jak zarejestrować dekoder najlepiej przez internet ?

2. Dlaczego gdy podłączam dysk twardy (starą dwudziestkę 2.5 z mostkiem usb) programy przełączają mi się kilkadziesiąt sekund ? Ma ktoś taki problem ?

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 013-v2.pdf

Tu są warunki promocji dla dekoderów z biedronki.

ps. Też mi się sam aktywował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem i jest tak, mam 12 miesięcy za darmo ,chwilowo otrzymuje się testowo kanały bez rejestracji i aktywacji , gdy tylko wprowadzą do systemu aktywacja w 100% no max do 08.03.13 to do 07.03.2014 mam bez opłat kanały kodowane extra.Aktywację dokonałem w 7min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kepak, dajesz link do warunków promocji i nie przeczytałeś ich?

 

§2 Warunki korzystania z Promocji

1. Przed dokonaniem aktywacji należy zapoznać się z warunkami niniejszej Promocji oraz z Regulaminem

świadczenia usługi TV Mobilna. Brak akceptacji warunków korzystania z Promocji lub Usługi TV Mobilna

skutkuje utratą prawa do Promocji.

2. Warunkiem skorzystania z Promocji jest dokonanie jej aktywacji zgodnie z wymogami wybranej oferty,

według Tabeli powyżej. Aktywacji należy dokonać, poprzez zgłoszenie Cyfrowemu Polsatowi numeru

seryjnego lub Numeru Warunkowego Kodowania danego Dekodera, najpóźniej w terminie do 31 grudnia

2014 r. Zgłoszenia można dokonać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży lub telefonicznie w Centrum

Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu.

3. Aktywacji można dokonać tylko jednorazowo na określonym Dekoderze, o którym mowa w § 1 ust. 3

powyżej.

4. Dostęp do Usługi TV Mobilna jest nadawany automatycznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin od chwili

aktywacji Promocji.

5. Jakość odbioru Usługi TV Mobilna jest uwarunkowana zasięgiem geograficznym sygnału oraz warunkami

geograficznymi, urbanistycznymi oraz technicznymi występujących w miejscu odbioru. Informacje na temat

zasięgu oraz warunków technicznych umożliwiających odbiór sygnału są dostępne na stronie

http://www.cyfrowyposat.pl, w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub w Centrum Obsługi

Klienta Cyfrowego Polsatu

6. Uprawnienie do korzystania z Usługi TV Mobilna w ramach Promocyjnego Dostępu przysługuje pod

warunkiem, że z Usługi TV Mobilna korzystały będą wyłącznie osoby fizyczne w celu własnego użytku

osobistego i Usługa TV Mobilna nie będzie wykorzystywana w celach komercyjnych. Zabronione jest

korzystanie z Usługi TV Mobilna poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz publiczne

rozpowszechnianie, kopiowanie lub dystrybucja programów TV Mobilna oraz jakakolwiek ingerencja w treść

utworów nadawanych w ramach tych programów.

 

Niestety, ale ten dekoder w pełni poprawnie współpracuje tylko z dekoderem CPT. Więcej info na poprzednich stronach tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie zostali potrakrowani klienci podpisujacy umowe na 1 rok odbioru w APS pakietu Ekstra na T-HD100, dekoderek wychodzi tutaj 164,90 zł (11*14,90 + 1 zł). Nie wspomne o tym że należy pamiętac aby wypowiedzieć umowę ponad 3 m-ce wczesniej.

Dzisiaj bym kupił 2 dekodery w Biedronce i wtedy drugi pakiet dopiero uruchomił za rok po wyczerpaniu pierwszego.

Symboliczny plus to tutaj tylko to że są raty miesięczne i nie trzeba mieć pieniędzy jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...