Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Jaś Fasola

 

Można by pokusić się o zakup adaptera Wifi od Cyfrowego Polsatu, z tym, że trzeba by go skonfigurować na którymś z dekoderów satelitarnych HDxxxx od CPT, lub na komputerze.. U mnie tak działało na T-HD1000. Zamiast tego można zakupić obojętnie jakiego AP i skonfigurować za pomocą komputera jako AP Client i po podłączeniu do dekodera będzie Ipla bezprzewodowo.

 

Natomiast tak jag napisał kolega @studiolitek nie zadziała żadna karta Wifi na USB.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od pewnego czasu wyświetla mi na płatnych kanałach komunikat: "Nie można wyświetlić tego kanału. Jeżeli problem będzie się utrzymywał, zadzwoń". Wyświetla się dopiero po około minucie, na infolinii nie potrafią odpowiedzieć, dlaczego tak jest. Nieraz zacina obraz przy dobrym poziomie sygnału i nie zawsze dioda się świeci, gdy jest włączony. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przy pierwszym podłączeniu dekoder ma sprawdzić i sformatować dysk. Nie robi tego, a soft mam najnowszy.

Wyczyść ten dysk poleceniem clean w programie diskpart, potem przełącz tuner w tryb czuwania (nie monitorowania) podłącz dysk i włącz tuner, jak się uruchomi to powinien wykryć dysk i pytać się o formatowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Polaryzacja nie ma tutaj nic do rzeczy, tylko zakres pasma (VHF) na którym nadaje mux-8. Być może sygnał dla dekodera jest za słaby.

Cytat z instrukcji:

Zakres częstotliwości: VHF: 174–230 MHz, UHF: 470–862 MHz

Jak sprawdzić moc i jakość sygnału w T-HD 1000?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja mam taki dziwny problem. Oglądam kanały z MUX 4 w Warszawie od kilku miesięcy. Antena ustawiona na PKiN wszystko dobrze działało ale od kilku dni wydaje mi się że 3.01 przestał widzieć kanały kodowane. Inne MUX y działają bez problemu a na kodowanych brak sygnału z anteny... Gdy sprawdzam numer kanału (34) też nic. Zmiana położenia anteny nic nie pomaga. Skierowanie anteny na Raszyn  też nic. Sprawdziłem w internecie i ten MUX na większą moc nadawania niż inne z PKIN z którymi nie ma problemu. Pakiet opłacony do końca stycznia. Czy może to być awaria dekodera? Ma już swoje lata... Czy pójście do aps Polsatu ma sens? Sprawdzą to? Obecnie z płatnych kanałów to jedyne rozsądne rozwiązanie a kupowanie kolejnego nie wiem czy ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już działa. Dziwne trochę bo zaczęło samo z siebie. Wczoraj wgrałem nowe oprogramowanie ale nadal nie było nic. Dziś jest OK. Nie było w ogóle sygnału z tego kanału w dekoderze. Może jakieś problemy nadawcy, choć nikt o tym nie pisał?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tripper123

W okolicy oprócz mnie znam tylko 1 osobę, która korzysta z tej usługi. Jeśli jest problem z nadajnikiem to rzadko ktoś napisze, szybciej gdy jest problem jak ostatnio brak głosu na Kino Polska, wtedy mamy większe szanse że ktoś tu potwierdzi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...