Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja oprogramowania 1.38.1.0

 

Właśnie doczytałem że nie jest to aktualna wersja ale czy to może być wina starego oprogramowania,zaznaczam ,że wszystkie kanały mam tylko właśnie te przełaczanie,przed uzupelnieniem konta wszystko było ok.

Edytowane przez andrzej9923
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz stare oprogramowanie, zaraz poszukam linku do aktualnego ;)


Edit: Już mam, ściągnij plik na komputer a następnie wrzuć na sformatowany pendrive i włóż do dekodera. http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/CPT14810035.zip

 

Przed wrzuceniem rozpakuj z ZIPa żeby był sam plik .d14

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz stare oprogramowanie, zaraz poszukam linku do aktualnego ;)

Edit: Już mam, ściągnij plik na komputer a następnie wrzuć na sformatowany pendrive i włóż do dekodera. http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/CPT14810035.zip

 

Przed wrzuceniem rozpakuj z ZIPa żeby był sam plik .d14

Wgrałem te nowe oprogramowanie,dzięki Kolego.Jest trochę lepiej ale nie idealnie.W ogóle zauwarzyłem ,że jak mam wsadzony pendrive to dekoder się "uspokaja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdyż masz wieczystą gwarancję na niego, póki masz wykupiony Pakiet Extra i został on aktywowany w dekoderze. Nie przejdzie taki numer, jeśli dekoder padnie na amen, a Ty specjalnie wykupisz pakiet Extra, gdyż sprawdzą czy uprawnienia doszły czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Innowacyjne rozwiązanie nie zostało do końca zrealizowane, gdyż takie kable miały być oferowane w APS. Ze zmianą oprogramowania tylne gniazdo dostało dodatkową funkcję, ale nie ma chyba użytkownika w Polsce któremu działa poprawnie,

Udało mi się znaleźć i kupić taki kabel na allegro: 

Przyłącze kabel wtyk USB na 2xwtyk RCA CHINCH 1,5m

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5924687932&ref=last-visited

 

Dźwięk jest, ale po podłączeniu wtyków RCA do wzmacniacza audio dekoder cały czas wyświetla komunikat 'Wykryto zwarcie łącza USB' !

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy ma ktoś informację czy pojawi się CP GO na tym dekoderze?

Cyfrowy Polsat poinformował, że nowe oprogramowanie dla pozostałych dekoderów własnej produkcji udostępnione zostanie w pierwszej połowie kwietnia.

Edytowane przez krzysiek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...