Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam własnościowy dekoder T-HD1000 CP po zakończonej kilka m-cy temu rocznej umowie na pakiet Ekstra.

I teraz bardzo ciekawa sprawa, zadzwoniłem do ICOK celem uzyskania informacji jaka kwotę mam zapłacić aby mieć przez 1 m-c pakiet Extra.

Pani podała kwotę 14,90 zł.i nr konta do zapłaty - niezwłocznie dokonałem zapłaty przelewem.

Po 3 dniach od przelewu i braku sygnału na programach Ekstra CP zadzwoniłem do ICOK i stwierdzili że pieniążki są na koncie i ponowili sygnał z informacją abym przez ok 3 godz. zostawił włączony dekoder - efekt, dalej nic.

Pomyślałem że może kwota był niewłaściwa znowu zadzwoniłem aby porozmawiać, i tu znowu ok 15 min pogawędki i próba uruchomienia pakietu, ale na szczęście pani wreszcie logicznie pomyślała i przełączyła rozmowę do działu techniczne, tu sprawa po ok 0,5 godzinie rozmów z kierownikami wyjaśniła się że skoro rozwiązałem umowę, nie da się teraz na tym dekoderze włączyć pakietu pre-paid, jak również nie można podpisać nowej umowy na pakiet Ekstra - oprócz oczywiście oglądania niekodowanych programów DVB-T naziemnej.

Nie dodaje komentarza ponieważ uważam że na takie działanie cp brak słów.

Jeżeli ktoś wie jak uruchomić pakiet Ekstra na tym dekoderze proszę o pomoc, bo może wszyscy konsultanci z którymi rozmawiałem o czymś nie wiedzieli lub normalnie zapomnieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w szczegółach przy dekoderze po wyborze zakładki "płatności" powinno być saldo dostępne przy danym dekoderze. Jeśli masz dostępne bez problemu powinno zaskoczyć, tak bynajmniej mi powiedziano na infolinii, ale chyba trafiłem na rzetelnego konsultanta skoro tak dużo zrobił i są tego efekty :D

11061997_1014173445281802_8590461245398444525_n.jpg?oh=dcdbc0af04eaaf59cdd00f65a504c092&oe=561A63B5

 

Udało mi się w końcu dodać "niby" skradziony dekoder do ICOK :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem, a pieniądze po wpłacie pokazały się jako "WOLNE ŚRODKI" których 3 konsultantów z pomocą działu technicznego i kierownictwa nie dało rady przypisać do aktywacji pakietu Ekstra.

 

Mam jeszcze inny zarejestrowany dekoder T-HD100 kupiony na wolnym rynku z aktywnym jeszcze gratisowo rok pakietem Ekstra i tutaj w "PŁATNOŚCIACH' znajdują się zakładki: "ZASILENIE KONTA", "OPCJE ZASILENIA" "PAKIET EXTRA" z aktywną możliwością wyboru 1 miesiąc , 3 miesiące + 1 m-c gratis i 6 miesięcy + 6 m-cy gratis, oraz do wyboru kwota wpłaty odpowiednio 14,90 zł , 44,70zł. i 89,40 zł.

Uważam, że tu po upływie darmowego pakietu będzie można bezproblemowo później doładować.

 

Spróbuję jeszcze zadzwonić, lub złożyć zażalenie w tej sprawie ponieważ przy podpisywaniu umowy pytałem o ewentualnie taka możliwość późniejszego doładowywania i otrzymałem twierdzącą informację że można.

Bardzo dziękuję za pomoc

 

P.S. Jako że głównie zależy mi na programach sportowych CP i obecnie rozpoczynającym się Wimbledonie wpłacone pieniądze Pani konsultant przeksięgowała na posiadany przeze mnie pakiet Familijny HD z Satelity jako pre-paid na module CI CAM, po dopłaceniu jeszcze 30 zł. wszytko już działa.

To że jestem 30 zł w plecy to już CP nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, od niedawna mam taki problem i chciałem spytać czy miał ktoś podobną sytuacje, tzn. mam wykupiony pakiet extra w TV Mobilna, po włączeniu na któryś z kanałów kodowanych czyli tych dodatkowo płatnych, pojawia mi się tabliczka z napisem "Status serwisu irdeto: E033-0" i pod tym napisane "Nie można wyświetlić tego kanału" czyli ta sama formuła co przy "Status serwisu irdeto E030-0" ale w tym przypadku to nie znika i się nie włącza. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie mam taki problem z tym dekoderem.Dzisiaj po ok roku przerwy uzupelniłem sobie tv mobilną.Po uzupelnieniu i jak wskoczyły płatne kanały dekoder działa w ten sposób że jak przełączam na kanał nastepny to dekoder nie zatrzymuje się tylko przełacza kanały pokolei ,dioda mruga i dopiero po pewnym czasie zatrzymuje sie na dowolnym kanale,podobnie z głośnością,chcę trochę pogłośnić to dekoder leci na max głos.Dekoder resetowałem i szukałem aktualnego oprogramowanie ale ponoć mam aktualne.Co z tym zrobic,nie mam już gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...