Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że na kanałach kodowanych EPG działa tylko na 1 lub 2 dni. Ogólnie EPG trochę niedopracowane.

 

lukasz każde urzadzenie powinno miec dobrą wentylacje , podataw sobie chociaż zakretki po napojach aby byl jakis przesmyk powietrza był . moja mama ma hd 3000 i cale szczescie ze pozwolili wymienic bo sie poprostu przegrzał . byc moze to jest powod twojego problemu ;)

Faktycznie, po podłożeniu zakrętek mój tuner jakby odżył, nagrywa, nie zawiesza się.

 

Czy macie tak, że po nagraniu wychodzi z ulubionych i po włączeniu tunera, trzeba ponownie naciskać gwiazdkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój T-HD 1000 tak nie ma, lista zawsze jest taka jak przed włączeniem. Problem jedynie jest z nagrywaniem jak ustawie na dany program, tzn. jak ustawie daną pozycę w EPG i zostawie na tym kanale ( często po wyłączeniu i włączeniu dekodera dysk nie jest wykrywany dlatego tak robię) dekoder po 5 minutach sam nagrywa do czasu automatycznego wyłączenia tzn. 6 godzin. Efektem jest bardzo długie przewijanie do danego fragmentu. Jedna zaleta w tym że w czasie gdy przewijam mam u góry wyświetlone godziny wg EPG danych pozycji które się nagrały przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musisz kombinować, ja mam dysk polsatu cyfrowego, nie mam takiego problemu. To raczej nie masz możliwości nagrania programu np. za 3 dni, kiedy nie ma Cię w domu.

 

Strasznie brakuje kasowania i sortowania kanałów, nie musiałbym przełączać zawsze na ulubione.

 

Wczoraj zauważyłem, że nie mam EPG na kanałach, a potrzebuje coś nagrać jutro, gdy mnie nie będzie.

Czy wyświetla się Wam EPG ? Coś wydaje mi się, że czeka mnie po raz kolejny przywrócenie ustawień fabrycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musisz kombinować, ja mam dysk polsatu cyfrowego, nie mam takiego problemu. To raczej nie masz możliwości nagrania programu np. za 3 dni, kiedy nie ma Cię w domu.

 

Oprócz tego dekodera od niedawna mam też mediaboxa z nagrywarką od UPC, więc teraz już mi nie zależy na nagrywaniu na polsatowski dekoder. Teraz głównie wykorzystuje go do oglądania programów w IPLI oraz do kanałów których nie mam w UPC tzn. Polsat Film, Nickelodeon oraz czeskie MUX 1 i MUX 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dziś znowu dał plamę z nagrywaniem, zamiast nagrań pisało - /Records/r0006

recordsjp_exrahwq.jpg

 

 

Mam to samo;-(. Ku#$$wa same problemy z tym dekoderem. Non stop coś jest nie halo. Czy znacie może jakiś inny dekoder który pociągnie kodowane kanały DVBT? Wyrzuciłbym ten złom od razu.

 

Łukasz, czy udało się Tobie rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_monday fajnie, że rozwiązałeś swój problem, daj znać jak się coś zmieni.

 

Mam to samo;-(. Ku#$$wa same problemy z tym dekoderem. Non stop coś jest nie halo. Czy znacie może jakiś inny dekoder który pociągnie kodowane kanały DVBT? Wyrzuciłbym ten złom od razu.

 

Łukasz, czy udało się Tobie rozwiązać ten problem?

 

U mnie było podobnie, ostatecznie podłożyłem nakrętki, dla lepszego chłodzenia tunera od spodu.

Pisałem to w tym poście -> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=27851&start=495#p949939

 

Chodziło super i nagrywało, ale kilka dni temu znowu przestał nagrywać, mam tylko 15 % zajętego dysku, a nie zamierzam formatować dysku jak kiedyś bo mam kilka fajnych nieobejrzanych programów i seriali. Strasznie denerwuje mnie ten tuner, jak sytuacja będzie dalej się powtarzała zaniosę do Punktu CP i dam do sprawdzenia. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, nagrał 2 razy potem już nie, znowu czerwona kropka, a na jej tle smutna buźka. Dziś znowu przywróciłem ustawienia fabryczne, zobaczę czy nagra.

 

Gdyby ten tuner działał jak należy (mam tu na myśli nagrywanie) oraz gdyby miał możliwość edycji i kasowania kanałów byłby naprawdę fajnym tunerem, a tu ciągle jakieś problemy. Wielki plus dla niego to możliwość oglądania programów ipli (mam Internet 6 MB).

 

Ja zauważyłem że mój T-HD 1000 nie nagrywa programów z paczki kodowanych jak nie ma autoryzacji do ich oglądania. Poza tym dekoderem do odbioru Telewizji Mobilnej jest T-HD 200 i T-HD 210, ale nie oczekiwał bym od nich więcej niż od T-HD 1000.

Co to znaczy nie ma autoryzacji do ich oglądania, co pojawia się w liście nagranych - czerwona kropka, a na jej tle smutna buźka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki, wydaje mi się że jest jeszcze jakiś termin maksymalny do którego można aktywować, nic jutro zadzwonię do CP.

 

----------------

Rozmawiałem i co się okazało NIE MA TERMINU w jakim powinno się aktywować pakiet Extra.

Można to zrobić telefonicznie podając Nr dekodera.

I tak (jak napisał kol. @ SzYcHa_2012 ) aktywacja anonimowa pakiet obowiązuje przez 3 m-ce, aktywacja z podaniem danych osobowych pakiet na 6 m-cy.

Nie ma czegoś takiego jak automatyczna rejestracja po zakupie i pierwszym uruchomieniu dekodera o czym wspomniał kol. @ rotalplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wystarczy zadzwonić na infolinię i podać numer karty. Jeśli jest zarejestrowany na kogoś a go nie znasz to już nie zarejestrujesz na siebie. Ja tak miałem- kupiłem T-HD210 z lombardu i z ciekawości sprawdziłem. A że mi tylko zależało na NTC to nie robiłem z tego wielkiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...