Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po raz pierwszy czytalem instrukcje tego dekodera.Doczytalem ze ma on 3 trybypracy:normalny,uspienia i czuwania.Dwa pierwsze pobieraja watow tyle samo czyli ok 24w a czuwania ok 0,3w.Jak sie go wylacza tak jak kazdy inny dekoder czy tv to przechodzi on w uspienie czyli pobiera tyle samo gdy jest wlaczony[i dlatego pewnie tak szybko sie uruchamia]Zeby wylaczyc go w tryb czuwania trzeba ten przycisk czerwony przytrzymac troche a pozniej wcisnac ok.

Pisze o tym bo wg.mnie powinno byc odwrotnie,intuicyjnie a tak to mozna nie bedac swiadomy narazac sie na wieksze koszty za energ.elektr.Sam 4 miechy jestem w plecy tym bardziej ze zadko go uzytkuje a pomimo tego placilem normalnie za "prad"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skin13

Mam tv funai 32" lcd.Do niego podlaczone przez hdmi dekodery:opticum x8 i t-hd 1000.Na kanalach z mux4 nie widze zadnej roznicy w jakosci sygnalu w porownaniu z muxami bezplatnymi.Natomiast widze roznice na kanalach hd np.tvp1hd i tvp2hd w porownaniu do dekodera satelitarnego-dekoder satelitarny ma lepsza jakosc na kanalach hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównaj sobie kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra z kanałem Polsat Sport News. No ja niestety widzę bardzo dużą różnicę w jakości obrazu. Polsat Sport News wypada zdecydowanie lepiej. Ale dekoder był podłączony do telewizora 46". Gdy go podłączyłem do tv 22" to już ta różnica nie jest aż tak widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz obecnie akurat na p.sport extra i p.sport news leci to samo [janowicz] wiec dobrze porownywac.Faktycznie na mux 4 obraz delikatnie szatkuje szczegolnie przy szybkich obrazach.Na polsat sport news jest tez wyrazniejszy.

Moj tv nie jest najwyzszych lotow,nie full hd i jeszcze mpeg2 i ogolnie jakosc kanalow sie "usrednia".Na lepszym tv pewnie roznice sa wieksze-jak pisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. MUX 4 zawiera: 8 kanałów SD, 12 kanałów radiowych i chyba 14 kanałów w niskiej rozdzielczości dla tabletów. Oczywiście kanały radiowe zabierają cenne miejsce ale to nie one są tu głównym problemem.

Jest 9 kanałów SD ( 2 kopie Polsat News ) 14 kanałów niskiej rozdzielczości oraz 12 kanałów radiowych + od czasu do czasu dodawany jest kanał PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko już wypróbowane, łącznie z powrotem do fabrycznych i wyszukiwaniem tylko niekodowanych, odłączaniem z prądu i innymi cudami. Problem w tym że nadal czarność widzę 8) jak nic zamach na wolne media ze strony CP :lol2:

 

Co do listy to można też wyłączyć sortowanie według operatora i lista układa się wg LCN

 

Za parę minut zadzwonię na infolinie i się może coś dowiem.

Jak nie pomoże to dzwonimy do Torunia, szybko ustawią techników CP do pionu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...