Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem na działce i włączyłem dekoder. Po ok 1-2 min aktywowały się kanały z pakietu extra. Na starym tv kineskopowym jakość oczywiście świetna. Z ciekawości zabrałem dekoder do domu i podłączyłem pod TV 46". Muszę przyznać że kanały pakietu extra mają wyraźnie gorszą jakość niż kanały nadawane z pozostałych muxów. O ile Comedy Central jeszcze dosyć dobrze to Polsat Sport już nie koniecznie. Ale myślę że na mniejszych telewizorach niższa jakość nie powinna być zauważalna. Zalecam TV tak do 30 cali i będzie dobrze ;) Za 99zł zdecydowanie polecam ten produkt (tym bardziej że kupując w Biedronce dostajemy rok darmowego pakietu extra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zarejestrowaniu dekodera T-HD 1000 prepaid, będę go widział automatycznie po zalogowaniu się na moje konto w ICOK :?: (jeżeli tak, to po jakim czasie:?:). Dodam że mam już konto w ICOK, ponieważ posiadam dekoder Cyfrowego Polsatu tyle że satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, już wszystko wyświetla się poprawnie na jednym koncie w ICOK widoczne są oba kontrakty. Musiały się tylko odświeżyć dane w ICOK @pytacz podał błędne informacje. Ale mam inny problem konsultantka była chyba głucha i źle wpisała dane adresowe i teraz muszę wysyłać ksero dowodu osobistego w celu poprawienia danych. Paranoja w tym Cyfrowym Polsacie ... Ich błąd a ja teraz muszę to naprawiać ...

PS. Sorry za Off Topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest niska, lecz da się oglądać, oprogramowanie jest w miarę stabilne, zawiesza się na IPLI, jak szybko zmieniasz strony, które się w pełni nie załadowały. Nagrywanie proste, możesz oglądać ponownie na dekoderze, brak możliwości odtworzenia na PC. W Ipli masz to samo co na PC, oprócz płatnych dodatków, tyle z 11 miesięcznej praktyki na tym urządzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie coś o jakości sygnału kanałów z TV mobilnej i stabilności działania oprogramowania w dekoderze....

A jak wygląda kwestia nagrywania z podpietym dyskiem i ipla..? Pytam jak to wam funkcjonuje w praktyce? bo przymierzam się do zakupu

Jeśli chodzi o jakość to wszystko zależy na jakim telewizorze chcesz oglądać te kanały. Jeśli na 55 calach to daj sobie spokój. Natomiast jeśli będzie to tv 32 cale (albo niżej) to już jest całkiem ok. Najgorzej chyba wypadają kanały sportowe. Dekoder jest raczej stabilny. Też zawiesił mi się ze dwa razy na ipli. Nagrywania nie testowałem więc nic nie mogę powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka;

Regulamin TV Mobilna;Rodział IV paragraf 6 punkt 3

Cyfrowy Polsat zapewnia, w ramach jednej Opłaty Abonamentowej, możliwość korzystania z Usługi TV Mobilna na kilku Urządzeniach

Dekodujących (dalej „Multiscreen”) poprzez zgłoszenie Cyfrowemu Polsatowi Numeru Dostępu Warunkowego dodatkowego

Urządzenia Dekodującego. Ilość i rodzaj Urządzeń Dekodujących, które mogą być dodane w ramach opcji Multiscreen,

będzie określona w Promocyjnych Warunkach Umowy.

Jeśli dokupię kolejny dekoder od CP to będę mógł oglądać przez 12 miesięcy pakiet Ekstra -ten sam który mam dzięki zakupom w Biedronce na dekoderze T-HD 1000? Tak na to wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka;

Regulamin TV Mobilna;Rodział IV paragraf 6 punkt 3

Cyfrowy Polsat zapewnia, w ramach jednej Opłaty Abonamentowej, możliwość korzystania z Usługi TV Mobilna na kilku Urządzeniach

Dekodujących (dalej „Multiscreen”) poprzez zgłoszenie Cyfrowemu Polsatowi Numeru Dostępu Warunkowego dodatkowego

Urządzenia Dekodującego. Ilość i rodzaj Urządzeń Dekodujących, które mogą być dodane w ramach opcji Multiscreen,

będzie określona w Promocyjnych Warunkach Umowy.

Jeśli dokupię kolejny dekoder od CP to będę mógł oglądać przez 12 miesięcy pakiet Ekstra -ten sam który mam dzięki zakupom w Biedronce na dekoderze T-HD 1000? Tak na to wychodzi :)

Dzieki za info, mam umowe na Pakiet Extra 12 m-cy z dekoderm na własność może ktoś wie gdzie znajduja się informacje na temat MULTISCREEN-u w Promocyjnych Warunkach Umowy - nie mogę się nigdzie doczytać na ten temat, czy mam niekompletne dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...