Skocz do zawartości

Dekoder T-HD 1000


Ficiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale chyba będzie można zarejestrować dekoder i wtedy 6 miesięcy gratis?

Komunikat zresztą mówi że :

"T-HD 1000 w Biedronce będzie dostępny tylko w ofercie prepaid. W prezencie z dekoderem będzie można dostać nawet rok pakietu Ekstra za darmo (6 miesięcy od razu i kolejne 6 za doładowanie z góry za 6 miesięcy za 119,40 zł)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany zakupem tego dekoderka T-HD1000, wczesniej musiałem dokupic dobrą antenę do odbioru mux-4 w polaryzacji pionowej V i to z odl. ok 40 km. Znalazłem opis tego dekodera, może się przydać : ( http://www.tvsat.pl/obiekty/T-HD%201000 ... kranie.pdf ).

Mam takie pytanie dla posiadaczy, czy odbiór sygnałów z mux-ów jest porównywalny, lepszy lub może gorszy w porównaniu do odbioru w telewizorach TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości podpięcia pendrive. Za nim zakupisz sprawdź czy odbierasz MUX4, pod tym linkiem jest mapa zasięgu. Jeśli według mapy jesteś w zasięgu a dalej będziesz miał brak zasięgu wtedy można coś myśleć na temat instalacji antenowej. Czy zakupisz w Biedronce czy w innym punkcie uzyskujesz "Pakiet Ekstra" na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości podpięcia pendrive. Za nim zakupisz sprawdź czy odbierasz MUX4, pod tym linkiem jest mapa zasięgu. Jeśli według mapy jesteś w zasięgu a dalej będziesz miał brak zasięgu wtedy można coś myśleć na temat instalacji antenowej. Czy zakupisz w Biedronce czy w innym punkcie uzyskujesz "Pakiet Ekstra" na 6 miesięcy.

Bardzo mnie zaskoczyło to że nie działaja pendrivery, mimo że dekoder go wykrywa (wskazuje ile jest zajętego miejsca), to wyświetla napis że nie ma mozliwości nagrywania, czy da sie z tym coś zrobic?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem w pod puntach jak to jest w linku:

- To prawda, brak

- Można stworzyć własną listę, o poukładać tak kanały jak nam pasuje.

- Skoro USB w starej wersji jest nie aktywne, to czemu udało się wgrać soft z pendrive?

- bez komentarza, bo nie wiem co teraz wrzucają do pudełka

- To prawda

- Na pewno w moim przypadku nie gubi ustawień, a włączam go do prądu jak jestem w domu, a to rzadko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje ten dekoderek od 2 dni i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, pomijając temat braku nagrywania, ale to jest wina pracowników APS że zle mnie poinformaowali w tym temacie. Dzisiaj odnosnie tej sprawy już zdążyłem w APS złożyć ustne zażalenie.

 

Kanałów i ustawień po wyłączeniu z pradu nie gubi, kanały kodowane z pakietu Ekstra odbieram w odległości ok. 40 km od nadajnika i przy sile sygnału pow. 70%, oraz jakości ok 65 % zakłóceń obrazu nie zauważyłem (przynajmniej narazie).

Co do wskaźnika do którego się wchodzi przez "menu"- "ustawienia", to wskazania można uznać za porównywalne z innym dekoderem combo SAT w którym jest wykres + procentowe określenie wykresu.

 

Tu uwaga : MUX-y 4 nadają w polaryzacji pionowej (V) co wymaga dodatkowej anteny w tej polaryzacji ustawionej.

 

Zaskakująco dobra jest szybkość przełączania kanałów i włączania się dekodera ze stanu "stand by".

Dodam jeszcze ze tak rewelacyjny efekt startu dekodera ze "stand by" jest prawdopodobnie kosztem dużego poboru pradu w tym stanie, może ktos juz to sprawdził na przyrządach pomiariowych?.

 

Do minusów należy: - brak nagrywania, - brak wyswietlacza z zegarem, - brak możliwości pełnej edycji własnej listy kanłów.

 

Ogólnie w cenie 164,60 (11 x 14,90zł + 1 zł zakup dekodera ) za cały rok 2 kanały sportowe CP - nie ma co narzekać. W takiej cenie są przecież dekodery bez możliwosci odbioru kanałów kodowanych z Mux-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje ten dekoderek od 2 dni i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, pomijając temat braku nagrywania

...

Do minusów należy: - brak nagrywania, - brak wyswietlacza z zegarem, - brak możliwości pełnej edycji własnej listy kanłów.

 

nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź... przecież możesz podłączyć dowolny dysk (oprócz dysków flash) i dekoder go wykryje umożliwiając nagrywanie...

U mnie działają wszystkie dyski zewnętrzne.

Większym problemem jest ten:

viewtopic.php?f=7&t=27851&start=15#p705527

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dysków to nie mam zamiaru kupować, ponieważ bardzo mało nagrywam, a kupiony jest tylko dla programów sportowych Polsatu które się ogląda tylko i wyłącznie na żywo.

Do nagrywania audycji DVB-T taniej będzie kupic inny dekoder z możliwościa nagrywania na penach niz dobry dysk twardy.

Tak dla zasady to w punktach sprzedaży powinni wiedzić co proponują, będę interweniował w tej sprawie nagrywania w biurze obsługi CP.

Pozostało tylko czekać na aktualizacje oprogramowania.

Oferta Biedronki to inna sprawa tam sie kupuje w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeśli ktoś jest w zasięgu MUX4 to polecam, dekoder jest lepszy niż Manta, Wiwa itd. , nawet jeśli bym miał wybór STB do telewizora, to i tak wybrałbym T HD 1000, bo uważam że CP Technologi go dopracował z nowym softem, mam też żadko używaną Wiwe 80, którą teraz żałuję że kupiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...