Jump to content
tomx

Ulubiona piosenka/zespół/wokalista

Recommended Posts

Witam Wszystkich :D Ja bo mam poważniejszy problem bo szukam utworu który kiedyś słyszałem w Radiu dokładnie to Planeta FM Katowice 95.1

Chodzi mi o piosenkę w stylu zespołu Pachanga może to nawet od nich piosenka ale przeszukałem sporo od nich utworów i nic. Głos w piosence to głos męski piosenka rytmiczna słów nie pamiętam ale może ktoś akurat ma jakieś propozycję lub zna ten utwór i podzieli się tytułem.

Utwór leciał parę lat wstecz wiem będzie ciężko ale może akurat ktoś trafi z utworkiem :D

Może ktoś ma jakieś listy hitów i akurat ten utwór się tam znajdzie :)

Z góry dzięki za pomoc.

Ja to najbardziej lubię Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers, Adele, Michaela Jacksona, Peję, Sandrę(niemiecka piosenkarka), i wiele więcej, ale to już przez pojedyncze piosenki. ;)

Dużo tego jest co lubię ale jak narazie to słucham dappy' ego

albo coś z dappy

a tak to jeszcze

Eminem, R.kelly, Wiz Khalifa, Soulja boy, Missy elliot, Jeremih itp itd wszyscy wykonawcy takiej muzyki. Rap, Grime, Black music.

Guest Warblade3

Ja słucham:

Codziennie:

My Riot,Big Cyc,Sabaton

Bardzo często/prawie codziennie:

Lordi,Bloodhound Gang

Dość często:

The Rasmus,Bon Jovi

Czasami:

The Cranberries,Children Of Bodom,Rammstein,Nickelback,Hammerfall

Rzadko/Bardzo rzadko:

Gamma Ray,Oberschliesen,Evanescence,Slash,Aerosmith

Moje ulubione piosenki(wideo):

- My Riot feat Peja - Sam Przeciwko Wszystkim

- Big Cyc - Wielka miłość do babci klozetowej :lol2:

- Sabaton - Uprising

Czasami także słucham:

http://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54(przepraszam za ten teledysk) - Lordi - Hard Rock Hallelujah(symbol zwycięstwa metalu nad popem)

- My Riot - Ból Przemija

Pozdrawiam,dobranoc

U mnie trochę zmian, teraz to taka lista:

Depeche Mode

Jean Michel Jarre

Kraftwerk

Recoil

Dire Straits

i jeszcze kilka zespołów/wykonawców z nurtu muzyki elektronicznej, ale nie techno, dubstep, trance i komercyjny dance.

Guest Anonymous

Oj dużo tego, bo słucham przeróżnej muzyki. Ale na pewno Peja, Paktofonika, Paluch, Słoń, Kobra, Pezet, Sobota, Borixon, Kajman - to z rapu. Z Disco Polo to Boys, Akcent, Classic, Weekend, Diadem, Mega Dance, Łukash, Fantastic Boys, Rajmund, Allegro Dance, West, Power Play. Z szeroko rozumianej muzyki elektronicznej to AvB, Tiesto, Aly & Fila, Menno de Jong, Ferry Corsten, Sean Tyas, Dash Berlin, ATB, Deadmau5. Rock - Green Day, Paramore, Evanescence. I już bez podziału na gatunki to wypiszę pozostałe: Metallica, Modern Talking, Savage, Fancy, C.C. Catch, Enej, Pitbull, DJ Antoine, Mike Candys. Pewnie jeszcze wiele, wiele bym mógł wypisać, ale utworów tych wykonawców/zespołów słucham najczęściej.

Ja mam duużo Tiesto, C.C. Catch, ATB, Armin van buren, lubię dance i elektroniczne rytmy.

Pop:Pink,Britney Spears,Christina Aguilera,Justin Timberlake,Nelly Furtado,Beyonce,Leona Lewis,Kasia Kowalska,Edyta Górniak,Kayah,Margaret,Ewelina Lisowska,Sylwia Grzeszczak,Justin Bieber,One Direction,Kate Ryan,Mandaryna,Dido,Michael Jackson,Gwen Stefani,Kylie Minogue,Jula,Marcin Rozynek,Jonas Brothers,Spice Girls,Rihanna

Rock:T.Love,Linkin Park,Roxette,Budka Suflera,Nickelback,O.N.A.,Pink Floyd,The Rasmus,Myslovitz,Republika,Piersi,Queen,Metallica,Nirvana,30 Seconds To Mars,My Chemical Romance,Three Days Grace,The Offspring,Bon Jovi,Red Hot Chili Peppers,Florence And The Machine,Tokio Hotel,The Rasmus,Evanescence,Feel,Depeche Mode

Disco Polo:Boys,Skaner,Akcent,Classic,Toples,Shazza,Maxel,Masters,Weekend,Domino,Andre,Basta,Imperium,Buenos Ares,After Party,Power Play,Fanatic,Impuls,MIG,Cliver,Drossel,Top One,Sunrise,Dennis,Solaris,Preludium

:D

Rap: Nas, Cypress Hill, Beastie Boys, The Roots, Gang Starr, A Tribe Called Quest, Outkast, Wu-Tang, La Coka Nostra, Kendrick Lamar, Snoop Dogg/Lion, Tede, Abradab, Sokół, Eldo, Rasmentalism, Molesta, Kaliber 44, The Pryzmats, OSTR, ekipa z Maybach Music (Rick Ross, Meek Mill, Stalley, Wale itp.), Notorious BIG

Rock/Metal: Pink Floyd, Queen, Aerosmith, Rage Against The Machine, Dog Eat Dog, Limp Bizkit, Everlast (solowe płyty), Kult, T. Love, Red Hot Chilli Peppers, Omega, Offspring, Metallica, Deep Purple, AC/DC, Faith No More, kiedyś słuchałem dużo punk rocka typu Analogs, The Bill, Zielone Żabki, KSU, The Clash, Sex Pistols

Elektronika: Royksopp, The Prodigy, Noon, Emancipator, Portishead, Skream, Undercover Agency, Skalpel, DJ Shadow, DJ Vadim, DJ Krush

Jazz: Miles Davis, John Coltrane, Michał Urbaniak, Bob James, Al Green, Quincy Jones, Buckshot LeFonque, Jamie Cullum

Pop/R&B/Soul: Erykah Badu, Beyonce, Mariah Carey, Michael Jackson, James Brown, R. Kelly, Diana Ross

Funk: Funkadelic, Parliament, BT Express, Ohio Players

Reggae: Bob Marley, Peter Tosh, Max Romeo, Sizzla, Capleton, Gentleman, Vavamuffin, Habakuk, Druga Strona Lustra, Mesajah, Izrael

Zespoły: Maanam, Lady Pank, Budka Suflera (z czasów Romualda Czystawa i Felicjana Andrzejczaka), Turbo, Rezerwat, Lombard, Analogs, T.Love, Kult, Metallica, Nirvana, Guns'n'Roses, The Police, O.N.A,

Wykonawcy: Gary Moore, Grzegorz Skawiński (świetny gitarzysta), Marek Raduli (jeden z najlepszych polskich gitarzystów), B.B King, Bob Marley, Mesejah, Kasia Kowalska

Moi ulubieni wokaliści to: Eminem, Rihanna, Black Eyed Peas,Spice Girls, Tatu, Dido , Britney Spears , Lady Pank, Perfect, Aqua i inne .

Mój ulubiony wokalista ostatnio to Michael Jackson, a ulubione jego piosenki, to "Earth Song", "Heal The World" i "Will You Be There". :D

Tak jak w temacie. Piszcie swojego ulubionego artystę. Jeżeli nie macie jednego, możecie wymienić więcej. Dla mnie najlepsi są Amy Macdonald, Elie Goulding. Mam więcej, ale to są Ci najlepsi. :)

Edited by Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.

Adam Lambert, Nelly Furtado, Avicii, David Guetta, Will.i.am, Mike Posner. Nie wiem, czy zespoły też się liczą, ale lubię: Bastille, Linkin Park, Coldplay, OneRepublic i The Script.