Skocz do zawartości

Ulubiona piosenka/zespół/wokalista


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemen, jakiego nie znaliście...

(część VI)

Wierzę w naszą młodzież, która też słucha tej muzyki. Pomimo że mam 55 lat słucham muzyki mojego syna tj. hip hopu notabene ja jako ojciec kupiłem mu pierwszą płytę hip hipową NSA "nasza po[beep]ana nazwa kur... nic nie oznacza" Teraz jest na topie Ostr, Eldo, Peja, Kaliber 44, Paktofonika i.t.p. Jeśli ktoś kocha muzykę, to roczniki nie mają znaczenia.
Ja mam 15 wiosenek i i kiedys nie lubilem takiej muzyki a teraz uwazam ze muzyka od lat 60 do 90 jest lepsza niz ta ktora teraz wszyscy sluchaja:)
Moja cała młodość,dzięki tej piosence,od 35 lat ciągle jestem młoda. Mam nadzieję, że tak mi już zostanie. Kocham Go od tylu lat, że nie pamiętam, od ilu. Cudne!!!!!!!!!
Szacunek dla miłośników Czesława Niemena wokal + słowa + przekaz niesamowite doznania...
Hmm..mam 23 lata. Poznałem Niemena dzięki mamie. Ma wspaniałą muzykę..ale ilu ludzi w moim wieku słucha jego muzyki? Jeszcze nie spotkałem kobiety, która znałaby "wspomnienie", a nie są to dziewczynki w białych kozaczkach. Jeśli telewizja jest przesycona "pustą szklanką pomarańczy", to coż oczekiwać..
Farida si esibirà il 16 Febbraio 2009 alle ore 19.00 a Poznan (Polonia)

in una manifestazione dedicata al grande cantante Polacco Czeslaw Niemen.

L'organizzazione è di Krzysztof Wodniczak, ultimo impresario di Niemen.

Szkoda, że nasz naród docenia piękno, wspaniałych twórców dopiero po ich śmierci. Jesteśmy nowym, świeżym rocznikiem i całe szczęście, że są ludzie, którzy miłość do tej muzyki wyssali z mlekiem matki. Czesław Niemen jest bez wątpienia wybitny i oby jego przekaz płynął tak długo jak stało się to z przekazem starożytnych filozofów. Oby nie przeminęło to z wiatrem - tak jak przemija czas i pamięć. Wszystko zależy od nas.
Pure poetry! Was it Juliusz Tuwim's poem?

Niemen's interpretation and music make it

beautiful, dreamy and out of this world.

Rest in peace, Czesiu!

 

Z wybranych cytatów - Nasz Niemen

(cdn.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie lubiałem Lary Fabian... tyle razy slyszalem "I WILL LOVE AGAIN" w radiu! :(

 

Teraz uwazam ze Lara Fabian jest świetną wokalistką! Dla przypomnienia reprzentowała Luksemburg w 1988r. na Eurowizji, zajęła 4 miejsce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem coś takiego :D I teraz też lubię.

http://www.youtube.com/watch?v=M8LKiJq-L_g

 

A to coś do snu -Kitaro :D Pewnie każdy zna.Kiedyś bardzo to lubiłem.

http://www.youtube.com/watch?v=ZoURE7kheKg

A to coś dla zakochanych romantyków.Też pewnie każdy zna.Dziewczynie można puścić :jupi: Jak na mój gust,jeden z najlepszych testów o miłości :D

 

No i na dziś wystarczy mojego udzielania się forumowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zapraszam do zakładania kont i instalowanie aplikacji LastFM.

 

Last.fm – internetowa radiostacja oraz system muzycznych rekomendacji, który połączył się z siostrzanym projektem Audioscrobbler w sierpniu 2005.

 

System tworzy szczegółowe profile gustu muzycznego każdego z użytkowników, pokazując ich ulubionych artystów oraz autorów na spersonalizowanych stronach. Uwzględniane są przy tym utwory odtworzone z filtrowanych kanałów radiowych udostępnianych przez serwis oraz dodatkowo zarejestrowane przez aplikację Last.fm zainstalowaną na komputerze użytkownika i pobierającą informację z odtwarzacza multimedialnego.

wikipedia

 

Mój profil - http://www.lastfm.pl/user/mateopoznan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha... xDDD Mam nadzieje, ze coraz wiecej osob będzie zakładało konta na last.fm :D Ponieważ to jest cudowny serwis.. :D

 

Ostatnio zakochałem się w duńskim zespole ME & MY <333 .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakochałem się w duńskim zespole ME & MY

Teraz dopiero? :P Pamiętam ich utwory z połowy lat. 90 (mój ulubiony z uwagi na teledysk Baby Boy oraz Dub i Dub, Lion Eddie i poważniejszy Let the Love Go On). Trochę się spóźniłeś, bo jakoś od początku tej dekady dziewczyny zniknęły ze sceny muzycznej i pojawiają się okazjonalnie. Zapewne odkryłeś badając temat Eurowizji - startowały w 2007 roku do duńskich eliminacji (bez powodzenia).

 

W sumie po aktualnych fotkach widzę, że obydwie są nadal całkiem ładne, ale generalnie czas nie stoi w miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Orbito.. :D Susanne Georgi połowa ME & MY reprezentowała Andore w tym roku na Eurowizji.. Normalnie cudo! SUSANNE GEORGI jest przecudowna.. to ta z mojego podpisu xDDD <333 Uwielbiam ją.. i czekam na jej pierwszą solową płytkę.. :D Kocham piosenki ME & MY... przesłuchałem ich 4 płyt... Poprostu.. no nie mogę... One mają zarąbistą muzyke! :D:P

 

WYSTĘP POŁOWY ME & MY PODCZAS EUROWIZJI 2009!

[flash=325,255]http://www.youtube.com/watch?v=0WTftzcn2ns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...