Skocz do zawartości

Globo z HD i MPEG-4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat na Ukrainie HD rusza - Poverkhnost testuje HDTV już od dłuższego okresu ;) Globo nie rusza tematu MPEG-4 raczej z innego powodu - oni produkują odbiorniki nakierowane na masowego odbiorcę, możliwie tanie. Gdyby przygotowali produkt obsługujący modulację DVB-S2, kompresję MPEG-4 i format HDTV byłby to odbiornik drogi i nie znalazłby szybko wielu nabywców tak jak np.: modele 4000 i 5000. Zapewne będą czekać, aż części będą tańsze i można będzie taki nowoczesny odbiornik zaoferować szerszemu gronu nabywców 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Większość eksportują na Ukrainę

 

niemal raz na tydzień wysyłaja tam jednego Tira.Mieszkam od nich jakieś..800 m.Ale niepowiedziałbym żebym za nimi jakoś szczególnie przepadał.Firma jak firma.Sklep firmowy jest slabo zaopatrzony,zagracony jakims malo znanym sprzętem RTV z Niemiec(chyba sobie w ten sposob dorabiają "na boku"),jest za to co dziwne bardzo mały wybor tunerów i osprzętu sat.Są dystybutorami CP oraz sprzedawali do niedawana subskrybcję na kanały Full X.Sprzedawcy co tam pracują może i sie znają na technice satelitarnej,ale nie maja zielnego pojecia o marketingu i żadnego przyzwoitego podejścia do klienta.Siedzą tam jakby pracowali tam za kare.A to skutecznie odstrasza potencjalnych klientów,bo polacy to nie rosjanie i ukraińcy i nie jest im wszystko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

wedlug mojej oceny nie zgadzam sie zmoja opinia /mialem fertka/azboxa/to bys zobaczyl jakie sa zwiechy lub dzwiek. obecnie mam 9500hd optcuma od 3m/cy i nie narzekam ,tylko.....wlasnie brakuje mi mpeg-4 a to dla tego ze niemozna ogladac cyfr. naziemnej za free.narazie nie musze mam cyfre+ za jakis czas pomysle.teraz nie zawracam sobie tym glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...