Jump to content
Wanderer

Muzyczne kanały FTA na 28,2°E/28,5°E

Recommended Posts

Kanał Channel AKA ma teraz nowe logo - w lewym górnym rogu przezroczyste AKA i koleś "podpierający" drugą literę A.

Wprowadzono również nowe belki, cała oprawa jest inna, odświeżona.

PS: jeśli ktoś ma możliwość i chęci to mógłby dać jakieś fotki.

A oto zapy z odświeżonego kanału Channel AKA:

2nv6mj8.jpg

no6kqb.jpg

not2mv.jpg

2h7fcjk.jpg

Nowe parametry pięciu kanałów muzycznych:

tp. 11580, H, SR 22000,

- Clubland TV,

- Heart TV,

- Capital TV,

- Planet Pop,

- Brit Asia TV,

Więcej TUTAJ

Jakości i siła sygnału silniejsza niż z dotychczasowych parametrów.

Potwierdzam dobrą jakość tego transpondera :brawo: cztery z pięciu wymienionych w poprzednim poście już są na mojej liście! :jupi:

Po tych zapach widzę, że jest zdecydowanie lepiej, niż wcześniej. Tylko ta belka taka ogromna, ale za to nie ma problemów z rozczytaniem :D

Fakt jest o wiele lepiej, a belka robi się dopiero wielka jak jest dłuższa nazwa piosenki. ;)

chartshowdance-20-06-14-4.jpg

Witam.Czy odbierają wam te kanały z nowej częstotliwości,bo wpisuje i brak sygnału.

U mnie Clubland TV ma ten sam poziom sygnału z nowej jak i starej częstotliwości 73% na Arivie poniżej 60% jakości sygnału obrazem zaczyna dopiero szarpać. Problem jest z muzycznymi kanałami z 11222 H 27500 typu Magic tv, Heat.. sygnał codziennie znika wieczorem pomiędzy godziną 22.00 a 1.00 potem wzrasta i najmocniejszy jest ok południa 12.00 - 14.00. Dzieje się tak w porze letniej, jesienią sygnał już zaczyna się stabilizować i odbiór tych kanałów jest całodobowy na zestawie antena o średnicy 0,95 m zez na 28,2 z Astry 19,2 E.

Sygnał Clubland TV z zeza centralnie 13E z 11582H nie przekracza 60%(odbiór jest, ale mały deszcz i kicha),co ciekawe The Box i Kiss na poziomie 25%-30% przy 19,2E koło 80% różnica jest o 12522V nie ma mowy 0% jednak przy 80cm musi być centralnie Astra 19,2E żeby całą wiązke Europejską odebrać stabilnie.

Co do Tp. 11222H sygnał mam na poziomie 66% i mam czasze 80cm odbiór jest zawsze ,najgorzej u mnie jest ze 12663 H (Euronews UK) sygnał raz jest ,a raz nie ma, około 62%.

Ogólnie najmocniejszy tp. u mnie to 11895 V na którym nadaje niekodowana Viva UK około 80% ,natmoast teraz kiedy mam centralnie 19,2E 11582H dochodzi do 77% także jest ok.

Kanał Magic zaliczył małą wpadkę. Aktualnie nadawane jest pasmo "20 Songs That Made The Noughties!", na ekranie widnieje etykieta "Songs That Made The 90s!", a w tle leci kilp Outkast - Hey ya! z... 2003 roku!

7450301600_1430237471_thumb.jpg

A tymczasem od jakiegoś czasu Viva UK nadaje praktycznie cały czas muzykę. Dla mnie pełne zaskoczenie.

Ciekawe. Tym samym Viva UK obok Viva Hungary stała sie bardziej muzyczna od Viva Polska.