Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy TNK dała jakąś promoje bo mam odkodowanych wiele kanałów których nie powinienem miec... Domo+,Planete hd, MiniMini ,Canal +Family2 , itd......???wieczorem wczoraj nawet HBO i canal+ dało sie oglądać

Ooo, HBO i CANAL+? W "Smart HD"? :shock:

Masz tylko kartę "Smart HD", czy jeszcze jakąś?

CANAL+ częściowo jest też w "n na kartę", natomiast HBO nie ma. Więc to raczej wątpliwe, aby te kanały były też w "Smart HD". Możliwe, że trafiłeś akurat na chwilowo niekodowany przekaz tych kanałów... :roll:

Natomiast kanały tematyczne dawnej CYFRY+ (Planete+, Ale Kino+, Domo+, itd.) dostępne są promocyjnie do końca czerwca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wstecz ktoś pisał że ma Orange Sport FTA,a ja od wczorajszego wieczora mam Orange Sport w pakiecie bez opłat.Miałem opłacony smartHD do 10.06.2013,wczoraj wieczorem wyłączyli wszystkie płatne kanały a Orange Sport nadal świeci.Ciekawe czy to na stałe czy to ich pomyłka?

 

P.S Dobrze że nie ma migracji do Smart HD+,ale też szkoda że nie wiadomo jeszcze nic jak trzeba doładowywać pakiet multi + bo będę dziś doładowywał na 6 miesięcy i włączył bym też Multi + na ten okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Dobrze że nie ma migracji do Smart HD+,ale też szkoda że nie wiadomo jeszcze nic jak trzeba doładowywać pakiet multi + bo będę dziś doładowywał na 6 miesięcy i włączył bym też Multi + na ten okres.

Ooo, a skąd takie info? Jesteś pewien, że nie trzeba będzie migrować ze "Smart HD" do "Smart HD+"? Bo do tej pory pojawiały się sprzeczne informacje w tym zakresie. Odnośnie doładowania za dodatkowy pakiet "Multi+" to też nurtuje mnie ta kwestia... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Smar HD+ SatExpert napisał:

 

Aktywowałem kartę telefonicznie (numer kilka postów wyżej), czekam już od godziny na TVN-ie i jest już pierwszy sukces - działają mi kanały bez opłat teraz czekam na kolejne uprawnienia

 

EDIT: Działają mi już wszystkie kanały z Smart HD+!

 

PS. W czasie rozmowy z konsultantem zapytałem się konsultanta jak wygląda sprawa migracji z Smart HD, na Smart HD+ - dostałem odpowiedź, że nie będzie żadnej migracji - wszyscy użytkownicy Smart HD zostali automatycznie przeniesieni do Smart HD+!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Magazynu SAT Kurier nr. 6/2013:

2. Co z klientami SMART HD?

Przejście na SMART HD+ następuje automatycznie. Obecni użytkownicy zostali przeniesieni do SMART HD+ i uzyskali dodatkowo TVP Historia, TVP Rozrywka oraz wersje HD TVN Style i TVN Turbo. Użytkownicy ci mają możliwość dokupowania pakietu Multi+ od lipca br. (do czerwca mają go za darmo.

W związku, z powyższym proponuję zamknąć temat, a dalszą dyskusję przenieść do wątku o Smart HD+.

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=103&t=31488 :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta strona smartHD.pl to nie była strona jakiejś innej firmy, zupełnie niezwiązanej z Cyfrowym Domem? Bo coś mi tak świta..

 

Edit: Rzeczywiście, ta strona należy do ACME czy innego Sat Sklepu:

rhpeu8.jpg

W wyszukiwaniu Google zachowała się kopia 8)

Widocznie ludzie muszą często mylić ich podrobioną stronę z oficjalną stroną (http://ncplus.pl/oferta/smart-hd) skoro ją aktualizują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar Tylko , że logo ze strony smarthd.pl zgadza się z logiem nowej oferty , więc wydaje mi się , że to jest strona Cyfrowego Domu. ;)

 

Edit : To po co taką stronę ta firma zrobiła? ... :> Może jednak mieli na celu zmylenie ludzi , że to strona Cyfrowego Domu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...