Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

"aktualnie w ofercie mamy 1 pakiet z kanałami płatnymi Smart HD i 1 bez opłat. Jak jednak zauważyłeś, przewodnik nie wyklucza dodania innych pakietów w przyszłości. Jeśli tylko tak się stanie z pewnością umieścimy taką informację."--tak mówi sie na forum n-ki: http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=53982&page=3 A więc niewykluczona ze tnk sd jeszcze sie rozwinie pewnie na gorsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skrócono ważność o dwa miesiące. Termin wygaśnięcia to był 21 listopad, a teraz mam do 18 września. Czyli skasowali po 20 złotych za miesiąc. Teraz od godziny mam ciemność i karta nie łapie uprawnień. Weryfikacja mailowa nie działa. Sklep n także. Za kontakt telefoniczny z BOK płaci się. Więc pozostaje cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego forum telewizji n wynika, że viva polska dołączy do kanałów darmowych w tnk sd, hd nnk ;D

 

 

"TAK przy okazji dodam, że właśnie otrzymaliśmy w tej sprawie potwierdzenie, że VIVA POLSKA po zakodowaniu z FTA, będzie dostępna z kanałami bez opłat i na warunkach dostępu do kanałów bez opłat w ofertach Cyfrowy Dom/ITI Neovision. Zatem nie tylko w Platformie n, ale również w TNK SD, NNK, TNK HD oraz SMART HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to nie ma typowych starterów" Smart HD" można wykorzystać startery tnk sd dostępne jeszcze w sprzedaży (1,3 miesięczne) czyli po aktywacji będziemy mieli programy z oferty smart HD ,a nie tnk sd

 

Mnie zastanawia coś innego w regulaminie jest informacja,że w razie zagubienia aktywowanej karty Smart HD nowa może być wydana po zapłaceniu 99zł ,trochę to dziwne przecież łatwiej i taniej jest aktywować następny starter .Czy przypadkiem nie jest tak ,że jedna osoba może aktywować jedną usługę i podanie danych osobowych ma na celu weryfikację czy ta sama osoba nie aktywuje drugiej karty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia coś innego w regulaminie jest informacja,że w razie zagubienia aktywowanej karty Smart HD nowa może być wydana po zapłaceniu 99zł ,trochę to dziwne przecież łatwiej i taniej jest aktywować następny starter (

 

OK łatwiej i taniej. A jak masz opłacone np. na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest fajny zapis. Otóż operator zastrzega sobie prawo do przełączenia kanałów SD na transpondery DVB-S2 i MPEG4. Czyli chcąc nie chcąc dekodery SD przestaną być wspierane w pewnym momencie i bardzo dobrze:)

 

 

Prędzej czy póżniej przełączą resztę kart na Smart HD , zmiana tylko oferty ( i tak będzie do 2016), więc możecie im się żalić do woli i to nic nie da :brawo: wszystko zgodne z prawem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ania28 jeśli ktoś doładuje kartę na rok to taniej wyjdzie kupić kopie karty za 99zł niż nowy starter + opłata roczna.

 

Co do danych osobowych to myślę że bardziej chodzi tu o potwierdzenie nazwiskiem akceptacji zmian regulaminowych. Muszą też mieć dane do weryfikacji przy zamówieniu kopi karty karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...