Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę że nie jest to takie złe ,wiadomo ITI chce zmobilizować użytkowników do częstszego płacenia dlatego ukrócili okres darmowego odbioru ,cena doładowania nie wzrosła a doszło kilka kanałów ,można kupić tuner na wolnym rynku, a nie tylko dedykowany nawet sensowna ta oferta .Przy rocznym doładowaniu miesiąc wychodzi po 15zł za te pieniądze można mieć pakiet mini HD w Polsacie ,jednak oferta enki lepsza się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@merx

No dobra, ale w Cyfrze+ nie ma pakietu bez opłat, więc nie ma co tego porównywać. W SMART HD wygląda to tak, że trzeba doładować, żeby oglądać kanały FTA. Oczywiście jak ktoś nie ma bladego pojęcia o TV SAT. Taki "trik", dzięki któremu wydaje się, że w SMART HD jest prawie 3x więcej kanałów niż w pakiecie bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grafice jest jeszcze Viva jako kanał FTA, czyli nie ma pewności czy kanał będzie za tydzień.

 

Ogólnie to nie ma żadnego zaskoczenia. Dokładnie te same kanały, które od kilkunastu dni mają wyłączone parowanie. Ciekawe czy umożliwią migrację z NNK do Smart HD, bo z jakiegoś powodu wyłączyli parowanie na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to eNka (vel Cyfrowy Dom) w tym momencie wypunktowała pakiet Mini HD Polsatu :)

 

Mini HD:

Polsat, TV4, TV6, TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, TVN Siedem, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN HD, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation.

 

Smart HD:

TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, TTV, TV4, Religia.TV, TVN24, nSport, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC, TVN Meteo, Polsat 2, Polsat Sport News, TV6, TVP Info, AXN, TVP Seriale, Kino Polska, Discovery Channel, TVP Sport, Disney Channel, Orange Sport. + TVN HD, TVN7 HD, Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD

 

+ dodatkowo mając możliwość korzystania ze swojego sprzętu i awaryjne przeżycie 1 miesiąc na podstawowych kanałach, to Polsat ma problem :wink: no i jeszcze możliwość podziału splitterem na kilka TV bez łaski.. Wcześniej przy tej antycznej ofercie to nie miało znaczenia, ale teraz jak najbardziej ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta może i dobra, ale nie dla tych, którzy zdąrzyli się załapać na kartę z "wieczystym" pakietem "bez opłat", bo po przejściu na nową ofertę go stracą !

 

Ja to uważam za mało uczciwą zagrywkę "ITI", bo klienci nie powinni nic tracić na takim "upgradzie" (przypomina mi to ostatni ruch sieci "Plus", gdzie roczna ważność konta owszem została łaskawie wprowadzona, ale tylko na zasadzie promocji, dla użytkowników jednej tylko taryfy !) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zielony wiec prosze o konkretne odp. w tej sprawie,poniewaz chce miec całkowitą pewnosc co do tej oferty

1. Jezeli mam opłaconą stara ofertę na 3 miesiące to wystarczy zarejestrowac sie na smart hd aby odbierac ta ofertę równiez przez 3 miechy.? Rejestrujac ta ofertę nic nie dopłacamy poniewaz ceny sa takie ssane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta może i dobra, ale nie dla tych, którzy zdąrzyli się załapać na kartę z "wieczystym" pakietem "bez opłat", bo po przejściu na nową ofertę go stracą !...

Ja właśnie nam starszą kartę z aktywnym na stałe pakietem "bez opłat" i w życiu nie przejdę na Smart HD - to mi się nie opłaca! Na szczęście nam też TNK HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zielony wiec prosze o konkretne odp. w tej sprawie,poniewaz chce miec całkowitą pewnosc co do tej oferty

1. Jezeli mam opłaconą stara ofertę na 3 miesiące to wystarczy zarejestrowac sie na smart hd aby odbierac ta ofertę równiez przez 3 miechy.? Rejestrujac ta ofertę nic nie dopłacamy poniewaz ceny sa takie ssane?

 

Nic nie przepada, jest przeliczane zgodnie z cennikiem opłat SMART HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ja tu czegoś nie rozumiem w regulaminie oferty pisze - pakiet bez opłat/pakiet dodatkowy /pakiet ekstra ,niby które kanały należą do pakietu dodatkowego ,a które do pakietu ekstra ? skoro ITI proponuje jeden pakiet za 20zł .

 

Dalej pkt 5, - Intencją Abonenta jest korzystanie z Oferty Smart HD przez okres co najmniej 6 miesięcy - to chyba jakiś żart !! dlaczego trzeba być uwiązanym pół roku skoro nie podpisywało się żadnej umowy ?

 

Dalej - Tabela 2 (inne opłaty) - Opłata za wydanie zarejestrowanemu Abonentowi nowej Karty dekodującej w miejsce zagubionej, skradzionej lub uszkodzonej 99zł !!!!! ,czyli jeżeli zniszczę kartę którą używam to nie ma możliwości zakupienia drugiego statera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko dlaczego trzeba podawać dane osobowe ,adres itp ? przecież to jest oferta NA KARTĘ

Pisze też wyraźnie - MIGRACJA JEST PROCESEM NIEODWRACALNYM ! chcą jak najwięcej wyeliminować kart SD z rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko dlaczego trzeba podawać dane osobowe ,adres itp ? przecież to jest oferta NA KARTĘ

Pisze też wyraźnie - MIGRACJA JEST PROCESEM NIEODWRACALNYM ! chcą jak najwięcej wyeliminować kart SD z rynku

Nikt Ci nie każe podawać prawdziwych danych,zapewne te informacje przydają się im do statystyk.A kto z Was myślał że to kolejna prepaid oferta? Nikt nie lubi się za drobne rozmieniać,stąd SMART HD to naturalny następca TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. W przypadku, gdy Użytkownik telewizji na kartę (SD) posiada dostęp do Pakietu na doładowanie w ramach

oferty Telewizja na kartę (SD) to niewykorzystane środki w ramach oferty Telewizja na kartę SD, w dniu

migracji, zostaną przeliczone zgodnie z tabelą opłat dla oferty Smart HD. Na podstawie rozliczenia salda konta

zgodnie z tabelą opłat Smart HD, Abonent otrzyma dostęp do oferty Smart HD.

 

Jak to rozumiecie ?

 

Zasiliłem za 240 PLN, ważność karty jeszcze 7 miesięcy. Po przejściu na Smart HD karta będzie ważna przez 3 miesiace + 70 – 54 = 16 / 0,58 =27 dni czyli razem 93+27=120 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...