Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

po aktualizacji softu mojego Ferg Ariva 102mini musialem ponownie wyszukac programy. Po pierwsze w trybie operatora nie znalazlo TVP2 HD ani Polsatu HD, musialem przeszukac i dodac recznie, a po drugie znalazlo TVN24 HD i dziala, kodowanie viaaccess/conax, chociaz nie ma tego w ofercie Smart HD. Trzymam kciuki, ze to nie przez niedopatrzenie. TVN24 nadaje i tak w wysokiej jakosci, ale niektore programy to zenada (TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Info). Roznice widac jak sie oglada duzo w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem migrację z TNK SD na smart HD, dostałem uprawnienia ITI 2 Neovision, i nadal wyświetla komunikat brak dostępu na tunerze opticum X80, czytałem, że trzeba wtedy przełączyć na Religia TV, ale na jakim transponderze? 11508 czy 11353?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam ten tuner u mnie wszystko się odbywało na kanale TVN co prawda chwilę trzeba było czekać ,ale złapało uprawnienia na Smart HD .Spróbuj może wyciągnąć na chwilę kartę z czytnika i włożyć ponownie w niektórych przypadkach to pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zmienił w Ofercie Smart HD

Do oferty bym włączy brakujace kanały które są w cyfrowej naziemnej to jest:

1.ATM Rozrywka TV

2.TV PULS 2

3.TVP HISTORIA

Prócz tego mimo, że nie jestem [beep]rowym beretem i nie oglądam TV Trwam, ale dla ludzi starszych którzy nie mogą chodzić do kościoła jest to możliwość uczestniczenia w różnych nabożeństwach. Jakie zalety

1.Nowi abonamenci Oferty

2.Zlikwidować kanał Religia TV i na to miejsce dac kodowane TV TRWAM, ale niech dadzą to w płatnym pakiecie. Ojciec Rydzyk z przyjemności za darmo udostepni kanał bo powiekszy widownie.

3.Jak Smart HD będzie miało niezły bilans to moze dodadza jeszcze ciekawe kanały

W ofercie Smart HD cały czas zapominają o najmłodszych dzieciach nie ma kanału dla nich bo niestety Disney Chanel z bajek które nadawał kiedyś nadaje wiekszości seriale. Ja bym dał Polsat JIM JAM poniewaz u konkurencji jest w Pakiecie Mini HD za 15zł

Pomyślał bym też od dodatkowym pakiecie jak jest w ofercie TNK HD i N na karte

Mogli by do pakietu za 10zł wrzucić

Comedy Center

Polsat Film

Disney Junior

Polsat News

Film Box

Bayby TV

 

Na sam koniec mogli by dodać do pakietu sportowego Eurosport co by przyciagło sporo klijentów bo kibic by miał

Nspor-Liga Mistrzów,Liga Europy,Liga Włoska

Orange Sport- I-Liga, Liga Portugalska,Puchar Niemiec

TVP Sport nie wiem co maja w ofercie

Eurospor Tennis,Lekoatletyka,Sporty Zimowe,Młodzieżowe MIstrzostwa w piłke,Siatkówka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... TVP Sport nie wiem co maja w ofercie ...

Czy ty chociaż masz Smart HD lub TNK?

 

Puls 2 - najpierw musiałby zacząć nadawać na satelicie

ATM Rozrywka - nie ma nic czego by nie było na Polsacie i Polsacie 2

Eurosport, TVP Historia, TV Trwam - 'zez' na Astre załatwia sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na obecność TV Trwam na żadnej platformie - jak to mówi Ojciec Dyrektor są to tzw ." media mętnego nurtu"

Mnie dziwi co innego ,dlaczego nie ma TVP HD w ofercie Smart HD przecież to jest bardzo proste do zrobienia dla ITI ,takie posunięcie dobiło by ofertę Mini HD Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co będzie z tymi wszystkimi ofertami pre-paid po fuzji nc+, czy połączą je w jedną ofertą, zlikwidują, czy zostawią. Mam nadzieję, że chociaż Smart HD zostanie i to w tej samej cenie za pakiet podstawowy (bo mogą dodać dodatkowo płatny pakiet extra, o czymś takim wspomina regulamin). Myślę, że likwidacja to byłby strzał w stopę dla nowej platformy nc+, bo spora część osób odeszłaby pewnie do MINI HD w CP. Mam od niedawna SMART HD i mi to wystarczy, a co będzie dalej, to chyba tylko czas pokaże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tu łączyć, dadzą możliwość przejścia na "atrakcyjnych" warunkach jak już starali się przeżucić użytkowników TNK SD do TNK HD lub NNK (rzucą jakiś bonus 2 miesiące bez doładowania) do Canal+ Pre-Paid w atrakcyjnych inaczej cenach i będzie pozamiatane, nikt chyba nie łudzi się, że Cyfra będzie chciała utrzymywać tańszą ofertę od swojej, przecież swoje badziewiaste dekodery muły Sagemcom HD muszą gdzieś wcisnąć w "atrakcyjnej" cenie 499zł.

ITI tutaj nie ma nic do gadania za sterami siedzą ludzie z C+ w TVN to samo, więc będą pod siebie robić ofertę, ITI z marnymi udziałami może sobie ponarzekać na forum co najwyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi co innego ,dlaczego nie ma TVP HD w ofercie Smart HD...

i dla mnie jest to nie pojęte...

Ten kanał cały czas jest w tych droższych ofertach, a już dawno się zdezawuował, bo o ile na początku był jedynym kanałem HD w którym dbało się i jakość to teraz, mimo że nic się nie zmieniło, kanał stracił racje bytu, bo jakby spełnił swoją misję, którą była promocja HD.

Teraz lecą tam powtórki… a biorąc pod uwagę, że są kanały TVP1 HD i TVP2 HD to spokojnie można było go zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...