Skocz do zawartości

TV z samym wejściem. Jak odbierać DVB-T?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam stary telewizor Otake, które jest ubogi w wejścia/wyjścia...posiada tylko wejście antenowe. Chciałbym odbierać na nim DVB-T za pomocą jakiegoś dekodera tylko problem jest taki że nie wiem, który dekoder będzie się do tego nadawał. Moja wiedza jest taka, że potrzeba do tego jakiś modulator... Może mi ktoś pomóc w tej kwestii? Dodam, że nie posiadam żadnego starego magnetowidu, który by mi umożliwił przepuszczenie sygnały z tunera do tv przez magnetowid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć starego magnetowidu z wejściem euro jako modulatora.

 

Jakbyś czytał to co napisałem to byś wiedział ze nie posiadam magnetowidu.

 

A jeśli by z w grę wchodził zewnętrzny modulator to jakby to działało? Co do czego bym tam musiał podpiąć żeby to śmigało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam Was.

 

Mam takie pytanie, gdyż dostałem od szwagra telefizor taki troszkę starszy rodzaj :)

I chciał bym kupić do Niego dekoder. Tylko jest jeden problem:

Ten tv nie ma wejscia euro co potrzebne jest do podłaczenia Dekodera.

Czy ten modulator bedzie dobry do tego telewizora i czy bedzie mi działał wtedy dekoder?

 

ps. przesyłam zdjecie wejsc z tyłu telewizora: http://images47.fotosik.pl/1757/054600158703502b.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wtorek koniec analogu, to chyba muszę kupić tego Stronga 8106.

Faktycznie mój tv sharp ma 3 złącza wejścia av(2 audio, 1 video) z napisem IN, oraz 3 złącza wyjścia (1 R, 1L, 1 wyjście wizji) z napisem OUT. Pytanie jaki kupić kabel? Scart na 3 x Cinch czy scart na 6xcinch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tuner Wiwa 95, i mam problem z podłaczeniem kabla. Kupiłem kabel z jednej strony ma euro, a z drugiej są 3xcinch w kolorach żółty to video, czerwony to audio-R, a biały to audio L. Mój Sharp ma 3 złacza wejścia av i 3 złącza wyjścia z napisem out. Jak to podłączyć, czy kupiłem dobry kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zależy czy ten kabel jest przesyłający sygnał w dobrą stronę (cinche do wejścia w TV a Euro do wyjścia w tunerze). Obawiam się, że może być na odwrót (cinche out, euro in). Jednak sprawdź. Wiadomo, że z tunera ma wychodzić sygnał na tv, czyli ma być euro out - cinch in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...