Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Co prawda nie mam dysku u siebie ale mój kolega dokupił i ma problemy - nagrywa niewłaściwe programy - np. miał nagrać film z TVN o 20 a nagrał program o gotowaniu który był wcześniej. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie bo sam myślę nad tym dyskiem a mam tylko jedną opinię po której zwątpiłem w zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam dysku u siebie ale mój kolega dokupił i ma problemy - nagrywa niewłaściwe programy - np. miał nagrać film z TVN o 20 a nagrał program o gotowaniu który był wcześniej. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie bo sam myślę nad tym dyskiem a mam tylko jedną opinię po której zwątpiłem w zakup.

Nie może być tak o czy wy piszecie. Jedyne co może zrobić dekoder, to nagrać program o zaprogramowanym czasie, a poprzedni jeszcze się nie skończył. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz użytkowników HD 3000 z dyskiem DTU 320 jak na ; co dzień; działa ten zestaw. Mianowicie czy nagrywa beż ; niespodzianek; czy zawiesza się , ogólnie czy warto do tego dekodera zakupić dysk?Ja jestem szczęśliwym posidaczem tego dekodera jak i też dysku i jestem pod wrażeniem.Trzeba tylko pilnować żeby nie zapełnić pamięci i będzie każdy zadowolony :smile::smile: Ostatnio porawili też soft do HD 3000 i bez problemu działa EPG -można więc śmiało nagrywać według EPG ale można też nagrywać 'na żywo' słowem polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał problem z odbiorem niektórych programów na tym HD 3000?

Uruchomiłem multiroom i klapa, np, polsat, polsat sport CBS jest a nie ma polsatu, tv4 niemal wszystkich z paczki polsatu, pokazuje brak sygnału z info aby sprawdzić podłączenie anteny, antena jest podłączona prawidłowo, ktoś miał taki problem? konwerter twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wina tego, że się nie aktywował. Chyba, że nie ma żadnego kanału, no to masz wtedy rację @lucass. Mam ten dekoder przeszło trzy tygodnie. Komunikat "Brak sygnału z anteny satelitarnej..." może wynikać z następujących sytuacji:

- wina złego kabla, ew. łączonego lub kabla o długości powyżej 30 m;

- czułość dekodera: niekiedy się zdarza, że na kanałach HD masz pasek Moc sygnału na 100%, a jakość ok. 50% i już jest brak sygnału;

- warunków atmosferycznych (w tym wypadku wykluczamy tą opcję);

- niektóre transportery nadają z nieco słabszą mocą;

 

U mnie natomiast na samym początku była sytuacja, że wszystkie kanały chodziły, a potem po przełączeniu na kanał z TP. 12264 (Cyfrowy Polsat, kanały HD) na jakikolwiek inny to pokazywał "Brak sygnału..". Rozwiązaniem było wykonanie następujących czynności:

- wejście w Ustawienia > Instalacja > Ręczne wyszukiwanie kanałów > Zmiana strzałkami częstotliwości o jedną w lewo lub prawo. Zamykamy i jest ok. Co z tego, jak tak znowu było po chwili? Problem rozwiązany, teraz dekoder inaczej jest podłączony.

 

Natomiast ja sam mam inny problem. Jednej godziny chodzą wszystkie kanały, a w innej sporo kanałów HD znika. Natomiast na HD 6000 jest wszystko wtedy ok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem HD3000 za 1 zł w ramach multiroomu więc nie ma co narzekać. Albo nie zauważyłem albo faktycznie nie ma możliwości szybkiego przeskakiwania po liście kanałów tzn. będąc na kanale dajmy na to 1 wybieram górny przycisk przewijania 2 razy i wyświetla mi się lista kanałów. Chcąc przejść na kanał np. 35 muszę iść kanał po kanale- nie ma możliwości skoku o kilka kanałów tak jak w przypadku tunerów niezależnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was spotkal sie z problemem z konfiguracja pilota wielofunkcyjnego od samsunga z tym dekoderem ? Mam samsung s8000 i niestety niewiem jak skonfigurować podanego pilota z tym dekoderem. ??? telewizor nie wyszukuje mi modelu tunera hd 3000 ? moze wiecie jaki inny model sagecoma nadaje na takich samych kodach pilota co hd 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery Cyfrowego Polsatu typu "PVR Ready" współpracują tylko i wyłącznie z "firmowym" dyskiem Cyfrowego Polsatu. :/

Tu się nie zgodzę. T-HD1000 doskonale współpracuje z Toshibą 1TB. W wolnej chwili zobaczę, jak HD3000 i HD6000 sprawują się z tym dyskiem.

A z pendrive'm też współpracuje? Bo HD3000 nie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...