Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale na chłopski rozum, myślisz, ze CP ma swoich kl za [beep]i i zmienili nazwę, dali naklejke Ipli i tyle? Myślę, że jednak dadzą do niego te 2 głowice. Co więcej juz w lojalkach idzie ten dekoder a nie Mini Hd2000 choć na pytanie co ma ten dekoder nikt z władnych nie był w stanie powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, mało co, a uwierzyłbym Ci. Jeżeli czegoś nie wiesz albo nie jesteś pewien albo przypuszczasz to nie pisz postów z tak jednoznaczną treścią, gdyż wprowadzasz w błąd. Jeżeli ma zastąpić Mini HD 2000 to już to powinno Ci mówić, że dekoder ten nie będzie miał dwóch głowic, gdyż taki dekoder byłby sporo droższy. A wiadomo, że droższe dekodery dostępne są od wyższych pakietów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum, więc można wygłaszać tu swoje przemyślenia, przemyślenia nie zawsze muszą byc podparte jakimiś argumentami. Czasami mówi się coś co jest oczywiste, a okazuje się, że jest zupelnie inaczej. Tak jest w tym przypadku, ze wyraziłem swoje zdanie, ze mogłoby to byc z dwoma głowicami. My u siebie na Party nie wiemy. Moze ktoś z APSu dostał juz do siebie taki deko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@LewyZąb

Kolego, proponuję Ci, abyś zapoznał się ze swoim postem na temat "dwóch głowic". Nawet specjalnie dla Ciebie zacytuję go, bo może okazać się, że nie znajdziesz go:

No przecież ma dwie głowice więc mozna nagrywac z jednego a oglądac z drugiego tp programy

Jest to jednoznaczne stwierdzenie z Twojej strony, iż dekoder HD 3000 jest wyposażony we dwie głowice. Nigdzie nie zaznaczyłeś, że tak przypuszczać czy coś w tym rodzaju.

Wy u siebie na party mało, co wiecie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz jak jest to pisz, że ma 2 głowice...

Skoro nie wiesz, że ma 2 głowice... pisz, że jedną :wink::mrgreen:

 

Faktycznie coś Libicki "bąkał" o nowym dekoderze z dwiema głowicami, ale wydaje mi się, że na myśli miał coś innego, choć to trudno wyczuć.

Myślę że ten z dwiema powinien być nieco większy, wszak ewentualny drugi układ odbioru też nieco miejsca zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne- ma jedną głowicę.

Specyfikacja techniczna dekodera HD 3000:

 

• Zasilanie

Napięcie wejściowe adaptera (zewnętrzny zasilacz): 230 V AC maks. 0,8 A

Napięcie wejściowe zasilania dekodera: 12 V DC maks. 2.3 A

Pobór mocy dekodera w trybie włączenia lub uśpienia (łącznie z LNB): maks. 28 W

Pobór mocy dekodera w trybie czuwania: maks. 1 W (maks. 0,5 W od 2013 r.)

 

• Wejście satelitarne LNB IN

Zakres częstotliwości: 950 - 2150 MHz

Poziom sygnału: od -65 dBm do -15 dBm

Złącze: Typ F (IEC 169-24), żeńskie, 75 Ohm

Zasilanie konwertera: 13 V / 18 V, min. 0,45 A, DiSEqC 1.0, 22 kHz

 

• Demodulator

Format modulacji: DVB-S2 (LDPC 8PSK, QPSK), DVB-S (QPSK)

Przepływność, FEC: DVB-S 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 maks. 45 Msymbol/s

DVB-S2 1/2, 3/5, 2/3, 3/4, 4/5, 5/6, 8/9, 9/10 maks. 30 Msymbol/s

 

• Obraz

System kodowania: H.264/MPEG 4 AVC (Part 10 High Profile L4.0)

MPEG 2 (ISO/IEC 13818-2 MP@HL)

Rozdzielczość: 1080i/720p/576p

 

• Dźwięk

Kodowanie: ISO/IEC 1172-3 MPEG-1 warstwa I & II

Dolby Digital Plus, Dolby Digital

Tryb audio: Stereo, Mono kanał L, kanał P

Częstotliwość próbkowania: 32 kHz, 44,1 kHz, 48 kHz

 

• Złącza wyjściowe

TV (SCART): Wyjście, obraz 720x576 PAL (CVBS, RGB, FB), dźwięk stereo (L, P)

HDMI: Wyjście HDMI 1.2, HDCP, 1080i/720p/576p, Dolby Digital, Dolby Digital Plus

LAN (ETHERNET): Złącze RJ-45, 10/100 Base-T/TX, Auto-MDIX

USB: Złącze typu A, USB 2.0 Host HS/FS/LS, 480Mbit/s, maks. 960 mA

IR: Złącze 3.5 mm, wyjście zasilania IR +3.3V, maks. 5mA

 

• Gabaryty

Obudowa (szerokość x głębokość x wysokość): wolnostojąca (195 x 141,5 x 32 mm)

Masa dekodera: 0,20 kg

 

• Warunki eksploatacji

Warunki pracy: +10 do +35°C, wewnątrz pomieszczeń

Warunki przechowywania: -20 do +50°C, bez kondensacji pary wodnej

Za:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w temacie o HD2000, że dopiero trzeci u mnie działał poprawnie i nie wieszał się na programach HD. Przypomniało mi się jeszcze, że następowało to chyba po nagrzaniu dekodera. Po dłuższym czasie nie włączania albo przyniesieniu go z APS można było dłużej pooglądać program w HD (kilka minut :D ). Kolejne próby kończyły się natychmiastowym zawieszeniem. Jak ktoś ma taką przypadłość w swoim dekoderze niech spróbuje go schłodzić wentylatorem żeby to potwierdzić (wiem że to nie rozwiązanie, ale chcę tylko żeby ktoś to potwierdził co napisałem). Później może go oddać do APS ;)

Pozdrawiam

 

PS

Dodali w tym dekoderze wyświetlanie napisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro macie HD3000, to czy możecie sprawdzić, czy zawieszają się wam na kanałach HD? Jakoś w okolicach 140ego kanału (pisze z pamięci, ten dekoder nie stoi u mnie) jest nawet jakiś darmowy HD z tego co pamiętam...

 

Pan w punkcie sprzedaży stwierdził, że testował wszystkie HD3000 jakie ma i na HDMI wszystkie zawieszają się na HD.

 

Teraz pytanie, na co to wymienić HD5000 będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...