Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wstawianie obrazków na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 bartolinos

bartolinos

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3904 postów
  • Od: 16 mar 2009

Napisano 15 maj 2016 - 12:22

Czyli ktoś wyłączył taką możliwość :) A szkoda, najprościej było. Pewnie ograniczenia hostingowe i mniejsza kopia forum, która co jakiś czas jest wykonywana.

#PraSempreFenomeno

#22 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 14400 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 maj 2016 - 14:35

Znaczy nigdy nie było możliwości ładowania obrazków do nas na serwer - to wynika z zaszłości historycznych - gdy forum startowało to nie było na to miejsca. Teraz trzymam ten stan, bo nasze forum jest dość duże i ilość takich grafik rosłaby dość szybko komplikując robienie backupów. Być może czasami by się to przydało, ale przynajmniej na razie ze względów technicznych wolę zostać przy obecnym sposobie.

Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, programowanie, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)

#23 bartolinos

bartolinos

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3904 postów
  • Od: 16 mar 2009

Napisano 15 maj 2016 - 21:56

Nie wiem gdzie, ale gdzieś trafiały obrazki z "przeciągnij-upuść". Skorzystałem parę razy, ale to mniejsze rzeczy. Widocznie teraz już wszystko jest blokowane.

#PraSempreFenomeno

#24 grumpy90

grumpy90

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Od: 15 lip 2018

Napisano wczoraj, 09:56

Dlaczego nie mogę wstawić obrazka na forum? Korzystam z instrukcji, a tu " nie możesz użyć grafiki o tym rozszerzeniu na forum".

#25 Mr. Orbita

Mr. Orbita

Administrator

• Administracja
  • 14400 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano wczoraj, 15:09

Link do grafiki musi kończyć się "graficznym" rozszerzeniem, np. jpg, .png itp. Próbujesz wstawić jako grafikę link do strony, a nie do grafiki. Poza tym grafiki, które wstawiasz - są zbyt duże.

Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, programowanie, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)

#26 kingofsouth

kingofsouth

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5289 postów
  • Od: 24 mar 2013
  • LokalizacjaZdolny Śląsk

Napisano wczoraj, 15:16

Dlaczego nie mogę wstawić obrazka na forum? Korzystam z instrukcji, a tu " nie możesz użyć grafiki o tym rozszerzeniu na forum".

Ja wrzucam tutaj obrazki. Oczywiście muszą mieć odpowiedni format, nie za duże nie za małe. ;)

https://postimages.org/

Samsung_UEMU557002_PS4_PRO.jpgdek_PS4_PRO.jpg
2018-07-16_201912.jpg
123.jpg

#27 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6565 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano dziś, 13:13

Ja również polecam ten serwis, do którego wyżej podał @kingofsouth. :D Sam z niego też korzystam na cele związane z naszym forum. ;)

Serwis szybki, prosty i wygodny w obsłudze. :)

barti_skforum_sign_ipb.pngbarti_skforum_qrcode.png
Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#28 nieczęstygość99

nieczęstygość99

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1245 postów
  • Od: 19 lip 2016
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano dziś, 15:12

Link do grafiki musi kończyć się "graficznym" rozszerzeniem, np. jpg, .png itp. Próbujesz wstawić jako grafikę link do strony, a nie do grafiki. Poza tym grafiki, które wstawiasz - są zbyt duże.

Z linku do obrazka, który wstawił kolega, ja mogę normalnie wkleić obrazek autora przez tryb bbcode lub ikonkę obrazka w edytorze i pojawia się normalnie, bo próbowałem, więc link jest dobry.