Skocz do zawartości

Wstawianie obrazków na forum


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Link do grafiki musi kończyć się "graficznym" rozszerzeniem, np. jpg, .png itp. Próbujesz wstawić jako grafikę link do strony, a nie do grafiki. Poza tym grafiki, które wstawiasz - są zbyt duże.

Dlaczego nie mogę wstawić obrazka na forum? Korzystam z instrukcji, a tu " nie możesz użyć grafiki o tym rozszerzeniu na forum".

Z linku do obrazka, który wstawił kolega, ja mogę normalnie wkleić obrazek autora przez tryb bbcode lub ikonkę obrazka w edytorze i pojawia się normalnie, bo próbowałem, więc link jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na niniejszym forum nie ma i też nie będzie możliwości zamieszczania obrazków (zdjęć) jako bezpośredni załącznik do napisanego postu.

Chcąc zamieścić obrazek w poście, należy go wpierw umieścić na hostingu plików graficznych, a następnie bezpośredni link do obrazka wkleić w swoim poście.

Można to zrobić za pomocą opcji "Wstaw inne media -> Wstaw grafikę z URL" znajdującej się w dolnym prawym rogu okna, w którym wpisujemy treść swojego postu lub poprzez wklejenie do postu bezpośredniego linku do obrazka. Wówczas skrypt forum automatycznie zamieni go na wyświetlany obrazek. :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmmm... działam na innym podobnym forum, nawet chyba identycznym jak widzę z funkcjonalności/wyglądu i można dodawać bezpośrednio obrazki. Każdy użytkownik ma czywiście jakiś limit, żęby nie było bałaganu. Może trzeba dokupić wbudowany hosting do tej domeny ? Wklejanie linków do TinyPic to niemal to samo co podawanie linku do źródła, jedno i drugie może zniknąć.

 

Algorytm sprawdzający na TinyPic podobnie jak REcaptcha jakaś masakra i trzeba kilku prób...

Cytowana powyżej witryna postimg zdecydowanie wygodniejsza :)

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...