Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje fimu GUŁAG historia ameykanskiego dziennikarza uznanego za szpiega .Zostaje wysłany do gułagu skąd ucieka ,Moze ktos ma ten film na VHS .Chętnie odkupe lub pzegram za odpłatnoscią,

Pozdrawiam

http://chomikuj.pl/mmaarrcciiaaa/filmy(film)/Gu*c5*82ag+-++Gulag+(1985),527553481.rmvb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence mógłbyś je zgrać, bynajmniej ustaliłbym chociaż tytuły odcinków do wpisania na wikipedii, itp... Z góry dziękuję. (pod warunkiem jeśli je masz)

 

Lub dać mi w formie screen'ów wgląd do folderów, w których masz zapisane te odcinki, też w ten sposób ustalę tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sentence nie żucił ci się w oczy laura - immer wieder.

Nie bardzo kojarzę. Czy to są lata '99-'00? Tego wideoclipu raczej w archiwach nie posiadam (pewnie kiedyś leciał w VIVA GER), albo posiadam, aczkolwiek nie przypominam sobie :P

@Sentence mógłbyś je zgrać, bynajmniej ustaliłbym chociaż tytuły odcinków do wpisania na wikipedii

Na życzenie spisałem tytuły: Zwariowane Melodie: Gazu Przyjacielu; Zwariowane Melodie: Latający Kot; Zwariowane Melodie: Szedł, Szedł, Aż Wpadł. Później mam jeszcze bajkę z tego samego cyklu (Diabelski młyn), tylko bez początkowych napisów - facet przy kości poluje ze spluwą na dwa króliki (jeden szary, drugi czarny). Nagrania pochodzą z 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 pierwsze to mam (robię na DVD, 2 pierwsze są na wrzucie jest zgrane, patrz: http://bodek610.wrzuta.pl w starym dubbingu, a tą czwartą to możesz mi zgrać, zobaczę co to za tytuł.

 

EDIT: Czyli chcesz przez to powiedzieć, że to co wypisałem w temacie Diabelski Młyn to jest twoje?, a po drugie szkoda, że to nie "Duck, Rabbit, Duck!" z Daffy'm, Elmerem i Bugsem z 1953 r. (ostatnia kreskówka Trylogii Polowań).

 

Na YouTube jeszcze znalazłem Woolen Under Where (Wilk Ralph, Owczarek Sam) z emisji w C+, i Sock-A Doodle Do (Kurak Leghorn, Pies) też z C+.

 

EDIT Kolejny: Już wiem co to za film, z tymi królikami @Sentence - to jest "Bunny i Claude: We Rob Carrot..." z 1968 r. (polski tytuł: Bunny i Claude w filmie Polowanie na marchewki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zauważyłem, że posiadam trzy zbędne kasety o tematyce BigBrother. Gdyby ktoś chciał proszę o kontakt który gdzieś tam wcześniej podałem. Mam finał I edycji BigBrothera (nagranie bez przerw reklamowych i jingli), Mecz towarzyski BB vs Gwiazdy (z przerywnikami i reklamami, wysoka jakość HQ) i finał II edycji BB (niska jakość; też z przerwami i jinglami) + jest tam jeszcze kilka innych urywków np z Polonii z okresu przedbożonarodzeniowego. Jeśli ktoś chce, chętnie się tego pozbęde, bo tylko mi zagracają pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...