Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja nie nagrywam już na VHS. Choć posiadam poczciwego Samsunga 6-głowicowego,na którym można dogrywać audio dubbing, to raczej zgrywam kasety VHS na DVD i Blu Ray. Czyli w odwrotną stronę. :-) A magnetowid mam w bardzo dobrym stanie, gdyż wymieniłem głowicę wirującą na nową kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , czy ma ktoś z Was nagranego "Kilera" lub "Kilerów 2óch" z Canal+ jeśli tak to chętnie odkupie.

 

Posiada ktoś z Was może jeszcze "Disco Polo Live" odcinki w całości z Polsatu lub Ipla ?

czy pierwsze odcinki na VHS "Klanu" lub "Plebanii" , Też odkupie.

 

Proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

 

Ja też szukam kaset z pierwszymi odcinkami ''Klanu''. Szukałam na wszystkich stronach na jakich się dało. 

Także jeśli ktoś posiada do sprzedania proszę o kontakt.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chyba ostatni raz nagrałam w połowie czerwca 2013 roku serial M jak miłość na Dwójce,gdzieś dzień lub dwa dni później wyłączono całkiem analog z Łosic i potem od tego czasu do mniej więcej czerwca 2014 roku odbierałam ONT z Brześcia na kanale 30 (nieraz szczątki sygnału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam po dłuuuugiej przerwie. 

Oto co posiadam na kasetach VHS:

Film "Apollo 13", nagrywany z TVP1 latem 2002 roku.

Oryginał "Titanica", nadpisywany różnymi urywkami z TV (również lato 2002).

"Kurier" z stacji NTL Radomsko z 5 listopada 2002 roku, nadpisywany różnymi urywkami z TV z różnych lat.

Film "Dirty Dancing" z Polsatu, nagrany 1 czerwca 1998 (wraz z blokami i zapowiedziami, które wrzuciłem na YT).

Jakiś teledysk z Vivy (niekoniecznie polskiej) za czasów jej pierwszego loga.

 

To jeszcze nie koniec. Posiadam również mnóstwo bajek i ślubów, a to kościelnych, a to cywilnych.

Po świętach dostanę nowe kasety to zobaczę, co się na nich znajdzie.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Cześć, mam bardzo dużo kaset z różnymi filmami i teledyskami, ale najciekawsze co się ostało to wszystkie odcinki czerwonego karła z polskim lektorem nagrane na tvp3 w latach 90. Poszukuje za to nagran z serialem animowanym ulisses 31 nagranym z polskiej tv. Mam kilka odcinków na kasetach, ale nadal brakuje mi około połowy. Może ktoś ma i chciałby się podzielić lub wymienić? Mogą być zgrane do wersji cyfrowej jeśli ktoś nie chce pozbywać się kaset. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

U mnie znajdzie się coś takiego:

 

Kaseta "Hity z satelity" to u mnie nagrania klipów z MTV (Braun European Top 20), oraz 3sat -  wczesne lata '90.

Benny Hill, nagrane z TVP1 albo 2, nie pamiętam

Jaś Fasola, przegrywane od kumpla 

Policjanci z Miami, nagrane chyba z TVP1

Moonwalker (z. M. Jacksonem) nagrane z SAT1, oczywiście po niemiecku

 

Sądzę, że nagrania pochodzą z lat 1990-1995.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry. Od wielu lat poszukuję archiwalnych materiałów video z udziałem zespołu Oddział Zamknięty z lat 80-tych, w tym koncertów, wywiadów, programów tv: Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej odc. 77, Konkurs tańca disco, Przeboje Dwójki z teledyskiem do utworu "Na to nie ma ceny", itp. Wciąż liczę, że ktoś może posiadać w swoich prywatnych zbiorach ww. materiały.
Bardzo proszę o pomoc. Jeśli teraz jest to niemożliwe, to może w przyszłości. Mój adres: marcinek1-83 (at) o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Ma ktoś może film "Elita zabójców - Killer elite" z 1975 roku, nagrany w latach 90-tych ze starej TVP z lektorem Maciejem Gudowskim lub Jackiem Brzostyńskim?

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...