Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze jedno pytanie - Czy ktoś ze wszystkich forumowiczów posiada pełne odcinki polsatowskiego reality show "Bar" i mógłby umieścić na Dailymotion lub YouTube?

Proszę o to po raz kolejny, bo chciałbym wiedzieć, jak wyglądały emocje w tym słynnym reality show.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodałem kolejne nagrania, wśród nich: reklamy z TVP 1 i 2 oraz ident filmu z TVP 2, zapowiedzi z TVP 1, cały odcinek programu "Procesor" z TVP 1, fragment programu "Puls Dnia" z TVP 1, fragment programu "Zawsze po 21:00" z TVP 1 oraz spoty komitetów wyborczych wyborów w 1997r.

 

Edytowane przez Maciejmarz
Nazwy własne piszemy wielką literą. Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nagrań mam jeszcze,fragment "Niemieckiego Programu o Pociągach dla Dzieci", nie cały odcinek "Flinstonów"po niemiecku z "SAT 1", po nim zapowiedzi oraz intro serialu "Flipper" z lat 60, fragmenty z "Łódzkiej Trójki" chyba z końcówki lat 90, teledyski z kanału "SKY", 2 odcinki "Jasia Fasoli" z "TVP2" jeden z nich niecały, oraz na innej kasecie teledyski z "MTV". Chcecie żebym zgrał czy raczej nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk proszę bardzo, co do nagrań z "Tvp3 Łódź" są, poszatkowane czyli kawałek nagrania potem szary obraz i tak dalej ale,zgram tak jak jest, tak samo jak ten program o pociągach zgram."Flinstonów" i openingu flippera się raczej nie opłaca.

Edytowane przez Maciejmarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Poszukuję następujących filmów emitowanych w TV:

Opowieści z krypty serial odcinki z lektorem

Niesamowite historie lektor

Zakładnik na drzewie lektor

Na psa urok 1994 i 2006 pierwszy lektor lub dubbing drugi lektor

Kudłaty zaprzęg lektor

Elektroniczne babcie

Opowieści zza grobów lektor

Gabinet grozy lektor

Gabinet grozy doktora zgrozy lektor

 

Dwaj tetrycy dubbing

Uwolnić orkę 2 dubbing

Thelma i Louise dubbing

Hook dubbing

Dennis Rozrabiaka 1987 dubbing

Święta Yogiego 1980 i 1982 oba dubbing

Muppety podbijają Broadway z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym ponowić prośbę o nagrania programu Mdm - Mann do Materny, Materna do Manna. Kiedyś było tego trochę na YouTube, ale zostało pousuwane, teraz są tam ze 2 czy 3 odcinki, poza tym na Chomiku jest cześć odcinków powtórkowych, gdy program był powtarzany na TVP Kultura. Część odcinków kupiłem bezpośrednio od TVP, na szczęście oni umożliwiają to, ale to kosztowna sprawa. Jeśli ktoś posiada, to prośba o podzielenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...