Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Camilieu - a dałoby radę może zgrać jakoś i wrzucić do internetu niektóre z tych nagrań, na przykład ten kawałek Tagesschau?

@Kirk, jeśli nadal byłbyś zainteresowany tym fragmentem Tagesschau, to podaję link do nagrania:

Filmik wrzuciłem już jakiś czas temu, ale z racji, że dawno nie zaglądałem do tego tematu, to dopiero teraz podaję link. Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany udostępnieniem innych materiałów, proszę wspomnieć  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak już jest taki materiał, to jak chcesz, to wrzucaj, a jak nie chcesz, to nie. Ważniejsza jest sprawa taka, czy na nagraniu z koncertem masz coś jeszcze, jakieś zapowiedzi, reklamy, identy, czy coś podobnego, to takie rzeczy fajniejsze by były, coś jak to, co wrzuciłeś godzinę temu (tak, tak, my wiemy, już do tego dotarliśmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się stało. :) Dzięki za rok, z którego pochodzi to nagranie, sam nie wiedziałem. Chociaż znalazłem na necie, że jest też film Dziewczyna Żołnierza z roku 1998 r. Może chodziło ci o ten film z 98r.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby ktoś miał ponagrywane (na VHS lub w jakiejkolwiek innej formie) odcinki programów dla dzieci: Mama i Ja (odcinki z Margolcią), Jedyneczka, Bajeczki Jedyneczki, Lato z Kąfacelą, stare odcinki Domisiów (do 2009 roku), ZImowanki i programy dla dorosłych: MdM (Mann do Materny, Materna do Manna), Bezludna Wyspa Niny Terentiew, to chętnie je kupię, mogę zapłacić, oczywiście w rozsądnej kwocie. Jeśli chodzi o MdM, Jedyneczkę i Bezludną Wyspę, to interesują mnie przede wszystkim odcinki z udziałem pani Beaty Wyrąbkiewicz, której jestem fanem, ale jeśli ktoś ma te programy ponagrywane i nie chce mu się przeglądać, czy to akurat te odcinki, to też kupię.

Edytowane przez kamiledi15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten kawałek Ciuchci z TV Polonia :) A, tak w ogóle to jakieś nowe nagrania udało się pozyskać? Bo wiem że teraz się pojawiają nowe rzeczy :)

Wybacz, że długo nie odpowiadałem na tego posta - po prostu dawno nie zaglądałem do tego tematu ;) Kawałek Ciuchci, o który pytasz, jest dość długi - ma 18 minut i w związku z tym nie wiem, czy za wrzucenie tego fragmentu nie groziłby mi ban na YouTubie, chyba że pokuszę się o założenie konta na Dailymotion i wrzucę Ciuchcię tam :) A co do nagrań - owszem, czasami coś z kaset pojawia się na moim kanale, ale z racji, że mam tylko 4 (!) kasety, to wrzucam te nagrania rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban to by raczej był nie tyle za długość materiału, co za jego zawartość, ale nie wiem, co by mogło być takiego w Ciuchci, żeby za to mieć bana. Zresztą i tak chyba od razu nie dają, tylko jest najpierw ostrzeżenie. Ewentualnie możesz dać to na spryt, czyli nie tytułować tego "Ciuchcia", a "Program dla dzieci". Choć z tego co wiem, to też może nie poskutkować. Włoscy uploaderzy nagrań z TV stosują taki zabieg, że dają "wrażliwe" nagrania na playlisty, do tego oznaczają je kłódkami, przez co nie ma do nich dostępu podczas wyszukiwania. Ale co Ty zrobisz, to zdecydujesz sam. Ja tylko podpowiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź - na pewno się przyda ;) Obecnie jednak wstrzymam się z publikacją materiału (miałem zrobić to w tym tygodniu) - ostatnio niezbyt ciekawe rzeczy dzieją się z nagraniami niektórych użytkowników, w tym z moimi, a nie chcę, żeby Ciuchcia wylądowała na którymś z podejrzanych kont, o których zrobiło się głośno :P (być może wiesz, o co chodzi, więc nie będę przybliżał sprawy, by nie offtopować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tymczasem dokładnie postanowiłem przeczesać jedną z kaset VHS, która leżała w szafie w domu. Znalazłem na niej ,m.in.: fragment koncertu z Sopotu z 2003 r. z TVP1 i po niej reklamy, urywki wiadomości z TVP1 i TVP2 (w ramach zappingu kanałów analogowej naziemnej), Canal+ (kilkanaście sekund jakiegoś kodowanego filmu), Pierwyj kanal Ukraina pewnie, fragment jednego z odcinków serialu Batman z 1992 r. z lektorem Mirosławem Uttą z Polsatu i zapowiedzi po niej (w tym zapowiedź Top Guna) + początek filmu Star Trek, no i na tej kasecie w urywkach jest fragment z chrztu mojego brata. Trafiły się na niej też urywki piosenek nagranych z MTV i jakiś koncert, w którym występowali Modern Talking, Berlin, itp...

 

Niestety nie mam tego jak przegrać. :(

Edytowane przez Sam E250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja szukam osób, które posiadają nagrane wszystkie sześć sezonów programu Bar.
Czy ktoś z was, bądź z waszych znajomych, posiada na VHS, bądź na DVD wszystkie nagrane sezony? Bo jeśli są nagrane na VHS to trzeba je przegrać.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...