Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kasetach mam m.in. Nie lubię poniedziałku, francuski Goście, goście z TVP1 z Gudowskim, hiszpański film Daj mi ognia z Szydłowskim nadany przed zakończeniem programu Jedynki z 26 grudnia 1996, kilka odcinków Power Rangers, Szczenięcych lat Toma i Jerry'ego, Smerfów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam 44 kasety, są to min. filmy (głównie akcji) z TVN, RTL7, Polsatu i TVP (trochę od dziadka :) ), reklamy, Jetix przed wyłączeniem, Jetix Play przed wyłączeniem, Cartoon Network (~2007-2009), i jakieś Discovery.

Ponawiam też pytanie o analogowy kodowany Canal+ albo nagrania z VideoCryptem. Może ktoś ma? :wink:

 

Moje własne nagranie Jetixa: http://www.youtube.com/watch?v=IppsqiZYkBI

Co sądzicie o jakości nagrania? Tak pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam kilkanaście lub więcej kaset z nagranymi filmami z telewizji emitowanymi w porze nocnej. Lubiłem, je później otworzyć o normalnej porze dnia. Ciekawostką też jest to, że tuż przed końcem sprzedaży magnetowidów specjalnie kupiłem nowy, aby później sobie odtwarzać również zbiory rodzinne z własnych nagrań.

Kasety zajmowały mi dużo miejsca. Z tego powodu przeniosłem je do piwnicy. Jakoś do tej pory nie pofatygowałem się po nie.

Kto wie? Może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką też jest to, że tuż przed końcem sprzedaży magnetowidów specjalnie kupiłem nowy, aby później sobie odtwarzać również zbiory rodzinne z własnych nagrań.
Ja wszystkie prywatne okolicznościowe taśmy dla bezpieczeństwa przegrałem na DVD, ponieważ miały po 20 lat.
Kasety zajmowały mi dużo miejsca. Z tego powodu przeniosłem je do piwnicy. Jakoś do tej pory nie pofatygowałem się po nie.

Kto wie? Może kiedyś.

Sądzę, że już do kaset nie wrócisz. Swoje archiwum VHS mam w domu i do tego nie wracam przez kilka lat. "American Woodstock 1994" w TVP2, od czasu nagrania nigdy nie obejrzałem po raz drugi. Zawsze sobie myślę - jak będzie więcej czasu, to odtworzę jakąś kasetę i do dziś nic nie obejrzałem, a życie pędzi coraz szybciej :curious:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kasetach VHS mam:

 

Konkurs Piosenki Eurowizji 2003 - Łotwa/Ryga

Konkurs Piosenki Eurowizji 2004 - Turcja/Stambuł

Konkurs Piosenki Eurowizji 2005 - Ukraina/Kijów

Konkurs Piosenki Eurowizji 2006 - Grecja/Ateny

Konkurs Piosenki Eurowizji 2007 - Finlandia/Helsinki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...