Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolekcjonuję filmy dokumentalne, które są trudno dostępne w Internecie. Udało się wrzucić kilka z mojej kolekcji nagranych kaset na Kopalnię kaset VHS Plus (kanał na Youtube). Teraz mam taką prośbę o to, czy jest ktoś, kto posiada nagrane filmy dokumentalne z Telewizji Polskiej, Discovery, Travel, Planete, Reality TV. Mój partner, MarcArchiwum ma mnóstwo takich filmów, ale niestety zgrywanie ich wszystkich zajmowało by ponad rok albo dwa. Tak naprawdę pytam to z ciekawości, nie kupię kaset od Was ani nie płacę za zgrywanie. Ja chciałbym się dowiedzieć czy uda się zgrywać specjalnie dla mnie na potrzebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od mojej ostatniej wizyty pozmieniał się stan moich nagrań na taśmach VHS. Przede wszystkim, na taśmach mam nagrane wybrane filmy emitowane na Polsacie Film, CANAL+ i TVP Kultura. Na trzech nośnikach mam zapisane wybrane transmisje z Igrzysk Europejskich w Mińsku z 2019 r. Ponadto, posiadam też kasety z nagranymi teledyskami z MTV Germany z ostatnich miesięcy. Są to głównie pasma specjalne, gdzie wyemitowano klipy niespotykane nigdzie dotąd. Oprócz tego mam też wybrane teledyski ze stacji MTV 80s, MTV 90s i STARS.TV.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.10.2015 o 22:24, gameworld1 napisał:

UPDATE na październik 2015:

- Madagaskar (TVN 2008), I część Milionerów (TVN 2008) Eska Hity na czasie (TVP2 2007) Fragment Aladyna i Pszczółki Maji (TVP1 2004)

- Harry Potter i komnata tajemnic (TVN 12.2006)

- Wystąpienie Lecha Wałęsy w USA, Człowiek z marmuru

- Człowiek z żelaza

- Harry Potter i kamień filozoficzny (USZKODZONA)

- Papież w Toruniu 7.06.1999 (USZKODZONA)

- Podwodna Norwegia Dzień

- Podwodna Norwegia Noc

 

Więcej później...

 

Masz może wciąż "Madagaskar" i część "Milionerów" z TVN? Jeżeli tak to (jeśli jest taka możliwość), chciałbym ją zakupić. :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.03.2021 o 09:40, Jax napisał:

Mam też kasetę z walką Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem.

 

Pamiętam, jak oglądałem chyba każdą walkę Andrzeja Gołoty, aczkolwiek chyba żadnej nie nagrałem.

 

Nagrywałem za to swego czasu dużo teledysków i czasem jakieś filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 17:37, gameworld1 napisał:

Teraz mam taką prośbę o to, czy jest ktoś, kto posiada nagrane filmy dokumentalne z Telewizji Polskiej, Discovery, Travel, Planete, Reality TV.

Posiadam na VHS dużą bibliotekę dokumentów z Planete, TCM, TVP, AleKino z okresu 1993-2006. Tematycznie: biografie aktorów, reżyserów, reportaże z panu. Zgrywam dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy pańśtwo!
Potrzebuję waszej natychmiastowej pomocy!
Mój znajomy Doktor Relaks poszukuje osób do przegrania kaset VHS m.in. z reality show "Bar".
Chodzi głównie o te które posiada BAR Bez Granic, BAR 4, BAR VIP i BAR Europa.
A więcej szczegółów można znaleźć pod wideo na tym linku: https://www.youtube.com/watch?v=JX8M078SRn8

Natomiast adres mailowy do Doktorka: doktor-relaks@protonmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pytanie czy jest ktoś kto posiada  jakieś nagrania z programów  interaktywnych Call-TV ? Jeżeli udałoby  coś odnaleźć, byłbym bardzo wdzięczny. Najbardziej szukam nagrań z Dziewczyn z fortuną TV4, Zagadkowa Noc Polsat, Wielka wygrana Polsat z okolic 2007-2013. 

Pozdrawiam D.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja kolekcjonuję płyty DVD (w formie pokrowców zapełnionych nagrywankami) z przegranymi z kaset VHS nagraniami nie będącymi nagraniami prywatnymi (zwłaszcza te trudno dostępne w Internecie), ponieważ później to, co widziałem na nagraniach rodzinnych przeżywam a poza tym ja wszystkie nagrania domowe z osobami, które znam już widziałem, do tego mnie te nagrania z obcymi ludźmi nie obchodzą. Ja tak jak Rudak pytam z ciekawości. Nie przejmę kaset od Was tylko pytam z ciekawości. Tylko najlepiej, żeby to były nagrania przegrane z kaset na których nie ma reklam. Jak przegracie te kasety nierodzinne to wyślecie je do mojego domu do mnie, a ja sobie zobaczę, ale to dopiero jak skończę szkołę średnią.

Adres, na jaki będziecie wysyłać płyty jak skończę szkołę średnią:

Kacper Zarycki

ul. Bieszczadzka 112

38-533 Pełnią.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Taka ciekawostka która chyba pasuje do tego wątku.

Marion Stokes przez 35 lat codziennie nagrywała różne programy informacyjne. Miała do tego celu 8 magnetowidów. Uzbierała się kolekcja 71 000 kaset VHS i Beta Max. Całość ma zostać zarchiwizowana przez Internet Archive.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Marion_Stokes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...