Skocz do zawartości

Opticum HD T90


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytania odnoszą się do tunera DVB-T Opticum HD T90, dostępnego tu w Hollexie

czy dysponuje może ktoś wiedzą, czy po podłączeniu się do tylnego złącza jack "Analog out L+R" zostaje wyciszony automatycznie dźwięk na innych wyjściach (np. SCART)? Czy działa to tak jak cinch?

 

Czy ktoś może wrzucić (o ile jest taka możliwość) fotki pokazujące OSD tego tunera?

 

Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam ten odbiornik.

Działa bardzo poprawnie, jest szybki, przyjemny w obsłudze i całkiem intuicyjny. Fajny kreator po pierwszym podłączeniu.

Odbiornik posiada nagrywanie, przewijanie (Timeshift), multimedia,

 

Software to Cameleon, można sobie zmienić kolor motywu przewodniego jeżeli się aktualny znudził..

(ja np zmieniam co kilka dni )

Wyjścia chinch nie używałem, ale jak skombinuję przelotkę do RCA, to napiszę jak to jest z tym dźwiękiem

 

f9318ed80a348ff1med.jpg

 

9a0f5d883f7e68d7med.jpg

 

8f4f4c4d7f9692c0med.jpg

 

e11c999dace35563med.jpg

 

bc1cdb0a279d725emed.jpg

 

113e857d90e48a70med.jpg

 

8f7212330a63390dmed.jpg

 

8e9dbb0e76a61c66med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG ładuje się dla 2ch muxów na tydzień.

3ci powoli też się ładuje (na razie 2 dni)

 

Pozdrawiam

 

Aha,

 

pytałeś czy można przeglądać EPG bez przełączania kanałów:

 

TAK, naciskasz Info -> pokazuje się informacja o żądanym programie, naciskasz OK -> odbiornik przełącza się na dany kanał (bez wyąłczania EPG)

całkiem fajnie to działa

 

Jak masz dla wszystkich muxów załadowane EPG, możesz sprawdzić co jest na innych kanałach nawet z innych muxów, mając podgląd wideo cały czas ze swojego kanału

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem ten tuner i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przede wszystkim, prosty i przejrzysty kreator, który po pierwszym uruchomieniu urządzenia przeprowadza nas przez instalacje i automatycznie wyszukuje kanały. Nawet największy laik poradzi sobie z tym bez problemu.

Poza tym, bardzo dobra jakość obrazu i menu, które nie zamula (dobra reakcja na pilota). Media player odtwarza wiele formatów video min. DivX, MKV, Xvid, H.264, MOV, VOB, FLV, 3GP, TRP, TP, TS, M2T, M2TS, DVDRip, BDRip co na pewno ucieszy wielu miłośników kina.

W moim przypadku, jak na razie urządzenie spisuje się bez zarzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...