Skocz do zawartości

Aktywacja dekodera z allegro - pytania?


kpiwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zakupiłem na allegro używany dekoder HD SAGEM ESI-88 z dyskiem 320 GB z nieaktywną kartą CP, obecnie posiadam stary dekoder ECHOSTAR DSB-717 z kartą z wykupionym pakietem familijnym. Jak wiadomo karty są sparowane z dekoderem więc nie ma mowy, żeby po prostu przełożyć kartę. I tu moje pytanie czy jest możliwość aktywowania karty w nowym dekoderze, a deaktywacji w starym? Jak cyfrowy polsat się na to zapatruje? Czy policzą sobie za to dodatkową opłatę czy coś w tym stylu? Ktoś miał już taki problem i jak się go udało rozwiązać. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli nie mylę się to Cyfrowy Polsat nigdy nie sprzedawał Sagemcoma ESI-88. Tak, więc osoba, która sprzedała Ci ten dekoder nie była właścicielem tego dekodera. Inaczej mówiąc kupując ten dekoder stałeś się paserem. W związku z tym Twój problem sam rozwiązał się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mają, ale nie sprzedają ich na własność tylko udostępniają czyli po zakończonej umowie należy go zwrócić Cyfrowemu Polsatowi, gdyż ten dekoder jest ich własnością. Kupiłeś kradziony dekoder. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie możliwe.Dekoder sagemcom ESI-88 jest w CP na wynajem. Jak zadzwonisz to mogą Cię posądzić za kupowanie kradzionych rzeczy, czyli paserstwo. Dekoder posłuży Ci jedynie do oglądania kanałów FTA bez włożonej karty(Przynajmniej u mnie tak działa). Jak zadzwonisz to w najlepszym wypadku zabiorą Tobie dekoder, a w najgorszym mogą Cię pociągnąć do odpowiedzialności.

Jeśli zechcesz zatrzymać go i oglądać TV FTA(nie kodowaną) to wyciągnij kartę, aby CP nie miał możliwości zablokowania dekodera.

 

PS. Można wiedzieć ile za niego dałeś? Możesz spróbować zwrócić dekoder do gościa z allegro od którego go kupiłeś.

 

EDIT. Długo pisałem posta.Koledzy byli szybszy i Ci odpisali. Niema niestety szans na aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...