Skocz do zawartości

Dekodery Ferguson Ariva 150 i 250 Combo


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nagrywam na dysk zewnętrzny Seagate 500 Gb 2,5 bez własnego zasilania. Działa tylko na krótkim przewodzie, gdyż jak podłączyłem przedłużacz 180 cm, to go nie wykrywał. Dysk włącza się i rozłącza razem z dekoderem (250 combo).

 

Wczoraj wgrałem nowy soft i YT działało. Dziś już nie. Zawiesza się przy wgrywaniu filmu i muszę robić twardy reset. Jaka przyczyna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarniak a napisz jeszcze proszę jak jest z muzyką filmami itp. które masz na dysku? Czy nagrywanie je nadpisuje, czy są na dysku w innym folderze a nagrywarka nagrywa materiał do jakiegoś swojego folderu domyślnego?

Jestem bardzo zainteresowany tym Ferdkiem ale nigdzie nie mogłem znaleźć tych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakość sygnału jakości nie równa ... Ferguson może inaczej oceniać jakość niż np. Opticum. Natomiast jeśli teraz na obecnym dekoderze kanały odbierają dobrze to jest bardzo duża szansa, że tak będzie i na Arivie. Zawsze można również machnąć anteną, aby poprawić odbiór :) Chyba lepiej dostroić antenę pod dekoder niż szukać czułego dekodera pod niezbyt dobrze ustawioną instalację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś pomoże. Kupiłem dekoder ferguson 250 combo do drugiej karty multiroom nc+. Wlozylem kartę i wswietla mi stara listę kanałów, nie wyświetla kanałów z n-ki np. Nsport. Jak to można zmienić. Próbowałem wyszukac nowe kanały ale nie pomogło. Czy komuś chodzą programy nc+ na fergusonie 250. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zakupiony!

Wszystko lata jak trzeba:

-Nagrywa na dysk 2,5 bez dodatkowego zasilania.

-Odtwarza prawie wszystkie filmy z moich zbiorów.

-Jakość obrazu w porządku.Serwisy internetowe hulają po kablu ethernet ( bałem się że trzeba dokupować wifi ).

-Edycja własnej listy kanałów - super sprawa.

 

-Nie wiem tylko co z epg. Nie na wszystkich kanałach wyświetla się lista następnych audycji. Nie wiem od czego to zależy? Może po prostu tak jest ale to denerwujące po przesiadce z dekodera N-ki.

To jedyny MINUS jaki widzę na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...