Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak myślałem ale kolejny e-mail z Cyfrowego Polsatu wyprowadził mnie z tego błędu.

"Szanowny Panie

W nawiązaniu do otrzymanych zgłoszeń, które zostały zarejestrowane pod
numerem SP/2015/12/28/XXX, uprzejmie informujemy, że Pakiet Familijny HD
będzie dostępny do dnia 2016-01-06."

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mi również zgasły :(. Udało mi się wywalczyć jedno nadanie na pakiet Familijny HD, otrzymane w ramach rekompensaty za niedziałające dwa kanały z tzw. "otwartego okna". Nadanie otrzymałem dzięki pomocy kolegi @markar, za co serdecznie dziękuję i mojej determinacji..

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba zacząć "monitować". Proponuję, aby wszyscy abonenci pakietu Darmowy HD za pośrednictwem ICOK wysłali zapytania dlaczego TVP Info nie działa w pakiecie Darmowy HD. "W kupie siła" :)

 

Jak zakładałem ten wątek o pakiecie Darmowym HD to zamieściłem taką grafikę:

 

6598346400_1340038004.jpg.

 

Z której wynika, że jak TVP Info było kodowane to wchodziło w skład pakiet Darmowy HD.

Mam nadzieję, że jest to chwilowe zamieszanie takie same jakie dziś powstało w związku z brakiem dostępu do tego kanału dla ofert na kartę NC+.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mogą postąpić jak zechcą, tym bardziej, że z abonentów nie mają obecnie żadnego zysku. Ale NC+ przywróciło dostępność kanału TVP Info w swoich ofertach pre-paidowych, więc myślę, że w Cyfrowym Polsacie też tak postąpią.

 

P.S: @markar ja też wysłałem zapytanie. proponuję, aby wszyscy "Darmowicze HD" to uczynili.

 

Proponuję taką treść:

 

"Witam informuję, że w dniu dzisiejszym utraciłem dostęp do kanału TVP Info, w związku z jego zakodowaniem. Mam pytanie czy ten kanał wchodzi w skład pakietu Darmowy HD? Bo z tego co widzę w moich PWU to tak i proszę o przywrócenie mi jego dostępności.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem odpowiedź

Szanowny Panie

W odpowiedzi na tę wiadomość informujemy że kanał TVP INFO wchodził w skład pakietu Darmowego HD do dnia 30 grudnia 2014 roku, po tym dniu został usunięty ze wszystkich pakietów ponieważ stał się kanałem FTA, obecnie nie rozszerzamy pakietu Darmowego HD o inne kanały więc po zakodowaniu TVP INFO już nie zostanie ponownie włączony w skład pakietu Darmowego HD, zachęcamy do wykupienia pakietu Mini HD w opcji pre-paid za 19,90 miesięcznie lub z umową za 16,99 miesięcznie

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie publikujemy danych osobowych - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie został zlikwidowany, a że ktoś go odkodował i później zakodował to gxwno mnie to obchodzi. Nie został zlikwidowany, nazwy nie zmienił. Ja już skanuję wszystkie PWU do umów z Darmowym HD i zaczynam bitwę. Tym bardziej, że u konkurencji tj. NC+ potrafili go udostępnić od najniższych pakietów. Mam na myśli oferty pre-paid: TNK SD i HD, NNK HD i Smart HD+.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to samo co koledze @apq0. Myślę, że musimy się zebrać i każdy powinien wystosować pismo z żądaniem przywrócenia dostępności do tego kanału, wczoraj poskanowałem PWU i szykuję już pismo....

 

Pewnie dostaniesz taką "sztampę":

 

"Szanowny Panie

 

W odpowiedzi na tę wiadomość informujemy że kanał TVP INFO wchodził w skład pakietu Darmowego HD do dnia 30 grudnia 2014 roku, po tym dniu został usunięty ze wszystkich pakietów ponieważ stał się kanałem FTA, obecnie nie rozszerzamy pakietu Darmowego HD o inne kanały więc po zakodowaniu TVP INFO już nie zostanie ponownie włączony w skład pakietu Darmowego HD, zachęcamy do wykupienia pakietu Mini HD w opcji pre-paid za 19,90 miesięcznie lub z umową za 16,99 miesięcznie".

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę oficjalne pismo do Sekcji Reklamacji i Rzecznika Prasowego Cyfrowego Polsatu. A czy ktoś mnie informował, że kanał został usunięty z pakietu Darmowy HD w związku z jego odkodowaniem?

Kanał nadal nadaje, ja mam go wymienionego w PWU, więc musi działać nie ma bata. Piszą takie głupoty, bo nie mają z nas "kasy" i siłą chcą, abyś wziął pakiet płatny.

 

"Szanowny Panie

 

W odpowiedzi na tę wiadomość informujemy że kanał TVP INFO wchodził w skład pakietu Darmowego HD do dnia 30 grudnia 2014 roku, po tym dniu został usunięty ze wszystkich pakietów ponieważ stał się kanałem FTA, obecnie nie rozszerzamy pakietu Darmowego HD o inne kanały więc po zakodowaniu TVP INFO już nie zostanie ponownie włączony w skład pakietu Darmowego HD, zachęcamy do wykupienia pakietu Mini HD w opcji pre-paid za 19,90 miesięcznie lub z umową za 16,99 miesięcznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...