Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie nadal 9,90 zł tak jest w PWU, nawet to potwierdziłem w rozmowie z konsultantem CP.

 

@Razio1 chyba z tym twoim kodem promocji to nie jest tak do końca za darmo. Przez 6 miesięcy masz pakiet Mini HD za 9,90 zł, po tym okresie możesz zmienić na pakiet Darmowy HD za 0 zł lub nadal korzystać z Mini HD za 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem identyczną umowę jak Razio1 - ten sam kod promocji i wszystko inne więc wychodzi na to, że kolega będzie płacił. Przeanalizowałem cała umowę ale nie znalazłem odpowiedzi na jedno pytanie, czy kwalifikuje się do wymiany gwarancyjnej dekodera w ramach uszkodzenia, bo tak jak już wcześniej pisałem w innym wątku Samsung mi świruje a dowiedziałem się o tym dopiero po "odkurzeniu" go z szafy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już zgłupiałem, porównałem i mam dokładnie taką samą umowę jak ty. Poczekamy czas pokaże.

 

Dla mnie wszystko jasne. Od początku płaci się 10zł za Mini HD a po okresie podstawowym (6 miesięcy) umowa przechodzi na czas nieokreślony i wtedy można latać pomiędzy Mini HD a Darmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podają na forum tvpolsat.info:

"

Dodane przez bogdanzieba dnia 09-11-2012 23:11 Pakiet Darmowy HD można uaktywnić na dekoderze własnościowym. Kod promocji to: DRH2.

Podpisujesz umowę na Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł, po upływie tego okresu masz możliwość zmiany na pakiet Darmowy HD.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że jak mi przyślą papiery o ten Mini HD na 6 miesięcy i im odesle podpisane to napisze pismo i wysle na poczcie bezposrednio do zarzadu CP i opisze jak oni się kichają. No bez jaj, ale ileż się można kichać z wydrukowaniem raptem 4 stron w 2 egzemplarzach. Ja czekam juz 3 tygodnie a czytalem tutaj ze to norma. Reklamuja LTE w XXI wieku a predkosci proceduralne maja takiej, jakbysmy jechali na dial-up'ie. Co za badziewne procedury tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, masakra, chcąc podpisać umowę w grudniu na 12 miesięcy na Mini HD co by trafić na ewentualną świąteczną ofertę przedłużeniową w grudniu przyszłego roku wypadałoby już teraz zadzwonić i zadeklarować przejście z Prepaid na umowę, no bo należy przyjąć że papierki przyjdą koło połowy grudnia. Wiem wiem należy mieć na uwadze, że oferta na przedłużenie i tak może być wcześniej. Niemniej ja cały czas się waham, czy wybrać ofertę jak Twoja (średnio koło 12zł Mini HD na 12 miesięcy), czy może Familijny z opcjami na 15 miesięcy (średnio 52zł za kontrakt - Familijny + 1 opcja pozostawiona po 3 miesiącach). A waham się bo nie wiem, czy w związku ze Świętami coś się pojawi, czy CP czeka nie na Święta a na połączenie C+N. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Dziś otrzymałem ofertę Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 , później Darmowy HD i odnowiona gwarancja na Samsunga. W trakcie tych 6 miesięcy mam sie zdecydować czy opłacać Mini HD ale już za 14,90 czy ma być Darmowy HD.

Mała korekta,wg warunków promocyjnych MiniHD ma kosztować 9,90 po tych 6 miesiącach a nie 14,90!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...choć jak czytam UMOWĘ ABONECKĄ i PWU to mam mętlik, bo z umowy wynika że:

-Suma miesięcznych Opłat Abonamentowych (wnoszonych po upływie okresu Promocyjnego/Rabatowego) -9,90

-Suma Opłat Abonamentowych przy zachowaniu minimalnej liczby Pakietów Dodatkowych -0,00

-Miesięczne Opłaty począwszy od :1 m-ca

a tabela opłat Promocyjnych określa ceny:

-Cennik dla Abonentów z Umową na czas określony: Mini HD 9,90 Darmowy HD brak opłat

-Cennik dla Abonentów z Umową na czas nieokreślony: Mini HD 9,90 Darmowy HD brak opłat

 

Równie dobrze zapisy umowy można interpretować w ten sposób, że Mini HD 0 zł przez okres umowy a po 6 m-cach 9,90 lub Darmowy HD.

Napisałem emaila do CP z zapytaniem o odnowioną gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gwarancje to obowiązuje tak w przypadku każdej umowy abonenckiej - wymiana dekodera w APS, dopytywałem się ostatnio w TCOK. Zobaczymy w praktyce jak będę chciał wymienić. Z samą aktywacją pakietu też się nie śpieszą

 

markar

Jeśli miałbyś nic nie płacić to nie zawarli tego zapisu w umowie bo tak jak już wspominałem moja wygląda identycznie :) i 9.90 płacić trzeba będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część przygód z serii: Razio1 i Darmowy HD :D

 

Dziś dzwoniłem kolejny raz. Dowiedziałem się, że mój list doszedł 14 i dostałem kolejne potwierdzenie. Konsultant: "Panu będzie nadawany promocyjnie pakiet Mini HD na 6 miesięcy za darmo, później, w ciągu 6 miesięcy ma Pan określić czy Pan chce zostać przy dotychczasowym lub pakiecie Darmowym HD - (prosiłem o dokładne sprawdzenie w systemie i na poglądzie umowy)". Pytałem jeszcze o gwarancje, będzie odnowiona na 6 miesięcy. Zastanawiam się, czy mi telefony do CP, nie wyszły więcej niż zapłacenie 6x9,90zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...