Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie: czy od stycznia 2015 będzie koniec TVP Historia i TVP Kultura w pakiecie darmowym?

Bo jak wiadomo, te kanały będą od stycznia zakodowane przez TVP. A z tego co pamiętam, to one są na liście kanałów CP, ale mimo wszystko jako FTA. Aczkolwiek TVP Kultura jest dostępny promocyjnie...

 

Więc coś przeczuwam, że będzie koniec. Chyba, że CP postanowi je odkodować dla darmowego, ale tu szansa pewno poniżej 1%...

Co myślicie? A jak będzie w wyższych pakietach z tymi dwoma kanałami (np. Mini HD)? Tam też są jako FTA, więc znikną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy TVP Historia na Hotbirdzie jest FTA? Pierwsze słyszę. Na Astra1 się zgodzę jest FTA. Myślę, że TVP Kultura zostanie w ofercie.

Racja, to Historia jest promocyjnie w darmowym hd i ona nie jest FTA na Hotbirdzie. Ale kultura, to chyba jest jak nic FTA, prawda? Fajnie, jakby CP zostawił ten kanał w darmowym - nie oglądam zbyt wiele, ale od czasu do czasu jakiś starszy polski filmik się obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie sprawdzić czy w pakiecie Darmowy HD "świeci" wam kanał Disco Polo Music?

Świeci, świeci (HD3000). Tobie wyłączono na kolejnym dekoderze, czy ciągle pytasz o ten moduł CI, o którym już pisałeś w sierpniu? W sumie oddałbym ci ten DPM za darmo :-), jakby się to dało zrobić, u mnie ten program nie ma szans bytu. A pytałeś oficjalnie na info? W sumie jego status nie jest jasny, bo jak robiono listy kanałów w darmowym HD, to DPM jeszcze nie istniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jest jeszcze możliwość zamówienia umowy o kodzie DRH6.

 

Jest możliwość musisz zadzwonić do Działu Utrzymania Klienta CP, kilka tygodni temu zamawiałem.

 

Disco Polo Music nie działa mi na dekoderze Samsung DSB-H370G, nie plącze za tym kanale tylko wydaje mi się dziwne, że na HD5000 i HD6000 mi działa a na DSB-H370G już nie.

Teraz mam jeden moduł CI+ z aktywnym pakietem Darmowy HD i drugi CI z aktywnym obecnie pakietem Mini HD (oferta DRH6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że zablokowali dostęp do "wysokiej klasy kanału DPM" tylko posiadaczom Samsungów DSB-H370G. Nie ładnie :)

 

Sytuacja u mnie z odbiorem wygląda tak (wszystkie z aktywnym pakietem Darmowy HD):

 

HD 5000 (2 szt.), HD 6000, moduł CAM CI+ - działa DPM,

Samsung DSB-H370G (2 szt.) - nie działa DPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do bok w celu włączenia Darmowego HD po zakończeniu DRH6 i pierwsze co usłyszałem to, że nie mam możliwości aktywacji takiego pakietu, jedynie Rodzinny na 24 miesiące. Powołałem się na powiadomienie przez icok o dniu, kiedy mogę aktywować umowę i konsultantka się rozłączyła. Zadzwoniłem drugi raz, odebrała miła pani i przełączyła mnie na "głuchą" linię, bo nikt nie raczył odebrać. Zadzwoniłem trzeci raz, przekierowali po raz kolejny i tym razem udało się przełączyć na Darmowy. Koszt: 9 zł i sporo nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z włączeniem Darmowego? Ale nie że nie chcieli. Potwierdzili włączenie a nadal był Mini HD. Nie wiem czy konsultanci mają jakieś kary za ten pakiet i mówią że włączą a zostawiają po staremu.

 

Ale tym się nie martw tylko jak zgłosisz chęć zmiany pakietu np. na Darmowy HD to proś o numer pod jakim zapisano tą dyspozycję. A jak technicznie tego nikt nie wykona a ty nadal będziesz miał aktywny pakiet wyższy to już ich problem, nie twój. Mnie kiedyś najdłużej "świecił" pakiet Familijny 2 lata od czasu rozwiązania umowy :brawo:

 

Taki tam mają porządek.

 

A jeszcze dodam, że kiedyś też chciałem włączyć pakiet Darmowy HD po zakończeniu umowy DRH6 a Pani na to, żebym jej wysłał skan mojego PWU, który mnie do tego uprawnia, to mówi samo za siebie co tam się u nich dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...