Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem przed chwilą, żeby dopytać się szczegółów. To nie ma być zwyczajna umowa, tylko jakiś papier, który ma przyjść pocztą (nie kurierem), mam go podpisać i odesłać na swój koszt. Ma to być w formie pre-paid, przez pierwsze 6 mies, MINI HD za darmo ma być mi udostępniony i w tym czasie mam zgłosić chęć zejścia na Darmowy HD. Poczekajcie parę dni, jak dojdzie umowa podam więcej szczegółów.

Prośba do przedstawicieli CP obecnych na tym forum, aby zweryfikowali tą ofertę, która została przedstawiona koledze @Razio1.

Jak ją nazwać, aby wiedzieć o co pytać przedstawicieli CP, bo szczerze mówiąc niektórzy pokazują :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito: ja również mam Samsunga 370G po umowie, zwykły FTA :).

Dziś otrzymałem ofertę Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 , później Darmowy HD i odnowiona gwarancja na Samsunga. W trakcie tych 6 miesięcy mam sie zdecydować czy opłacać Mini HD ale już za 14,90 czy ma być Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Darmowy HD nie jest świadczony na podstawie umowy, tylko nadania pakietu. Dekoder ma status FTA i nie podlega wymianie w przypadku awarii, a więc jeżeli chodzi o gwarancję to obejmuje ona tylko 6 miesięcy kiedy jest świadczona usługa pakietu Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 a możesz sprawdzić co to za oferta przedstawiona koledze @Razio1?

Ni to umowa czy "inne" warunki pre-paid?

 

Zadzwoniłem przed chwilą, żeby dopytać się szczegółów. To nie ma być zwyczajna umowa, tylko jakiś papier, który ma przyjść pocztą (nie kurierem), mam go podpisać i odesłać na swój koszt. Ma to być w formie pre-paid, przez pierwsze 6 mies, MINI HD za darmo ma być mi udostępniony i w tym czasie mam zgłosić chęć zejścia na Darmowy HD. Poczekajcie parę dni, jak dojdzie umowa podam więcej szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito, poczekaj chwilę. Jak tylko dojdzie list, wrzucę skan warunków. Ja już sam nie wiem, bo każdy konsultant co innego mówi. Ale takie warunki jakie podałem (6 mies gratis)na 100% będą, bo jedynie stanowi wspólną część rozmów. Sam jestem trochę zdziwiony, że tylko ja taką ofertę dostałem. @dziabolek7, czy mnie też będzie obowiązywał ten 6mies okres gwarancyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dziś dostałem do podpisania taką umowę na dekoder FTA, ale miałem też inna umowe aktywną na inny dekoder na którym miałem pakiet miniHD, pomarudziłem i powiedziałem, że chcę ją wypowiedzieć chyba że usłyszę jakąś ciekawą propozycję i usłyszałem..miniHD na 18 miesięcy za 4,9zł a jeśli zapłacę od razu za 12 miesięcy to jeszcze mam jeden miesiąc gratis...i wybrałem tą opcję bo za 5 złociszy miesięcznie mam jednak więcej programów niż w darmowym HD

zresztą sama rozmowa kosztowała mnie sporo bo okazało się, żeby z konsultanta to wszystko wyciągnąć musiałem z nim rozmawiać całe 26 minut i dopiero jak go przycisnałem do muru mowiąc mu na koniec ( bo wcześniej mowił ze sie nie da) ze taka umowe na 6 miesiecy na mini hd a pozniej darmowy hd dla dekodera FTA otrzymałem do podpisania trzymam w reku to nagle sie okazało ze jest cos takiego mozliwe... ale stwierdzam ze te 18 miesiecy i tak jest ciekawsze tu mamy 6 miesiecy za 60 zł i pozniej tylko darmowe a tu mamy 85zł i pakiet mini hd na 18 miesiecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito, poczekaj chwilę. Jak tylko dojdzie list, wrzucę skan warunków. Ja już sam nie wiem, bo każdy konsultant co innego mówi. Ale takie warunki jakie podałem (6 mies gratis)na 100% będą, bo jedynie stanowi wspólną część rozmów. Sam jestem trochę zdziwiony, że tylko ja taką ofertę dostałem. @dziabolek7, czy mnie też będzie obowiązywał ten 6mies okres gwarancyjny?

 

Dziś rozmawiałem z konsultantką z CP, przedstawiłem twoją ofertę @Razio1, że chcę taką samą. Po konsultacji z przełozonym oświadczyła, że nie ma takiej oferty. Więc prośba jak dostaniesz papiery z CP to zrób skan i podeślij.

 

@dziabolek możesz ty jakoś swoimi "kanałami" znaleźć tą ofertę co otrzymał @Razio1? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potwierdzam. Mam moduł CI, który lata leżał w szafce. Zadzwoniłem i powiedziałem, że wiem o ofercie Mini HD na 6 miesięcy po 9,90 a później albo Darmowy HD albo inny wariant. Trochę gostek szukał aż znalazł. Ma przysłać papier. Jeszcze o internet zapytał. Za tą chyba 5 pytaniowa ankietę powiedział, że na 48h włącza VOD. I faktycznie, jakies 5-6 kanałów VOD śmiga. Dobra oferta z tym 9,9 x 6 a później Darmowy HD. W górach będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem w sprawie tej umowy 19 października. Dziś zadzwoniłem kontrolnie jeszcze raz... i potwierdziła się opinia o partyline CP. Umowy nie mam, czy została wysłana nie wiadomo, kiedy będzie wysłana nie wiadomo, czy mogę iść do APS podpisać umowę w takiej samej promocji nie wiadomo (byłem i wiem, że nie można). Wiadomo tylko, że prawdopodobnie sobie odpuszczę, a moduł sprzedam. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz przed chwilą ale to bezcelowe - dowiedziałem się, że:

1. nie ma takiej oferty

2. jak już doszedł konsultant, że jest to że PRZESYŁKA KURIERSKA jeszcze do mnie nie została nadana; przesyłka za którą mam zapłacić!!!

3. jak już doszedł konsultant, że to oferta dla posiadaczy sprzętu i kurier z dekoderem jest zbędny, to NIE WIEM było już cały czas w rozmowie.

Dowiedziałem się, że można zawrzeć umowę telefonicznie więc mówię proszę zawierajmy. Nie da się jednak, trzeba byc abonentem. Pytam więc dlaczego mi Pan nie przyśle tej umowy mailem? Odp.: nie mam dostępu do maila. Ja mu na to: w takim razie proszę mnie przełączyć do osoby, która ma dostęp do maila - NIE DA SIĘ.

Ręce opadają. napisałem maila i czekam. I przepraszam za mały OT ale jakby jeszcze ktoś chciał taką umowę niech uzbroi się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie jesteś stroną cesji modułu, to może trwać 2 miesiące i więcej. Wracając do Twojego problemu, sam chcę przejść z prepaid na umowę. Pamiętam jedną z przeczytanych opinii na innym forum, brzmiała mniej więcej tak: ciesz się, że nie przechodzisz z prepaid na abo bo z 3 tygodnie na telefonie do CP cię czeka. Deja Vu. Myślę, że powinieneś uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z reguły jak cesja trwała ponad 2 miesiące to pisałem reklamację i za przewlekłość wykonania tej czynności dostawałem zawsze 1 miesiąc pakietu Familijnego HD w ramach rekompensaty. A niestety sporządzenie poprawnie porozumienia-cesji przez Cyfrowy Polsat graniczy z cudem. Kiedyś moje dane zostały pomylone z nowym abonentem, poźniej wpisano z "kosmosu" nr dowodów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito, poczekaj chwilę. Jak tylko dojdzie list, wrzucę skan warunków. Ja już sam nie wiem, bo każdy konsultant co innego mówi. Ale takie warunki jakie podałem (6 mies gratis)na 100% będą, bo jedynie stanowi wspólną część rozmów. Sam jestem trochę zdziwiony, że tylko ja taką ofertę dostałem. @dziabolek7, czy mnie też będzie obowiązywał ten 6mies okres gwarancyjny?

 

Dziś rozmawiałem z konsultantką z CP, przedstawiłem twoją ofertę @Razio1, że chcę taką samą. Po konsultacji z przełozonym oświadczyła, że nie ma takiej oferty. Więc prośba jak dostaniesz papiery z CP to zrób skan i podeślij.

 

@dziabolek możesz ty jakoś swoimi "kanałami" znaleźć tą ofertę co otrzymał @Razio1? Dzięki.

 

Dziś do mnie przyszła umowa. Po przeczytaniu PWU i kontrolnym telefonie na partyline, potwierdzam:

 

fa71d3ef0ed7fb15m.jpg

2d98e2ce3c4bc916m.jpg

f000c4d976125bc6m.jpg

2774bcffd0ad695em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...