Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o przedłużenie umowy na dekoder DSB-717 to zmiany weszły już w życie, tak jak napisałem wcześniej umowa na 6 miesięcy na Mini HD za 9,90 zł z możliwością aktywacji po tym okresie pakietu Darmowy HD. (tą przedłużyłem telefonicznie).

 

W tym drugim przypadku czyli podpisaniem nowej umowy na Echostar DSB-717 (obecnie w pre-paid) na pakiet Mini HD na takich samych warunkach jak wyżej, jeszcze nie dostałem papierowej do podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by mnie to interesowało i zapytam o jakieś poparcie w regulaminie. A to dlatego, że jak zadzwonię i powiedzą mi, że nie można to będę miał możliwość jakieś obrony.

Ja zadzwoniłem i zapytałem o możliwość uruchomienia pakietu Darmowego HD na CAM-ie. Odpowiedź była, że oczywiście nie ma takiej możliwości. Więc ja na to, że wiem iż proponują umowy na Mini HD na 6 mies. za 9,90 zł i po tym jest możliwość przejścia na Darmowy HD. Pan pogrzebał w kompie i po chwili potwierdził. Czekam na umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po telefonie do CP. Jestem troszeczkę zdziwiony warunkiem przedstawionym przez konsultanta na które oczywiście się zgodziłem.

 

Oprócz dekodera HD5000 z pakietem Rodzinnym HD, mam dekoder własnościowy Echostar DSB-717, który został mi po umowie, która skończyła się w 2009r. Aktualnie jest na FTA.

 

Konsultant zaproponował mi pakiet Mini HD na okres 6 miesięcy ZA DARMO, w ciągu tych miesięcy mam poprosić o zmianę pakietu na Darmowy HD. Jeśli nie zmienię to będę miał pakiet Mini HD za 9,90zł. Umowa ma przyjść listem. Jak tylko nadejdzie podam szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po telefonie do CP. Jestem troszeczkę zdziwiony warunkiem przedstawionym przez konsultanta na które oczywiście się zgodziłem.

 

Oprócz dekodera HD5000 z pakietem Rodzinnym HD, mam dekoder własnościowy Echostar DSB-717, który został mi po umowie, która skończyła się w 2009r. Aktualnie jest na FTA.

 

Konsultant zaproponował mi pakiet Mini HD na okres 6 miesięcy ZA DARMO, w ciągu tych miesięcy mam poprosić o zmianę pakietu na Darmowy HD. Jeśli nie zmienię to będę miał pakiet Mini HD za 9,90zł. Umowa ma przyjść listem. Jak tylko nadejdzie podam szczegóły.

Właśnie dzwoniłem w sprawie mojego samsunga H370G i konsultant powiedział, że nigdy w życiu :lol:

Muszę płacić przez pół roku 10zł później mogę przejść na Darmowy HD.

Dziwna sprawa że umowa ma przyjść w ciągu dwóch tygodni zwykłym listem i muszę zapindalać na pocztę to odesłać. To nie można wysłać w ciągu 3 dni kuriera do mnie który od razu odwiezie umowę? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po telefonie do CP. Jestem troszeczkę zdziwiony warunkiem przedstawionym przez konsultanta na które oczywiście się zgodziłem.

 

Oprócz dekodera HD5000 z pakietem Rodzinnym HD, mam dekoder własnościowy Echostar DSB-717, który został mi po umowie, która skończyła się w 2009r. Aktualnie jest na FTA.

 

Konsultant zaproponował mi pakiet Mini HD na okres 6 miesięcy ZA DARMO, w ciągu tych miesięcy mam poprosić o zmianę pakietu na Darmowy HD. Jeśli nie zmienię to będę miał pakiet Mini HD za 9,90zł. Umowa ma przyjść listem. Jak tylko nadejdzie podam szczegóły.

Właśnie dzwoniłem w sprawie mojego samsunga H370G i konsultant powiedział, że nigdy w życiu :lol:

Muszę płacić przez pół roku 10zł później mogę przejść na Darmowy HD.

Dziwna sprawa że umowa ma przyjść w ciągu dwóch tygodni zwykłym listem i muszę zapindalać na pocztę to odesłać. To nie można wysłać w ciągu 3 dni kuriera do mnie który od razu odwiezie umowę? :evil:

Daliby tę ofertę u dealera i byłoby szybko i bez czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą, żeby dopytać się szczegółów. To nie ma być zwyczajna umowa, tylko jakiś papier, który ma przyjść pocztą (nie kurierem), mam go podpisać i odesłać na swój koszt. Ma to być w formie pre-paid, przez pierwsze 6 mies, MINI HD za darmo ma być mi udostępniony i w tym czasie mam zgłosić chęć zejścia na Darmowy HD. Poczekajcie parę dni, jak dojdzie umowa podam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na własny koszt jak są koperty zwrotne od CP. Ja mam całą kolekcję i co pismo (oprócz wypowiedzenia umowy) wysyłam im właśnie w ten sposób.

Pewnie zasady jak w przypadku zakupu "nowego" dekodera od CP z pakietem Darmowy HD, tylko że tam na start masz 3 miesiące pakietu Mini HD.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy mnie na koszty naciągniecie :)

 

Kolejny telefon do centrali. Tak jak powiedział @Burito będzie koperta zwrotna. :jupi: Otrzymałem również odpowiedź, że jest to umowa na czas nieokreślony, 6 mies gratis Mini HD, później pakiet Darmowy HD lub Mini HD za 9,90zł (coś na typ oferty elastycznej). Czyli trzymajmy się tej wersji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się całkowicie zgadzam. To jest świetna oferta. Miałem wyrzucić mojego Samsunga H370G ale z sentymentu ze to najlepszy dekoder CP to trzymałem.

I tutaj nagle 10zł za mini a później podstawowe kanały i to w HD za darmo na zawsze. Jestem b. zadowolony z tego że już nie będzie dłużej podstawką na kwiaty a zapasowym sprzętem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dzwoniłem, to powiedziałem, że chciałbym podpisać umowę na dekoderze FTA. Ledwo co zacząłem mówić o warunkach, na których zamówił @Burito, konsultant od razu zaproponował mi tą umowę, która znajdue się stronę wstecz. Cała rozmowa trwała 3 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...