Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z uwagą śledzę ten wątek i co mogę zauważyć? że napotykamy MUR za strony CP,zrozumiały całkowicie gdyż nie ma nic za darmo :/ Cp chciałby na nas po prostu zarobić i nie ma się czemu dziwić -takie czasy.Dlatego całkiem ciekawa wydaje sie opcja jaką zaproponował CP jednemu z klientów:podpisanie umowy na 18 miesięcy,pakiet mini HD a koszt uwaga-4,90!!Zamiast więc dzwonić na infolinie i przepraszam za wyrażenie "dziadować"możemy zadzwonić i poprosić o uruchomienie tego pakietu.korzyści niewspómierne, więcej kanałów i o nic nie proszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zjadłeś jedynkę - 14,90 zł to ok.

 

Nie chodzi o dziadowanie tylko utrudnianie na siłę tym, którzy chcą odbierać pakiety na modułach CP. Wczoraj zapytałem na infolinii: Czy jeśli zakupię od Was Mini HD 200 za 299 zł z pakietem Darmowym HD na zawsze to czy będzie możliwość przeniesienia tych uprawnień z HD 200 na moduł. Odpowiedź, że nie. Zatem nie chodzi o kasę bo i tak dostaliby swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zjadłeś jedynkę - 14,90 zł to ok.
Nie nie zjadłem 4.90 tak jest istotnie.W dziale promocje oferty dla stałych klientów CP opisano na stronie 143 sytauację gdy klient wypowiedział umowe a następnie zadzwonił konsultant i zaproponował pakiet mini za 4.90 na 18 miesiecy na swoim dekoderze sd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wypowiedzi pitter'a o problemach TV Mobilnej i NTC. A co to obchodzi nas "szaraczków"? Kanały nie kodowane w NTC oglądamy dzięki opłacanemu abonamentowi,a więc nie są darmowe i wszystkie mają być dostępne w przekazie satelitarnym. TVP,platformy satelitarne,kablówki i inne "rekiny" wciąż narzekają na brak kasy a nas mają w poważaniu,bo skazali wszystkich na abonament i musimy płacić go (w przypadku korzystania z platformy) podwójnie,więc może niech kasują się wzajemnie albo przestaną nadawać przez satelity i wciskać nam pseudo-darmową telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient wypowiedział umowe a następnie zadzwonił konsultant i zaproponował pakiet mini za 4.90 na 18 miesiecy na swoim dekoderze sd

Proponuję byśmy za bardzo nie wybiegali w świat fantazji i różnych tam dywagacji za ile kto mógłby mieć pakiet Mini HD. Nie wiadomo czy doszło do takiej umowy a jeśli tak to jaka rzeczywiście na niej jest cena. Poza tym to oferta utrzymaniowa a nie dla zwykłego szaraka.

 

Natomiast pakiet Darmowy HD jest określony w PWU dla wszystkich, bez żadnych ofert specjalnych i kombinacji (przynajmniej tak wynika z tego co mówi LewyZąB) i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś napisałem takiego emaila do CP:

 

"Interesuje mnie umowa na pakiet Mini HD na dekoder o nr karty: ................. ale pod warunkiem, że po jej zakończeniu będę miał możliwość uruchomienia na tym dekoderze pakietu Darmowy HD.

 

Czekam na propozycje."

 

Dostałem dziś taką odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że oferta dotycząca Pakietu Darmowy HD jest skierowana obecnie dla nowych Klientów. W przypadku pojawienia się oferty zostanie Pan poinformowany o powyższym."

 

Tak więc chyba nici z tym pakietem Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tym wszystkim chodzi o to , żeby się pozbyć starych dekoderów .Jest oferowany DSB 717 (rok produkcji 2006) ,utylizacja jest kosztowna więc coś z tym muszą zrobić.Osoby mało obeznane w temacie nie wiedzą ,że dekoder ten "nie złapie" kanałów HD ,a taka informacja jest napisana bardzo małym druczkiem na samym dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten dekoder (to był mój pierwszy) chodził u mnie mniej więcej od 2007-2011r , nigdy nie było z nim problemu w czasie tego okresu zawiesił się może 3-4 razy .Polsat kompletnie nie myśli - wiele osób ma ten dekoder mogliby ruszyć z ofertą dać abonament po 5zł /miesiąc i tak by się im to opłaciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tym wszystkim chodzi o to , żeby się pozbyć starych dekoderów .Jest oferowany DSB 717 (rok produkcji 2006) ,utylizacja jest kosztowna więc coś z tym muszą zrobić.Osoby mało obeznane w temacie nie wiedzą ,że dekoder ten "nie złapie" kanałów HD ,a taka informacja jest napisana bardzo małym druczkiem na samym dole

zapomniałaś wspomnieć o dekoderze Mini HD 2000 który także można nabyć z pakietem Darmowym HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu Mini HD za 4.90 to widziałem takie umowy ale tylko przedłużeniowe, więc całkiem sympatyczne

Rozumiem że jako konsultant CP nie jesteś nam w stanie zaoferować takiej umowy na graty od CP które kurzą się na półkach ;) a umowa na stary dekoder to jeszcze jakiś inny rodzaj - ani nowa ani przedłużeniowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam, że post pod postem ale nie mam możliwości edycji a chciałbym coś zakomunikować w kwestii pakietu Darmowy HD.

 

Mianowicie jak wcześniej pisałem w grudniu 2012 r. kończy mi się umowa na pakiet Mini HD na dekoderze Echostar DSB-717, z racji tego, iż w tym pakiecie są kanały HD a dekoder ich nie odbiera postanowiłem ją zerwać. Wysłałem wypowiedzenie we wrześniu 2012 r. i zaczęły się telefony od CP, dlaczego i czy nie chcę kontynuować. Powiedziałem jasno, że mogę kontynuować ale pod warunkiem, że po zakończeniu "nowej" umowy, będę miał na tym dekoderze zagwarantowany odbiór kanałów z pakietu Darmowy HD.

Konsultant odpowiedziała, że w tej kwestii musi się skontaktować ze swym przełożonym. Po paru minutach czekania dostałem taką ofertę:

 

-przedłużenie umowy na pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł, po tym okresie mogę zgłosić akces zmiany umowy na pakiet Darmowy HD.

 

Zgodziłem się, bo 6 miesięcy to nie jest długi czas a później dekoder nie będzie mi leżał tylko będzie działał z pakietem Darmowy HD.

 

Czyli jak ktoś chce mieć pakiet Darmowy HD na "starym" dekoderze warto zerwać umowę i ponegocjować trochę z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i genialne ale nie CP to wymyślił tylko amerykanie i wybadali że większość odbiorców jest święcie przekonana że ogląda HD (choć mają telewizory SD). To po prostu dobrze podchwycona taktyka robienia ludzi w konia dla pieniędzy. A Tobie programy HD nie odbierają ? Bo zdaje się HD3000 miał z tym problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli ktoś ma dekoder w tzw. pre-paid (po zakończonej umowie) również jest opcja uruchomienia na nim pakietu Darmowy HD. Wiąże się to z podpisaniem umowy na pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł a po tym okresie trzeba zgłosić chęć przejścia na Darmowy HD.

Taka oferta elastyczna Mini HD -> Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...