Jump to content
Burito

Pakiet Darmowy HD

Recommended Posts

Nie podpisujecie żadnej umowy. Nie płaci się abonamemtu. Po prostu przez 3 miesiące macie za darmo pakiet mini hd, a po 3 miesiącach włączą pakiet darmowy hd. Od początku nic się nie płaci.
Jedynie płaci się 299 zł za dekoder Mini HD 2000 lub 119 zł za Echostar DSB-717.

Więc jesli wezmę pakiet Mini HD na te 15 miesięcy, to mi wyjdzie taniej, niż zakup samego dekodera, prawda? W ofercie jest napisane, że dekoder zostaje potem na własność - choć tu http://pl-pl.facebook.com/cyfrowypolsat ... 0240389232 konsultant upiera się, że trzeba go zwrócić, to jak to jest w końcu?

Chodzi mi o podstawowe programy, jak najtańszym kosztem, nie potrzebuję sprzętu z wodotryskami, ewentualnie to HD :) Co wybrać, by się nie nabrać na te ich sprzeczne informacje i kruczki? Żeby się nie okazało, że po zakończeniu umowy, jednak sprzęt zabiorą mimo obietnic lub znów wyłączą możliwość korzystania z niego, tak jak z tego starego...

Dajesz 299 zł i masz na własność dekoder Mini HD 2000, nie musisz go zwracać. W tej cenie masz 3 miesiące pakietu Mini HD, później możesz podpisać umowę na pakiet Mini HD lub korzystać z pakietu Darmowego HD. Chyba dobra oferta.

Czyli teraz dekodery CP te nowsze w tzw. okresie pre-paid mogą mieć aktywowany pakiet Darmowy HD?

Mam do was pytanie - zapytałem się sprzedawcę czy jak będzie wymiana kart, to czy przyślą mi nowa - sprzedawca powiedział mi że nic z tych rzeczy - mam przyjść do punktu a oni mi wymienią dekoder na taki sam, ale z nową kartą. Czy tak jest na prawdę? Czy mnie wprowadzono w błąd?

Guest Anonymous

@Burito, Mogą tylko Ci którzy podpiszą taką umowe jak podałem wyżej w linku.

A jaka wymiana kart się szykuje?

chodzi mi o wymiane kart w przyszłości :)

Z tego co pamiętam to jak wymieniali karty ostatnio w CP to je przysyłali pocztą na adres domowy. Wkładało się i czekało na uprawnienia.

to ja wiem - tak jest w abonamęcie, a jak kupiłem dekoder w pre-paidzie z Darmowym HD to też mi przyślą nową kartę? Sprzedawca powiedział mi że nie :(

Lub jak Ci tak zależy na pakiecie MiniHD możesz skorzystać z tej promocji. Potem po 15 miesiącach aktywujesz pakiet DarmowyHD.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp

No i wciąż nie uzyskuję pewności co do tego, o co mi chodzi :)

Na pakiecie Mini mi nie zależy, ale wychodzi o ponad 100 zł taniej niż kupno samego dekodera, a skoro na stronie piszą, że zostaje na własność, to po co go kupować za 299 zamiast za 1 zł z pakietem i zapłacić 178 z groszem za cały okres użytkowania abonamentu?

No i po to stawiam pytanie, jak to jest z tym oddawaniem - dlaczego na stronie z ofertą piszą, że ten za złotówkę jest na własność, a konsultant na fb dalej twierdzi, że trzeba oddać po zakończeniu okresu podstawowego...

P.S. A link nie działa :D

w umowach na 36 m-cy są dekodery mini hd 2000 na własność za 1zł. (6m-cy mini hd gratis), natomiast przy umowie na 15m-cy są dostępne tylko dekodery sd (Samsungi,Echostary) za 1zł. na bezpłatne udostępnienie.

to ja wiem - tak jest w abonamęcie, a jak kupiłem dekoder w pre-paidzie z Darmowym HD to też mi przyślą nową kartę? Sprzedawca powiedział mi że nie :(

Po co ci mają przysyłać kartę pocztą, jak kupujesz dekoder od razu z kartą. Karta ta jest sparowana z tym dekoderem i nigdzie jej nie użyjesz poza nim.

chodzi mi o to jak będzie kiedyś wymiana kart, to czy dostanę pocztą nową kartę ?

Nie bądź nadgorliwy, jak będzie wymiana kart dostaniesz ją listem.

w umowach na 36 m-cy są dekodery mini hd 2000 na własność za 1zł. (6m-cy mini hd gratis), natomiast przy umowie na 15m-cy są dostępne tylko dekodery sd (Samsungi,Echostary) za 1zł. na bezpłatne udostępnienie.

to dlaczego tu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... yfrowej.cp podają, że na własność, a nie na bezpłatne udostępnianie?

Dekoder za 1zł przy Mini HD na 15 mies. to stary odnowiony i umyty (chociaż nie zawsze) szrot SD Echostara albo Samsunga NA WŁASNOŚĆ!

Czyli Mini HD 2000 jest w umowie na 36 miesięcy tylko, po zakończeniu umowy pakiet Darmowy HD?

Fajny pakiet jeśli byłaby możliwość uruchomienia na starych dekoderach i modułach które abonenci już posiadają. Nawet jeśli wiązało by się to z podpisaniem umowy na jakiś czas (12/15 miesięcy).

Nie można mieć pakietu darmowego na module jeśli ma się go na własność i umowa wygasła?