Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podpisujecie żadnej umowy. Nie płaci się abonamemtu. Po prostu przez 3 miesiące macie za darmo pakiet mini hd, a po 3 miesiącach włączą pakiet darmowy hd. Od początku nic się nie płaci.
Jedynie płaci się 299 zł za dekoder Mini HD 2000 lub 119 zł za Echostar DSB-717.

 

Więc jesli wezmę pakiet Mini HD na te 15 miesięcy, to mi wyjdzie taniej, niż zakup samego dekodera, prawda? W ofercie jest napisane, że dekoder zostaje potem na własność - choć tu http://pl-pl.facebook.com/cyfrowypolsat ... 0240389232 konsultant upiera się, że trzeba go zwrócić, to jak to jest w końcu?

 

Chodzi mi o podstawowe programy, jak najtańszym kosztem, nie potrzebuję sprzętu z wodotryskami, ewentualnie to HD :) Co wybrać, by się nie nabrać na te ich sprzeczne informacje i kruczki? Żeby się nie okazało, że po zakończeniu umowy, jednak sprzęt zabiorą mimo obietnic lub znów wyłączą możliwość korzystania z niego, tak jak z tego starego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie - zapytałem się sprzedawcę czy jak będzie wymiana kart, to czy przyślą mi nowa - sprzedawca powiedział mi że nic z tych rzeczy - mam przyjść do punktu a oni mi wymienią dekoder na taki sam, ale z nową kartą. Czy tak jest na prawdę? Czy mnie wprowadzono w błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jak Ci tak zależy na pakiecie MiniHD możesz skorzystać z tej promocji. Potem po 15 miesiącach aktywujesz pakiet DarmowyHD.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp

 

No i wciąż nie uzyskuję pewności co do tego, o co mi chodzi :)

Na pakiecie Mini mi nie zależy, ale wychodzi o ponad 100 zł taniej niż kupno samego dekodera, a skoro na stronie piszą, że zostaje na własność, to po co go kupować za 299 zamiast za 1 zł z pakietem i zapłacić 178 z groszem za cały okres użytkowania abonamentu?

 

No i po to stawiam pytanie, jak to jest z tym oddawaniem - dlaczego na stronie z ofertą piszą, że ten za złotówkę jest na własność, a konsultant na fb dalej twierdzi, że trzeba oddać po zakończeniu okresu podstawowego...

 

P.S. A link nie działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem - tak jest w abonamęcie, a jak kupiłem dekoder w pre-paidzie z Darmowym HD to też mi przyślą nową kartę? Sprzedawca powiedział mi że nie :(

 

Po co ci mają przysyłać kartę pocztą, jak kupujesz dekoder od razu z kartą. Karta ta jest sparowana z tym dekoderem i nigdzie jej nie użyjesz poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w umowach na 36 m-cy są dekodery mini hd 2000 na własność za 1zł. (6m-cy mini hd gratis), natomiast przy umowie na 15m-cy są dostępne tylko dekodery sd (Samsungi,Echostary) za 1zł. na bezpłatne udostępnienie.

to dlaczego tu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... yfrowej.cp podają, że na własność, a nie na bezpłatne udostępnianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w umowach na 36 m-cy są dekodery mini hd 2000 na własność za 1zł. (6m-cy mini hd gratis), natomiast przy umowie na 15m-cy są dostępne tylko dekodery sd (Samsungi,Echostary) za 1zł. na bezpłatne udostępnienie.

to dlaczego tu http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... yfrowej.cp podają, że na własność, a nie na bezpłatne udostępnianie?

 

Dekoder za 1zł przy Mini HD na 15 mies. to stary odnowiony i umyty (chociaż nie zawsze) szrot SD Echostara albo Samsunga NA WŁASNOŚĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...