Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pakietu Darmowego HD to dwóm moim kolegom udało się włączyć Darmowy HD. U jednego aż na 4 dekoderach prepaid, a u drugiego kolegi udało się włączyć na jednym dekoderze i tu uwaga! Bez deklaracji na jakikolwiek pakiet, czyli zwykły odbiór FTA. Zatem w CP się sporo ruszyło kwestii Darmowego HD.

 

Czy komuś z Was też udało się włączyć pakiet Darmowy HD?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o dekoderach Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sławomir Pawłowski napisał:

Czy komuś z Was też udało się włączyć pakiet Darmowy HD?

 

Co prawda trochę czekałem na odpowiedź, ale udało się ?. Pakiet Darmowy HD włączony na dekoderze własnościowym, na którym nie było żadnej umowy 10 lat. Jedynie przez te 10 lat wymieniłem dekoder SD na HD jak była taka możliwość. Dziękuję @Sławomir Pawłowski za podsunięcie rozwiązania. Teraz się udało, a jeszcze jakiś czas temu nie było żadnej możliwości aby uruchomić na moim dekoderze ten pakiet.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz złożyć wypowiedzenie na pakiet Darmowy HD, bo ten pakiet jest jako umowa na czas nieokreślony. Po złożeniu wypowiedzenia dzwonisz do Działu Utrzymania Klienta i być może uda Ci się włączyć pakiet Rodzinny HD za 5 zł, ale nie jestem w 100% pewny czy w takiej cenie teraz go da się uzyskać. Kiedyś była taka możliwość.

 

Niestety po takiej operacji możesz stracić Darmowy HD, gdy skończy się umowa na Rodzinny HD, to wtedy może być tak, że znowu nie będzie możliwości włączenia pakietu Darmowego HD, tak jak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie da się uzyskać Mini HD w umowie bo nie jest już oferowany przez CP.

Tak jak napisał @Burito nie ma możliwości późniejszego powrotu do pakietu Darmowego HD.

 

Wyjątkiem jest jeśli ktoś posiada umowę DRH2 to wtedy można włączyć Mini HD za 9,90 lub umowa o kodzie DRH6, przy niej jest pakiet Mini HD za 16,90. Umowy te są na czas nieokreślony i można przechodzić na niej z pakietu Darmowy HD na Mini HD i odwrotnie. Obie te umowy były oferowane kilka lat temu i obecnie są do nie uzyskania.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już sam fakt możliwości aktywacji pakietu Darmowego HD na sprzętach własnościowych (bez umowy) to już krok milowy. Kiedyś Cyfrowy Polsat nawet nie chciał rozmawiać na ten temat. No i jeszcze możliwość jego wypowiedzenia i zawarcia umowy na Rodzinny HD w cenie 4,99 zł lub Familijnego HD w cenie 19,99 zł to już bajka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markarTak zgadzam się, ale kiedyś to udawało się tylko nielicznym, a obecnie udaje to się u niemal wszystkich. Już kilku moich kolegów i kilka osób w rodzinie włączyło w ostatnim tygodniu pakiet Darmowy HD a jeszcze miesiąc temu nie dało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2018 o 16:02, markopolo1975 napisał:

Dziś próbowałem włączyć pakiet Darmowy HD i nie udało mi się.

 

Dziś mojej kuzynce na dwóch dekoderach bez problemu włączyli. Jeden dekoder prepaid, a drugi zwykłe FTA bez prepaidu. Ciekawe dlaczego Tobie odmówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy liczą na wymianę serwisową po wyrwaniu Darmowego HD mam niestety złą wiadomość - mi się nie udało. Dekoder mi padł dzień po aktywacji pakietu (gdzieś z tydzień temu z hakiem), a dzisiaj pojechałem spróbować go wymienić. Niestety się nie dało, bo własnościowy, jedyne co dostałem to adresy punktów serwisowych w Gdańsku.

 

Szczęście w nieszczęściu, że dokładnie wiedziałem co się stało - padł jeden kondensator elektrolityczny, najprawdopodobniej w torze zasilania. Wyróżniał się, bo był jedyny innej marki i był wyraźnie wydęty. Po wymianie (z zapasu po ratowaniu przerobionych N-boxów) wszystko śmiga :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnościowe dekodery, także te z pakietem Darmowym HD da się na 100% wymienić w wymianie serwisowej. Sam wczoraj wymieniłem HD6000 ten na którym udało się włączyć pakiet Darmowy HD. Wymieniłem na ten sam model, ale można na każdy inny HD z wyjątkiem Evoboxów.

 

Na przyszłość radzę zmienić APS albo iść do salonu sieci Plus i na pewno wymienią.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder HD3000, karta CP w środku. Umowa została zakończona kilka lat temu, dekoder miał zostać zwrócony, ale nie został i została za niego zapłacona kara. Nie znam danych do logowania do ICOK, znam jednak dane osoby, na którą była umowa. Jak w takiej sytuacji włączyć Darmowy HD i czy jest to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...