Jump to content
Burito

Pakiet Darmowy HD

Recommended Posts

Witam. Posiadam dawno nie używany dekoder Samsung DSB-S350G. Czy jest możliwość aktywowania na nim pakietu z wątku? Pozdrawiam.

Nie, nie można. Z dwóch powodów. W systemie informatycznym nie można wysłać aktywacji na dekoder SD. Po drugie, jest to dekoder odbierający tylko standard DVB-S, a transpondery CP są już w DVB-S2. Swego czasu była akcja bezpłatnej wymiany dekoderów SD na HD, wystarczyło mieć aktywny jakikolwiek pakiet (nawet Darmowy HD), aby skorzystać z takiej okazji.

U mnie dziś włączyli Darmowy HD na własnosciowym Mini HD2000 - najpierw napisałem na Icok otrzymałem że mogę i zadzwoniłem na bok gdzie bez zadawania zbędnych pytań konsultant włączył. Choć jakieś pół roku temu pisali mi że nie mogę i tp. przy okazji na Darmowym świeci AXN HD.

Na moją prośbę włączono mi bezterminowo Pakiet Darmowy HD na module CAM, na którym nigdy nie było żadnej umowy.

Na moją prośbę włączono mi bezterminowo Pakiet Darmowy HD na module CAM, na którym nigdy nie było żadnej umowy.

markar, a jaki stary masz ten CAM?

Ja mam też CAM kupiony w 2007r. Posiadałem wtedy umowę z CP. W czasie umowy wymieniali nawet karty na jakieś nowe.

Ciekawe, czy też mogę włączyć Pakiet Darmowy HD? CAM z kartą leży od 2009 roku bezużyteczny.

@an10ka - to moduł z czasów jego ceny za 199 zł i 4 miesięcy pakietu Familijnego oraz 1 miesiąca pakietu Relax Mix zawartych w nim.

@markar - ja za mój moduł z kartą też płaciłem 199zł. Muszę go odkopać i też zadzwonić do CP. Jakoś specjalnie musiałeś się tłumaczyć czy tylko podałeś numer karty (ewentualnie CAM)?

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. To nie jest wątek o module CAM Cyfrowego Polsatu.

Jak będziesz miał włączony Darmowy HD to spokojnie wymienisz kartę i moduł w APS.

Tylko pytanie czy znajdziesz APS, w którym jest stary moduł Polsatu CI, a nie CI+? W sumie wymienisz komplet w APS.

Jeśli będziesz chciał to możesz przez infolinię zamówić wymianę karty.

Kartę przyślą ci do domu za darmo. :mrgreen:

Witam. Nie wiedzialem tak do konca w ktorym temacie powinienem zamiescic swoje pytanie wiec robie to tutaj. Posiadam modul CAM z pakietem Darmowy. Czy istnieje mozliwosc wymienienia go np gwarancyjnego na ktorys z polsatowskich tunerow oczywiscie z zachowaniem mojej dotychczasowej oferty czyli pakietu Darmowy HD ?

Ma ktos link na strone Polsatu odnosnie otwartego okna na Swieta? Na stronie Satkuriera jest, ze dziala, a w Darmowym czarno. Chcialem sprawdzic, co napisali w regulaminie. Pewnie jak ostatnio, od Mini HD.

A gdzie w artykule SatKuriera widzisz, że otwarte okno jest dostępne od pakietu Darmowego HD?

Dziwna sprawa z tym AXN HD. U mnie na żadnym dekoderze z Darmowym HD on nie działa.

Chciałem aneksować Darmowy HD na płatny pakiet, ale pani powiedziała, że nie ma ofert na dekodery z aktywnym Darmowym HD.

Będę później jeszcze raz dzwonić, być może do DUK i da się może u nich aneksować.

Daj znać czy Ci się udało. U mnie za nic nie da się podpisać umowy.

Konsultant z DUK zaproponował aby nie aneksować umowy z Darmowego na jaki kolwiek pakiet, a po prostu wypowiedzieć umowę na Darmowy HD, a gdy wypowiedzenie dotrze to zadzwoni do mnie i podpiszę telefonicznie umowę.

Wstępnie umówiliśmy się na pakiet Familijny Max HD za 29,99 i do tego Rozrywka HD za 25 zł, czyli razem 54,99 i 3 miesiące bez opłat + do tego voucher na zakup modułu wifi. Umowa na 24 miesiące.

Są jednak schody. W APS gdy się dowiedzieli, że chcę aneksować umowę na infolini a nie u nich w APS to odmówili mi złożenia wypowiedzenia i kazali wysalać pocztą.

Więc dziś lub jutro zawitam na pocztę.

Przerabiałem już tę ścieżkę. Umowę wypowiedziałem, płatnego kontraktu nie dostałem. Wróciłem do Darmowego HD.

Nie mają prawa odmówić, to lezy w ich obowiązku. Poproś na pismie odmowę i dzwoń przy nich na infolinię ze skarga na konkretny punkt i człowieka, który odmawia.

Miałem podobnie, pracownicy w APS-ach niestety ale w tej kwestii są niedoinformowani. Mianowicie też chciałem złożyć wypowiedzenie umowy i Pani nie chciała przyjąć twierdząc, że mogę to zrobić na 1 miesiąc przed końcem umowy. Byłem twardy powiedziałem, że wypowiedzenie mogę złożyć w każdej chwili, nawet w dniu podpisania umowy, ponieważ wskazuję z jakim dniem ma być rozwiązana umowa. Poprosiłem, aby zadzwoniła do "wyższej instancji" i po rozmowie przyjęła wypowiedzenie. Na koniec mi powiedziała "najwyżej Pan karę zapłaci za wcześniejsze zerwanie umowy..." Już mi się z nią nie chciało rozmawiać.

Reasumując @Sławomir Pawłowski nie mogą ci odmówić przyjęcia wypowiedzenia umowy. Walcz!!

Edited by Burito