Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musiało być bardzo dawno, bo ja odkąd mam CP (2013 rok) to nie było możliwości zakupu sprzętu na własność bez podpisywania umowy, wtedy to była umowa Rodzinny HD z możliwością zejścia na Mini HD, wtedy kupiłem HD 3000 na własność, później pamiętam że przez jakiś czas nie było umów ze sprzętem na własność, a ostatnio były takie umowy na Familijny HD z możliwością zejścia na Rodzinny HD i wtedy kupiłem moduł CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Jutra nowe kanały ciekawe czy bedą w naszym mikro zapomnianym pakiecie.Ja tylko zapytam czy majac darmowy hd mogę wykupić KSW? wpłacajac 40zł na subkonto dekodera z tym pakietem??Sorki za pytanie ale mam dylematy:)

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie się nie da go zdobyć, a nieoficjalnie napisz wiadomość prywatną do kaspian007 i on Ci napisze jak jemu się udało zdobyć.

A dostępne są kanały:

-Gwarantowane: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVP3 Warszawa, TVP Kultura, TVP Historia, Polsat HD, TVN HD, TV Puls HD.

-Niegwarantowane: TTV HD, ATM Rozrywka, Super Polsat HD, TV4 HD, TVP ABC, Metro, Polsat, TV4, TVN, TVN7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakiety Darmowego HD miałem na module CI/CI+ Polsatu.

 

Znalazłem osobę która chciała sprzedać taki moduł - był po zakończonej umowie. Moduł był na własność.

Sprawdziłem w TCOK że da się na tym module + karcie włączyć Darmowy HD. Zestaw był z odpowiedniej promocji po prostu.

W między czasie na tym module uruchomiłem Darmowy HD.

Zrobiłem cesję umowy i po kłopocie.

Po uruchomieniu Darmowego HD - wymieniłem moduł CI na CI+ w punkcie APS za darmo.

 

Znajomy też ma moduł CI Polsatu działa Darmowy HD a do tego ma możliwość korzystania z opcji Prepaid na doładowanie.

 

Trzeba trochę poszukać - podzwonić do TCOK Polsatu i się popytać.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę, CP bierze na siebie zobowiązanie za Twój sprzęt (gwarancję), a Samsung DSB H370G nie są już oferowane i nie podlegają gwarancji. Dostałeś poprawną odpowiedź w odniesieniu do sprzętu, który posiadasz. Jeśli ktoś posiada prepaid z modelem dekodera, który aktualnie jest w ofercie, to może liczyć na podpisanie umowy.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zapomniany (już nie używany) pakiet Darmowy HD. Jak to się ma do nowej ustawy o przekazywaniu danych Poczcie i Kurskiemu? Mimo, że bezpłatny a mowa o telewizjach płatnych, ale pewnie przekażą. Trzeba by wypowiedzieć umowę, ale jaki jest czas wypowiedzenia dla darmowego? Jedyną umowę jaką mam to na MiniHD, które przekształciło się po 6m na Darmowy i tam pisało o 3miesiąch, ale to chyba dla MiniHD a dla Darmowego HD? Zresztą Darmowy HD wg ówczesnych informacji należało co pół roku potwierdzać chęć przedłużenia, mimo braku takich moich potwierdzeń, pakiet ciągle wisi w ICOK od ponad 3lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej karty nie ma w ICOK, a na partyline powiedzieli, że nie można.

Zadzwoniłem jeszcze raz. Dowiedziałem się m.in. że nie ma takiego pakietu jak Darmowy HD(!). KSW mogę wykupić ale pieniądze muszą być na koncie CP przed walką. Rodzinnego HD za 4,99 zł nie chcą mi włączyć. Karta ciągle nie jest widoczna w ICOK i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Dobrze, że kanały świecą.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta ciągle nie jest widoczna w ICOK i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Dobrze, że kanały świecą.

Wątpię żeby była widoczna, mojej karty też nie ma w ICOK i automatyczna sekretarka nie rozpoznaje numeru tej karty.

A jak trzeba ponowić uprawnienia to muszę łączyć się z konsultantem i prosić o ponowienie, wtedy dopiero po dokładnej weryfikacji ostatniej aktywnej umowy wysyłają ponowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możecie na dekoderach z Darmowym HD uruchamiać płatne pakiety?

Tydzień temu uzyskałem informację, że po wpłacie odpowiedniej kwoty mogę uruchomić płatny pakiet. Kiedy wczoraj się na to zdecydowałem uzyskałem informację odwrotną.

 

W szczególności: mam na siebie zarejestrowane dwa dekodery z Darmowym HD. Fizycznie jestem w posiadaniu jednego z nich. Konsultant infolinii poinformował mnie wczoraj, że na dekoderze, który mam (sprawdzone po nr karty), nie mogę uruchomić pakietu płatnego, a na dekoderze, którego nie mam fizycznie taka możliwość istnieje. Poradził mi zamienić dekodery, ale nie mam już konktaktu z osobą, której go odstąpiłem.

 

O co tu chodzi?

Czy Darmowy HD był uruchamiany w kilku formach w ramach różnych kodów promocji i czy jedna z nich z góry blokuje możliwość uruchomienia płatnego pakietu?

Czy mam sobie kupić dekoder konkurencji, żeby korzystać z interesujących mnie kanałów w formie przedpłaconej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kolego wydaje mi się ze nie ma co kombinować mnie tez ostatnio udało się aktywować darmowy HD na własnym dekoderze wczesnej miałem  6 lat temu na nim umowę potem wymieniłem w ramach wymiń SD na HD za o zł i tak leżał w szafie i dwa tyg temu zadzwoniłem Pani pomarudziła ale aktywowała i mam jako główny mini HD a docelowo ofercie darmowy HD Minimalny obowiązek abonamentowy:
Pakiet Darmowy HD
Pakiet Darmowy HD
Do zapłaty: 0,00 zł
Termin płatności do: 24.11.2017 HD 5500s
nie warto kombinować z deklaracjami skoro operator daje nam zupełne za free programy wprawdzie podstawowe ale w nowym oprogramowaniu dekoderów można stworzyc własną  wl listę programów i przestawiać wedle życzenia i kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od szczęścia, bo u mnie w analogicznej sytuacji jest odpowiedź:

 

 

Uprzejmie informujemy, że pakiet Darmowy HD nie jest dostępny w promocji, w której zawarta została Pana umowa

 

//edit

Zadzwoniłem jeszcze raz i się udało ;-)

Edytowane przez marenss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...