Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idz do sądu.Nie no serio  z tym pakietem jest coś nie halo.Dla mnie jest to dla babci jedyna opcja oglądania tv nie licząc NNK HD.

 

Jeśli wyłączą kanały sd a nie dadzą odpowiednika w HD to sory ale stracą napewno potencjalną widownię.( zyski z reklam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być takie same problemy jak były z TVP INFO kiedy było zakodowane.

Wtedy dostałem odpowiedź że ten kanał po odkodowaniu został usunięty ze wszystkich pakietów ponieważ stał się kanałem FTA, a obecnie nie poszerzają pakietu Darmowego HD o nowe kanały więc nie dodadzą TVP INFO.

A co powiesz o tym że nie ma w tym pakiecie np. Fokusa, Zoom TV, Nowej TV, Stopklatki, TVP Rozrywka i 8TV, te kanały są w DVB-T to powinny być w Darmowym.

Ja mam słaby sygnał MUX 1 i MUX 2, a MUX 8 wcale nie mam i przez to nie mogę oglądać Zoom TV i Nowej TV, a Stopklatka, Fokus i 8TV często mi klatkują przez słaby sygnał z DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam licze na poprawę tego pakiecika

Mi się wydaje że nie ma co liczyć.

Jakby nie chcieli włączyć TV6 w HD to po wyłączeniu SD osoby, u których jest ten kanał gwarantowany mogłyby się ubiegać o włączenie tego kanału w HD

Ale na Super Polsat nie będzie wyjścia, bo kiedy jeszcze były takie oferty to nie było jeszcze tego kanału.

Nie zdziwiłbym się jakbym na tym kanale miał napis że nie ma go w moim abonamencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z poprzednich wątków Burito zamieścił skany DRH2 i DRH6. Mi udało się dotrzeć do umowy 50CI - tam również TV6 jest w wykazie składu pakietu darmowego, tak więc myślę, że on musi zostać. Ciekawe, czy super polsat nam też dadzą, tak jak TV4, TVPABC, czy inne kanały tutaj cytowane. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, w sumie to mogą zrobić z nami "co chcą", bo mogą zmienić umowę,czyli usunąć kanał i dać nam ileś-tam-dniowy okres wypowiedzenia. Czyli "mamy cię, użytkowniku". Ale nie, nie narzekam, cieszę się z każdego dnia działania pakietu.

 

A tak trochę z innej beczki, zauważyliście, że gdy pakiet był reklamowany, to na stronach CP nazywało się to "za darmo i na zawsze" (mam gdzieś printscreena na pamiątkę; o jest jeszcze tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-cyfrowa-bez-umow.cp), ale w umowach frazy "na zawsze" można szukać daremnie? Chyba tylko CP posiada władzę definiować jak długo "na zawsze" w rzeczywistości będzie trwało, no bo nie sądzę że za klika...kilkanaście lat pakiet będzie jeszcze świecił. To chyba coś w stylu "lifetime warranty" w pamięciach - slogany reklamowe, chyba zupełnie bez mocy prawnej niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Darmowym HD już działa TVP HD z nowych parametrów


Ubiegać się o włączenie TV6 HD? Raczej do bezkarnego rozwiązania umowy, z powodu jej zmiany poprzez wyłączenie kanału. :D

Darmowy HD zawsze można rozwiązać bezkarnie bo jest umowa na czas nieokreślony, a niektóre Darmowe HD są nadawane bez umowy.

Np. mój Darmowy HD na module CI+, nie ma żadnej umowy na tym module, ale Darmowy HD działa, dzisiaj włączyli mi jak przesłałem skan umowy z zapisem o Darmowym HD dostępnym po rozwiązaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można oczekiwać, że ten pakiet będzie miał taką samą ofertę jak NTC. a nawet lepszą. Równie dobrze mogą być w nim tylko kanały objęte zasadą "Must Curry", a dodatkowo z tych kodowanych tylko autorskie kanały Polsatu, które i tak są oferowane za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...