Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szukam jakiejś przyczyny wyłączenia większości kanałów. Może to był przypadek, że na drugi dzień po podłączeniu dekodera w innym miejscu kanały z wyższych pakietów poznikały. Miałem prawie wszystkie dostępne kanały około miesiąca do czasu odłączenia dekodera. Może ktoś posiadający "powiększony" pakiet Darmowy HD sprawdziłby u siebie czy istnieje taka zależność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło, że mam Familijny HD. Dziwnym trafem na uprawnieniach mam 4 daty: 3 dla Darmowego HD i jeden tzw tier dla Familijnego HD. Stąd moja liczba kanałów w darmowym jest większa. Dziwnym trafem dziś dostałem ofertę podniesienia darmowego do właśnie Familijnego HD... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już umów gwarantujących pakiet Darmowy HD, takie umowy były dostępne do końca 2015 roku i były to umowy elastyczne z możliwością zmian między pakietami Rodzinny HD i Familijny HD z tunerem lub modułem CI+ na własność, po rozwiązaniu takiej umowy można było włączyć pakiet Darmowy HD.

DRH6 były dostępne do końca 2014 roku, przy tej umowie pakiet Darmowy HD był włączany po okresie podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma już takich umów. CP tego oficjalnie nie przyzna, ale według mnie następuje naturalne wyłączanie pakietu z katalogu usług. Podobnie rzecz się ma co do pakietu Mini HD. Wszystkie działania CP w ostatnich kilkunastu miesiącach to sugerują.

 

Też tak już od dłuższego czasu myślałem, że pomału wygaszają ten pakiet. Mam jednak nadzieję, że tym wszystkim nam, którzy posiadają aktywne umowy na pakiet Darmowy HD o kodach DRH2 i DRH6, że nam go nie wyłączą i zostanie nam na zawsze tak jak był reklamowany. 

 

PS. Kiedyś były takie oferty na pakiet Mini HD dla abonentów pakietu Darmowego HD o kodzie bodajrze KA5a lub TKA52, czy jakoś podobnie za 4,90zł a potem po podwyżce dla nowych abo za 4,99zł.. 

 

Orientuje się ktośczy jest jakaś dobra oferta pokroju TKA52 dla abonentów Darmowego HD np; Mini HD za 4,99 zł lub 9.90 za pakiet Rodzinny z krótkim okresem umowy od 12 do góra 15-18 miesięcy? Na Mini HD nie liczę bo go wygaszają, prędzej chyba Rodzinny HD.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję nie tylko że zostawią pakiet Darmowy HD dla umów DRH2 i DRH6, ale też aktywowane po rozwiązaniu umowy która gwarantowała ten pakiet po rozwiązaniu


Orientuje się ktośczy jest jakaś dobra oferta pokroju TKA52 dla abonentów Darmowego HD np; Mini HD za 4,99 zł lub 9.90 za pakiet Rodzinny z krótkim okresem umowy od 12 do góra 15-18 miesięcy? Na Mini HD nie liczę bo go wygaszają, prędzej chyba Rodzinny HD.

Mini HD jest tylko wycofany z nowych umów, ale dalej jest dostępny na posiadany już sprzęt własnościowy i można go mieć za 4,99 jak się podpisze umowę na 24 miesiące i wyśle się wypowiedzenie miesiąc przed końcem okresu podstawowego, wtedy pojawia się taka oferta w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mini HD jest tylko wycofany z nowych umów, ale dalej jest dostępny na posiadany już sprzęt własnościowy i można go mieć za 4,99 jak się podpisze umowę na 24 miesiące i wyśle się wypowiedzenie miesiąc przed końcem okresu podstawowego, wtedy pojawia się taka oferta w systemie

 

Kiedy sobie wreszcie wbijesz do głowy, że pakiet Mini HD jest dostępny również dla nowych klientów (rozpiska w temacie o ofertach dla nowych klientów)! Chcesz pisać, to pisz sprawdzone fakty, a nie farmazony! I to nie jest zaproszenie do dyskusji z Tobą na ten temat! Tylko ostatnie ostrzeżenie! I nie obchodzi mnie, że Tobie takie głupoty nagadali w Twoim APS-ie. 

Poza tym w właściwym temacie o ofertach dla obecnych abonentów jest coś ciekawszego od Twojej oferty: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1243923 I o ofertach proszę tam dyskutować.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okno na Eleveny dopiero od jutra. Dokładnie od 7 do 9 kwietnia. Mi na Darmowym HD jak i na Familijnym HD pomimo ponowienia uprawnień jeszcze nie świeci.

 

Edycja. Po północy z 6/7 kwietnia po ponowieniu uprawnień w pakiecie Familijny HD pojawiły się kanały Eleven HD i Eleven Sports HD.

 

W pakiecie Darmowym HD pomimo ponowienia uprawnień, jest brak tych kanałów. Zatem okienko nie dla pakietu Darmowego HD

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

na stronach satkuriera (https://satkurier.pl/news/159017/tv6-hd-i-super-polsat-hd-od-maja-na-satelicie.html) doczytałem właśnie, że na skutek wprowadzenia wersji HD programów Super Polsat oraz TV6, wersje SD zostaną wyłączone z końcem lipca. Jak sądzicie, będziemy mogli oglądać wersje HD, czy od sierpnia będzie o 2 kanały mniej w darmowym? Czy TV6 było gwarantowane w warunkach umowy (której akurat nie mam pod ręką, bo bym sprawdził sam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TV4 HD musi być, bo obowiązuje go zasada "Must Carry", ale w przypadku TV6, czy Super Polsatu nie ma takiego obowiązku. Z drugiej jednak strony są to kanały Polsatu, więc brak ich wersji HD w tym pakiecie po wycofaniu SD byłby po prostu głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TV4 HD musi być, bo obowiązuje go zasada "Must Carry", ale w przypadku TV6, czy Super Polsatu nie ma takiego obowiązku. Z drugiej jednak strony są to kanały Polsatu, więc brak ich wersji HD w tym pakiecie po wycofaniu SD byłby po prostu głupotą.

Tylko że niektórzy pracownicy CP mówią że np. TV4 SD i TV4 HD to są 2 oddzielne kanały.

Np. jak pisałem pytanie o Polsat Sport News to wtedy na e-maila dostałem taką odpowiedź.

"Szanowny Panie, kanał Polsat Sport News zakończył nadawanie, obecnie w naszej ofercie w miejscu tego kanału jest kanał Polsat Sport News HD, który jest dostępny od pakietu Familijny Max HD, a gwarantowany w pakiecie Sport HD"

I jak wyłączą TV6 i Super Polsat w SD to mogą powiedzieć że te kanały zakończyły nadawanie i w ich miejscu są kanały TV6 HD i Super Polsat HD, których nie ma w Darmowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...