Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie do tej pory nie włączyli Darmowego HD, twierdząc że na tym module CI+ nie ma aktywnej umowy i nie mogą nadać żadnego pakietu

Działają tylko kanały:

- Dla abonentów

- VOD Poleca

- TVP1 HD

- TVP2 HD

- TVP3 Warszawa

- Polsat

- TVN

- TV4

- TV Puls HD

- Kodowane kanały radiowe

Moduł CI+ nadal niewidoczny w icok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działał TVP ABC z nowych parametrów, ale po ponowieniu sygnału działa i TVP Historia wyszukuje się 2 razy z nowych parametrów


Dostałem odpowiedź w sprawie niewidocznego w icok sprzętu z Darmowym HD.

 

Uprzejmie informujemy, że moduł (nr karty ************ ) nie jest widoczny w ICOK z powodu rozwiązanej Umowy. Nadmieniamy, że na koncie pozostaje aktywny Pakiet Darmowy HD po dacie rozwiązania Umowy.

Informujemy że w przypadku konieczności ponowienia uprawnień jedynym sposobem ponowienia jest kontakt z konsultantem na naszej infolinii.

 

Z tego wynika że za każdym razem jak padną uprawnienia to muszę dzwonić na infolinię i czekać na połączenie z konsultantem.

Nie mogę ponowić przez icok bo moduł niewidoczny, a jak próbowałem ponowić przez infolinię z poziomu automatycznej sekretarki to mi powiedziało że numer karty nierozpoznany.

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na Darmowym HD, obojętnie czy DRH2, czy DRH6 uprawnienia padały tylko w przypadku nie używania dekoderów dłużej niż miesiąc czy dwa, Gdy miałem podłączone dekodery i używałem je na bieżąco to uprawnienia nie wygasały i przychodziły nowe. Dekodery od CPT z serii HDxxxx pobierają też uprawnienia w stanie czuwania.
 
Więc gdy będziesz oglądał na bieżąco telewizję lub gdy dekoder będzie wyłączony do standby w funkcji "monitorowanie" to możesz spać spokojnie bez obawy o utratę uprawnień.
 
PS. W razie braku uprawnień nie musisz dzwonić na infolinię. Piszesz maila z numerem karty i prosisz o nadanie uprawnień. Dekoder może być wyłączony w trybie monitorowania do standby. Maila napisz na adres kontakt@cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że po napisaniu na maila trzeba długo czekać, aż to ktoś odczyta.

A przy Darmowym HD bez umowy to uprawnienia na ten pakiet nie są nadawane cały czas, tak jak przy DRH2 i DRH6, tylko trzeba je odświeżać na karcie co kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam umowy DRH2, ani DRH6 i nie musze odswiezac co kilka miesiecy. W umowie pisze, ze pakiet wygasnie co 6 miesiecy i trzeba dzwonic na infolinie, ale od 4 lat nie dzwonilem.

Z tego co pamiętam to reaktywacja co 6 miesięcy była przy pakiecie, który był alternatywą dla naziemnego analogowego nadawania, to były kanały TVP1, TVP2, TVP info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls.

Obecny pakiet Darmowy HD był wprowadzony w 2012 roku jako alternatywa dla DVB-T.

Ja mam podobnie, ale nie musiałem dzwonić chyba od 2 lat. ;)

A masz widoczny w iCOK sprzęt z tym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi świeci na wszystkich Darmowych HD to okienko. Natomiast okno z kanałami BBC mi w Darmowym HD nie świeci, ale pewnie nie działa u wszystkich.

 

@amq0

Widzę że coś jesteś pechowy co do Darmowego HD. Mam nadzieję drogi kolego że w życiu normalnym nie jesteś taki pechowy. Trzymam ża Ciebie Kciuki, aby w końcu i tobie zaczął działać prawidłowo pakiet Darmowy HD. Pozdrawiam.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działające kanały odpowiadają kanałom dostępnym w jakimś wyższym pakiecie?


@amq0

Widzę że coś jesteś pechowy co do Darmowego HD. Mam nadzieję drogi kolego że w życiu normalnym nie jesteś taki pechowy. Trzymam ża Ciebie Kciuki, aby w końcu i tobie zaczął działać prawidłowo pakiet Darmowy HD. Pozdrawiam.

Jestem pechowy nie tylko do Darmowego HD, ale ogólnie, mam teraz Rodzinny HD na HD 5500s i do tej pory musiałem ponawiać sygnał 4 razy

1. Kiedy Polsat HD, Polsat News HD przenosiły się na nowe parametry to mi nie działały z nowych parametrów (Tego kanału nie ma w twoim abonamencie)

2. Kiedy Food Network przenosił się na nowe parametry to też z nowych parametrów nie było go w moim abonamencie

3. Kiedy na satelicie pojawił się TV Puls HD to nie było go w moim abonamencie (Zarówno w Rodzinnym HD jak i w Darmowym HD) i wtedy musiałem czekać aż pojawi się na oficjalnej liście bo konsultant odmawiał mi włączenia tego kanału twierdząc że nie ma go w ofercie

4. Teraz TVP ABC i TVP Historia (W Rodzinnym HD i w Darmowym HD) działają mi tylko ze starych parametrów i obawiam się że z nowych parametrów konsultant nie włączy mi TVP ABC w Darmowym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...