Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też starego echostara mam w ICOK (umowa zakończona wieeeele lat temu), modułu (na którym umowa była do 9.12) już nie. Wczoraj zadzwoniłem znów, konsultant mnie podgrzał bo twierdził z uporem maniaka, że absolutnie nie mam prawa do uruchomienia Darmowego HD. Po wskazaniu odpowiedniego punktu regulaminu powiedział tylko, że jest 30 dni na rozpatrzenie reklamacji i po rozmowie.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testują zachowanie klientów na wyłączenie Darmowego HD. Ciąży im ten pakiet. Więc wyłączają i uparcie twierdzą że się nie da włączyć z przyczyn technicznych. Jak klient odpuści to się da skusić na zawarcie umowy na płatny pakiet.

 

W innym przypadku reklamacje - pisanie pism i w ostateczności włączą Darmowy HD albo dla spokoju dadzą część Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też starego echostara mam w ICOK (umowa zakończona wieeeele lat temu), modułu (na którym umowa była do 9.12) już nie. Wczoraj zadzwoniłem znów, konsultant mnie podgrzał bo twierdził z uporem maniaka, że absolutnie nie mam prawa do uruchomienia Darmowego HD. Po wskazaniu odpowiedniego punktu regulaminu powiedział tylko, że jest 30 dni na rozpatrzenie reklamacji i po rozmowie.

 

Zeskanuj tą stronę umowy, na której masz ten zapis o Darmowym HD i wyślij na e-maila prośbę o Darmowy HD i dołącz tą zeskanowaną stronę z umowy.

Nie gwarantuje to włączenia Darmowego HD, ale udowodni konsultantowi że się mylił

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze też zniknął moduł CI+ z Darmowym HD. Dwa dni temu kolega dał mi telefon i poprosił abym zadzwonił w jego imieniu na infolinię i złożył reklamację. Na infolinii powiedziałem bardzo miłemu konsultantowi że składam reklamację. W reklamacji prosiłem aby do reklamacji dopisał notkę, że jak nie dołączą z powrotem modułu do ICOK i nie włączą ponownie pakietu Darmowy HD to składam zbiorowy pozew w osobie 50 użytkowników z forów internetowych do UOKiK i UKE, ponieważ się CP nie wywiązuje się z umowy pomiędzy mną a Cyfrowym Polsacie. Poinformował też że rozmowę nagrywa i ewentualnie przedstawi ją w UOKiK i UKE.

 

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dziś kolega odebrał telefon od CP i pani konsultant poinformowała go że moduł został z powrotem dodany do ICOK i pakiet Darmowy HD powinien już działać prawidłowo. Poinformowała go, że do końca obecnego okresu rozliczeniowego, czyli do 7 marca jako rekompensatę otrzyma promocyjne nadanie na pakiet Familijny Max HD.

 

Kolega sprawdził i rzeczywiście moduł CI+ jest widoczny w ICOK i pakiet Darmowy według ICOK jest dostępny.

 

PS. Polecam każdemu złożyć reklamację strasząc zbiorowym pozwem do UOKiK i UKE, ale też pamiętajcie żeby być uprzejmym dla konsultanta. Krzykiem i wulgaryzmami nic nie wskóracie. Konsultant też człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłałem. Dzwonię sobie co kilka dni i dopytuję. Dziś rano udało mi się nakłonić konsultanta do przełączenia mnie do działu reklamacji, a tam, bez zbędnych ceregieli, nadano mi na moją prośbę Familijny HD na miesiąc, ponieważ reklamacja jeszcze nie jest rozpatrzona. 

Muszę przyznać, że konsule na pierwszej linii są wyjątkowo... dalej jest już sporo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki konsultant się trafi, mi nie chciał nadać żadnego płatnego pakietu jako rekompensaty za brak Darmowego HD, tylko nadał pakiet zastępczy z kanałami must carry (TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 Warszawa, TVN SD, Polsat SD, TV4 SD, TV Puls HD i kodowane kanały radiowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włączanie Darmowego HD trwa od 1 grudnia. Problemem mają być "problemy techniczne" bo nikt od początku nie kwestionował prawa do posiadania przeze mnie tego pakietu. Już wczoraj byłem zadowolony bo byliśmy na etapie nadawania uprawnień... i nie przyszły. Znów ciemność, dziś znów telefon.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie. Ponad 2 i pół miesiąca bitwy i pakiet Darmowy HD zaświecił. Wymienię co działa bo w przeszłości czytałem, że lista działających kanałów nieco się różni, na przykład niektórzy zgłaszali działanie Disco Polo Music, który u mnie nie działa.

 

Świecą:

 

1. TVP 1

2. TVP 2

3. TVP 3

4. TVP HD

5. TVP Polonia (FTA)

6. TVP Kultura

7. TVP Info (FTA)

8. TVP Historia

9. TVP ABC

10. Polsat

11. Super Polsat

12. TVN

13. TVN 7 (tylko SD)

14. TV 4

15. TV 6

16. TV Puls

17. TTV

18. Metro

19. Tele 5 (FTA)

20. TVS (FTA)

21. ATM Rozrywka

22. Eska TV (FTA)

23. 4fun.tv (FTA)

24. 4fun Dance (FTA)

25. 4fun Gold Hits (FTA)

26. Stars TV (FTA)

27. Nuta.TV (FTA)

28. Polo TV (FTA)

29. VOX Music TV (FTA)

30. Power TV (FTA)

31. TO! TV (FTA)

32. Hip Hop TV (FTA)

33. TBN Polska (FTA)

34. Polonia 1 (FTA)

35. NTL (FTA)

36. Mango 24 (FTA)

37. Dla abonentów

38. VOD Poleca

 

19 kanałów kodowanych, 19 FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.TVP1 HD

2. TVP2 HD

3.TVN HD

4. TV4 HD

5.Polsat HD

6.TVN 7 SD

7. Super Polsat SD

8. TV6 SD

9.ATM Rozrywka SD

10. TTV HD

11. TVP HD

12. TVP Kultura

13. TVP Historia

14.TVP ABC

15.METRO TV

16. TV PULS HD

17.TVP3 Warszawa

18.Dla Abonentów/Vod

 

To masz w darmowym HD wiec niewiem skad ci sie wzieło 38 kanałow??

 

Reszta to kanały FTA płatne ( kodowane ) masz wypisane tutaj;)

 

Jest dokłądnie 18 kanałow kodowanych.

 

Nie wiem skad masz 19;)?TVP INFO jest kanałem niekodowanym.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie zaznaczyłem które kanały są FTA i w podsumowaniu podałem liczbę kanałów kodowanych i kanałów FTA. Miałem na celu pokazanie co można oglądać po polsku z Hot Birda za darmo mając tylko pakiet Darmowy HD.

 

19 wzięło się stąd, że Dla abonentów i VOD Poleca to oddzielne kanały, a Ty połączyłeś je w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Dla abonentów i VOD Poleca są kanałami reklamowymi nadawanymi przez CP, a nie telewizją, one działają też na niektórych tunerach z niedoładowanym prepaidem.

 

A ja z innej beczki mam zapytanie. Czy mając pakiet Darmowy można korzystać z Ipli po zniżce abonamentu Cyfrowego Polsatu?

Można korzystać z pakietów Ipli według cennika dla abonentów CP, ale tylko mając umowę DRH2 lub DRH6.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem kilka dni temu problem polegający na zmianie pakietu z Darmowego HD na pakiet Mini HD. Konsultanci na infolinii nie umieli lub nie chcieli włączyć pakietu Mini HD. Dopiero złożona reklamacja poprzez ICOK z dołączeniem skanu umowy i PWU pozwoliła na włączenie pakietu Mini HD od nowego okresu rozliczeniowego, tj od 6 kwietnia.

Jako zadośćuczynienie otrzymałem na okres 30 dni nadanie na pakiet Familijny HD. Familijny będzie działał 30 dni od dzisiaj.

 

PS. Chodziło mi tylko o bezproblemowe włączenie pakietu Mini HD od nowego okresu rozliczeniowego. Miło że włączyli pakiet od razu i do tego Familijny HD. Umowa o kodzie DRH2 z pakietem Mini HD za 9,90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem duzy problem z powrotem na Darmowy HD po aktywacji na miesiac pakietu Mini HD. Trwalo to kolo miesiaca i musieli nadac Pakiet Darmowy na nowej zasadzie. Teraz juz przez ICOK nie mam mozliwosci zmiany na zaden inny pakiet i pokazuje mi sie status "bez umowy" a wczesniej byl abonament na czas nieokreslony z minimalnym pakietem Darmowym HD. Bylo to w 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...