Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie została zapłacona kara wynikająca z niewypełnienia umowy na usługę. Zapłacone zostało po prostu za dekoder, który nie został oddany. W cenniku jest napisane (wtedy opłaty były inne):

Cytat

Kara za utratę/zniszczenie/uszkodzenie lub niezwrócenie w terminie udostępnionego Sprzętu lub dokonanie w nim zmian

- Dekoder HD 340,00 zł

Twierdzisz, że nie zwrócę sprzętu, zapłacę za niego i dalej muszę go zwrócić? Gdzie tak jest napisane i jaki to ma sens w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, źle się wyraziłem.

1. Kary za niewypełnienie umowy na usługi nie było w ogóle, umowa została wypowiedziana i spłacona w całości.

2. Dekoder nie został zwrócony, kara za niezwrócenie dekodera została zapłacona, na dekoderze mogłem potem ponowić sygnał, tak żeby odbierać kanały FTA. Wszystko działa do dzisiaj.

3. Nie mam i nie będę miał dostępu do ICOK.

4. Znam dane osoby na którą dekoder był zarejestrowany.

Co w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sławomir Pawłowski napisał:

Własnościowe dekodery, także te z pakietem Darmowym HD da się na 100% wymienić w wymianie serwisowej. Sam wczoraj wymieniłem HD6000 ten na którym udało się włączyć pakiet Darmowy HD. Wymieniłem na ten sam model, ale można na każdy inny HD z wyjątkiem Evoboxów.

 

Na przyszłość radzę zmienić APS albo iść do salonu sieci Plus i na pewno wymienią.

 

To chyba niestety nie jest takie proste. Na tym zestawie mam:

 
Cytat

Typ umowy: Bez umowy

 

Żeby było śmieszniej, wczoraj napisałem na ICOK-u prośbę o włączenie pakietu Darmowego HD na drugim zestawie, bo w sumie czemu nie. Dzisiaj przyszła odpowiedź i tam się pojawiło coś takiego:

 

 

Cytat
Typ umowy: Abonament
Data wejścia w życie umowy / zmiany: 16.11.2018
Pozostały okres obowiązywania umowy: Umowa na czas nieokreślony
Bieżący okres rozliczeniowy: 16.11.2018 - 16.12.2018
Pakiet podstawowy: Pakiet Darmowy HD

Ten drugi dekoder pewnie bym wymienił... Więc czym prędzej sprawdzę, jak się zachowuje :).

 

Wygląda na to, że pakiet Darmowy HD można dostać na dwa różne sposoby. Można go też nie dostać, jak już było tu pisane. Od czego to zależy - pojęcia nie mam.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, perdos napisał:

Ale nie została zapłacona kara wynikająca z niewypełnienia umowy na usługę. Zapłacone zostało po prostu za dekoder, który nie został oddany. W cenniku jest napisane (wtedy opłaty były inne):

Twierdzisz, że nie zwrócę sprzętu, zapłacę za niego i dalej muszę go zwrócić? Gdzie tak jest napisane i jaki to ma sens w ogóle.

A gdzie jest napisane, że po zapłacie kary za niezwrócenie dekodera przechodzi on na własność ?To jest kara za niezwrócenie sprzętu w terminie a nie cena jego wykupu.Dekoder nadal jest własnością Cyfrowego Polsatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

A gdzie jest napisane, że po zapłacie kary za niezwrócenie dekodera przechodzi on na własność ?To jest kara za niezwrócenie sprzętu w terminie a nie cena jego wykupu.Dekoder nadal jest własnością Cyfrowego Polsatu.

 

Kara = cena dekodera w cenniku, stąd wywnioskowałem. Sygnał bez problemów został wznowiony na takim dekoderze, gdyby był on zablokowany nie byłoby to raczej możliwe. Jutro sprawdzę możliwość włączenia Darmowego HD, o ile jest to w ogóle możliwe za pośrednictwem infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie zwrócił dekodera CP i zapłacił karę. Ciągle dostaje listy aby zwrócił dekoder z kartą. Koledzy z forum mają rację, że po zapłaceniu kary dekoder pozostaje własnością CP.

 

I na koniec prośba. Dostałeś informację co do dekodera i informację, że takie coś nie przejdzie i Darmowego HD nie włączysz. Skończmy oftop bo za chwilę zrobi się cała strona oftopu o dekoderze, a to wątek o pakiecie Darmowym HD a nie dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach "otwartego okna" bezpłatny dostęp do 10 kanałów tematycznych. Promocja potrwa do 7 stycznia 2019 roku. 

Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim pakiecie kanałów: 13 Ulica HDAMC HDComedy Central Family HD
Da VinciE! EntertainmentEpic Drama HDNick JrParamount Channel HDScifi Universal HDwPolsce.pl mogą oglądać te kanały bez dodatkowych opłat.  


Promocja dostępna dla abonentów od pakietu Darmowego HD.   

Edytowane przez LWÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję już poprzez ICOK wysyłać zapytania czy w związku z wyłączeniem kanału TVN 7 SD Cyfrowy Polsat przewiduje zastąpienie go wersją HD (TVN7 HD) w pakiecie Darmowym HD ?

Jak będzie tego duża ilość to się tym zajmą szybciej.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dokonanie tej podmiany powinno się odbyć płynnie, wyłączam TVN 7 a w jego miejsce od razu daję TVN 7 HD. Wiadomo z "Darmowców HD" nie mają kasy, wiec po co się mają spinać.

Zawsze w tego typu sprawach walczyliśmy o dostęp do kanałów. Pamiętacie batalię o TVP Info i TV Puls?

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się uruchomić mój HD5000 z Darmowym HD " bląd karty 01" zniknął po resecie wtyczkowym. Ponawiania uprawnień nie pomagało, szkoda by było mi wymieniać ponieważ mam oprogramowanie  4.88.1.23. Załapałem się do grupy, która otrzymała je już chyba mrok temu.

Na tą chwilę nie w pakiecie TVN7 HD, zaraz piszę zgłoszenie w ICOK.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Burito napisał:

A ja proponuję już poprzez ICOK wysyłać zapytania czy w związku z wyłączeniem kanału TVN 7 SD Cyfrowy Polsat przewiduje zastąpienie go wersją HD (TVN7 HD) w pakiecie Darmowym HD ?

Jak będzie tego duża ilość to się tym zajmą szybciej.

Gotowe! :)

Mam nadzieję, że to coś da. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...